• Dodržanie lehoty dodania

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu :) . Budeme radi, keď náš e-shop znova navštívite aj v budúcnosti a vyberiete si z našej ponuky.

Zo všetkým som spokojná na 1 aj z posteľou je kvalitná a pekna

Tím Najlepší Nábytok

Od objednávky na tretí deň prišiel potvrdzujúci email, že sa vybavuje. Od vtedy žiadna správa . Posteľ stále nemáme.
    Na stránke bola uvedená dodácia lehota 2-5 týždňov . Ešte neviem posúdiť či budem spokojná , ale myslím si že komunikácia zo strany obchodníka by mohla byt lepšia, resp. častejšia a priebežná.

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Informujeme zákazníkov min. 3 dni pred doručením, po vyrobení produktu, aby sme poskytli 100% termín doručenia. Neinformujeme priebežne ak nemáme 100% potvrdený termín, kvôli tomu, aby sme predišli zavádzaniu zákazníka. Vaša posteľ bude vyrobená budúci týždeň a následne bude expedovaná. Bude doručená do 4 týždňov od zadania objednávky. Presný deň doručenia Vám oznámime v priebehu týždňa. Ďakujeme za pozitívnu recenziu :)

• vyborna komunikacia
    • dorucenie nacas ako bolo avizovane
    • ochotni kurieri

Okrem pekneho produktu - calunenej postele, s ktorou sme spokojni, musim vyzdvihnut ustretovu komunikaciu zo strany eshopu, ktory nam po zisteni a nahlaseni jedneho poskodeneho dielu ihned dali do vyroby nahradny a bez naroku za uhradu jeho dopravy k nam. Postel prisla z vyroby aj trosku zaspinena, museli sme ju vycistit, ale aj toto sme vyriesili kompenzaciou a postel sme nemuseli vracat. Zatial sme velmi spokojni a vdacni aj za proklientsky pristup eshopu, nakolko spatne zasielanie nadrozmerneho tovaru nie je jednoduche.

Tovar dorazil za 1 mesiac

Dlhé doručenie tovaru - 4 týždne.... s tovarom sme spokojní...

• rýchlosť
    • tovar, ktorý inde nenajdete
    • krásny výber nábytku

Komunikácia je slabá. Očakával som mail s dátumom, keď mi tovar má dojsť, aby som vedel, že kedy mám byť doma. Namiesto toho len prišla sms-ka od dopravcu, že doručia objednávku.

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Zákazníkov informujeme vopred, ak ide o postele, sedačky, tak 3 dni vopred SMSkou, deň pred doručením telefonicky. Ak menší nábytok, ktorý posielame cez GLS, tak e-mailom deň pred doručením. Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, to nás posúva ďalej zlepšovať naše služby. Budeme radi keď si u nás objednáte aj v budúcnosti.

• Krásne stolíky
    • Krásny výber
    • Veľmi dlhá čakacia doba. Na internete písané dodanie 2-4 týždne. Čakali sme 6 týždňov..
    • Vidno každý odtlačok prsta, každé zrnko prachu. Z tohto dôvodu by som už čierne znovu nekúpila.

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Je pravda, že na nočné stolíky v čiernom lesku sme čakali dlhšie, ale už sú dostupné (chýbali komponenty, ktoré už sú naskladnené). Ospravedlňujeme sa za čakanie. Čo sa týka čierného lesku, tak ten je náchylnejší na odtlačky. Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a budeme radi ak si vyberiete z našej ponuky aj v budúcnosti.

• Ochotný milí

Tím Najlepší Nábytok

Komunikácia s predajcom bola veľmi dobrá. S tovarom sme veľmi spokojní.

• Rýchla komunikácia
    • vzorky posielajú na prehmatanie až k Vám domov
    • ochota vysvetliť podrobné informácie o produkte aj prostrednictvom telefónu
    • znalosť produktov
    • ľudsky prístup

Všetko prebehlo ok

spokojná

• prijemna komunikacia
    • vynesenie tovaru az do domu

• Krásna posteľ

Žiadna nevýhoda

Tím Najlepší Nábytok

Výborná komunikace, krásný dodaný nábytek dle představ.

Tím Najlepší Nábytok

• Rýchle dodanie na druhý deň som mala doma

• Rýchlosť vybavenia objednávky
    • Ústretovosť
    • Snaha nájsť riešenie
    • Nemožnosť vyzdvihnúť si tovar sám

Tím Najlepší Nábytok

Rýchle dodanie, tovar kvalitný, promptná komunikácia. Určite ešte nakúpim:)

• Rýchlosť dodania
    • Kvalita tovaru
    • Žiadna

Tovar rýchlo dodaný, ešte pred termínom. Komunikácia, informovanosť o objednávke.
    So sedačkou sme veľmi spokojní.