• vyborna komunikacia
    • dorucenie nacas ako bolo avizovane
    • ochotni kurieri

Okrem pekneho produktu - calunenej postele, s ktorou sme spokojni, musim vyzdvihnut ustretovu komunikaciu zo strany eshopu, ktory nam po zisteni a nahlaseni jedneho poskodeneho dielu ihned dali do vyroby nahradny a bez naroku za uhradu jeho dopravy k nam. Postel prisla z vyroby aj trosku zaspinena, museli sme ju vycistit, ale aj toto sme vyriesili kompenzaciou a postel sme nemuseli vracat. Zatial sme velmi spokojni a vdacni aj za proklientsky pristup eshopu, nakolko spatne zasielanie nadrozmerneho tovaru nie je jednoduche.

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Veľmi pekne ďakujeme za pozitívnu recenziu :) . Budeme radi, keď náš e-shop znova navštívite aj v budúcnosti a vyberiete si z našej ponuky.

Tím Najlepší Nábytok

• Dlhé dodanie, dlhšie ako písali pri produkte
    • Už druhý krát sa mi stalo že problém s kuriérom ktorý vám oznámi už keď je pred domom

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Objednali ste si u nás produkty 15.03.2024, po vyrobení dňa 11.04.2024 ste dostali e-mail, že Vaša objednávka bola vyrobená a po naplánovaní rozvozov bude expedovaná. Tým, že my doručujeme vlastnou prepravou, tak nie vždy sa dá doručiť produkty na druhý deň po vyrobení. Zákazník je informovaný o termíne doručenia v predstihu a Vás sme informovali tiež s presným dňom doručenia. Čo sa týka kontaktu so šoférom, tak volal Vám deň pred doručením a oznámil Vám presný čas kedy bude u Vás. Naši šoféri držia sa vopred naplánovanému rozvrhu a čas, ktorý oznamia zákazníkovi pred dodaním tak je záväzný. Informujú zákazníkov aj v deň dodania cca 30 minút vopred, ale zákazníkom ktorým doručujeme ako sme doručovali Vám, to znamnená skoro ráno, tak volajú až keď ich zákazník nečaká na adrese pred domom, bytom v daný čas, aby nebudili ďalších členov domácnosti. Tým, že je to Vaša tretia objednávka u nás, tak už by ste mali vedieť, ako to u nás funguje a predišli by sme negatívnym hodnoteniam.

Tovar dorazil za 1 mesiac

Dlhé doručenie tovaru - 4 týždne.... s tovarom sme spokojní...

• nekompletný tovar
    • chýbajúce kusy

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Ak Vám chýbali diely je potrebné to nahlásiť na náš e-mail: [email protected], alebo telefonicky. Diely máme skladom a netreba hneď písať negatívnu recenziu. Vybavili by sme to rýchlo a bez problému. Mrzí nás Vaša skúsenosť s naším obchodom, pošlite nám do e-mailu čo presne Vám chýba a pošleme Vám chýbajúce diely.

• ochota
    • komunikacia
    • vzorky posielajú až domov
    • vynesu tovar az do bytu

• rýchlosť
    • tovar, ktorý inde nenajdete
    • krásny výber nábytku

Komunikácia je slabá. Očakával som mail s dátumom, keď mi tovar má dojsť, aby som vedel, že kedy mám byť doma. Namiesto toho len prišla sms-ka od dopravcu, že doručia objednávku.

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Zákazníkov informujeme vopred, ak ide o postele, sedačky, tak 3 dni vopred SMSkou, deň pred doručením telefonicky. Ak menší nábytok, ktorý posielame cez GLS, tak e-mailom deň pred doručením. Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, to nás posúva ďalej zlepšovať naše služby. Budeme radi keď si u nás objednáte aj v budúcnosti.

• Krásne stolíky
    • Krásny výber
    • Veľmi dlhá čakacia doba. Na internete písané dodanie 2-4 týždne. Čakali sme 6 týždňov..
    • Vidno každý odtlačok prsta, každé zrnko prachu. Z tohto dôvodu by som už čierne znovu nekúpila.

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Je pravda, že na nočné stolíky v čiernom lesku sme čakali dlhšie, ale už sú dostupné (chýbali komponenty, ktoré už sú naskladnené). Ospravedlňujeme sa za čakanie. Čo sa týka čierného lesku, tak ten je náchylnejší na odtlačky. Ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a budeme radi ak si vyberiete z našej ponuky aj v budúcnosti.

• Ochotný milí

Tím Najlepší Nábytok

Komunikácia s predajcom bola veľmi dobrá. S tovarom sme veľmi spokojní.

Tím Najlepší Nábytok

Tyždeň čakám za tovarom a nedorazil.

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Objednali ste si skladový produkt, kde máme doručenie 1 - 2 týždne. Vašu objednávku sme prijali 13.03.2024 a o deň neskôr 14.03.2024 sme Vám poslali informáciu na e-mail, že Váš balík bude doručený 19.03.2024 (dnes). Všetko máte potvrdené v e-mailovej schránke. Pred napísaním recenzie stačilo si pozrieť e-maily a prečítať si Obchodné podmienky, aby ste vedeli, ako to u nás funguje. O stave objednávky sme Vás informovali priebežne.

Tím Najlepší Nábytok

S obchodom mám veľmi zlú skúsenosť a už si od nich určite nič neobjednám. Objednali sme si skriňu Malmo s hlinikovými úchytmi, dodali nám biele úchyty. Reklamovali sme to, v rámci reklamácie nám opäť dodali biele úchyty. Reklamovali sme znova a prišli nám hlinikové úchyty ale pri montáži sme zistili , že sú kratšie a užšie, takže sa nedali použiť a celé to trvalo skoro 2 mesiace. Zjavne majú problém v komunikácii s dodávateľom.

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Tak ako píšete dodali sme Vám 2 x úchytky inej farby čo nás mrzí. Tie posledné čo sme Vám dodali boli strieborné, ale neozvali ste sa, že sú zlé, krátke ani nič podobne. Na riešenie takej situácie máme e-mail, alebo Tel. kde Vám vieme pomôcť riešiť reklamáciu. Určite by sme Vám vyhoveli vo Váš prospech a kvôli lištám by ste následne nemuseli písať negatívnu recenziu (dali ste nám 10% za zle dodané lišty) na celú objednávku a služby, kde sme Vám vyniesli všetok tovar priamo do izby zdarma (nielen skriňu, ale aj komodu), dodali sme Vám celú objednávku do 1 týždňa (štandardné dodanie na dané produkty 2-4 týždne).

• Rýchla komunikácia
    • vzorky posielajú na prehmatanie až k Vám domov
    • ochota vysvetliť podrobné informácie o produkte aj prostrednictvom telefónu
    • znalosť produktov
    • ľudsky prístup

Tím Najlepší Nábytok

Posteľ už mala byť doručená. Každý týždeň napíšu, že sa dokončí vo výrobe a bude expedovaný. Zatiaľ ešte nebol.

Reakcia obchodu najlepsinabytok.sk

Vaša objednávka bude v Piatok 15.03 pripravená na expedíciu, zatiaľ sme v termíne s doručením. Informujeme zákazníkov vopred keď máme potvrdený 100% termín doručenia, preto ak sa nás pýtate každý týždeň kedy bude produkt hotový, tak Vám odpovedáme neutrálne. Robíme všetko pre to, aby každý zákazník dostal svoj produkt na čas, nie vždy vieme ovplyvniť dodanie materiálov, ktoré sú potrebné k výrobe produktu. Mrzí nás, že sme Vám nedodali produkt skôr.

Všetko prebehlo ok

spokojná

• prijemna komunikacia
    • vynesenie tovaru az do domu

• Krásna posteľ

Žiadna nevýhoda

Tím Najlepší Nábytok

Výborná komunikace, krásný dodaný nábytek dle představ.

Tím Najlepší Nábytok

• Rýchle dodanie na druhý deň som mala doma