• ????

Tovar mi bol doručený - jedálenská stolička. Aj keď som mal objednanú tmavohnedú farbu, prišla mi šedá.... Asi pracovníci majú problém rozpoznať farby.... Napriek tomu som nechcel absolvovať tortúru výmeny.
    A čo sa týka kvality: no proste Made in China! A tým je povedané všetko. Jedna diera na skrutku nesedela, potreba pilníkovať. Kovový materiál na nožičkách slabý, pri riadnom dotiahnutí sa začal spošťovať.

Dobrý deň, p. Milan,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Mrzí nás vzniknutá nepríjemnosť, ale aj pre takéto situácie sme tu pre Vás. Prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie odoslaním mailu na [email protected] a budeme sa vybaviť reklamáciu v čo najkratší čas k Vašej spokojnosti.
    Chceli by sme ale upresniť, že žiadny nami ponúkaný tovar, nepochádza z krajiny pôvodu China.

• ceny
    • dodacia lehota

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Vami objednaný tovar sme nemali na našom expedičnom sklade na Slovensku a preto sme ho pre Vás objednali u dodávateľa. Dobu dodania sme Vám oznámili v potvrdzujúcom maily. Napriek tomu veríme, že s rozkladacou pohovkou budete spokojný.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

Veľmi rýchle jednanie, rýchle vybavenie, super doprava. Chválim komunikáciu s obchodom. Veľká spokojnosť, ďakujem.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

veľmi pekne ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie, ktoré nás nesmierne potešilo.

Komunikácia je našou silnou stránkou, ako aj starostlivosť o klienta. Sme radi, že ste nám dali príležitosť presvedčiť Vás o kvalite našich služieb a rýchlosti dodania. Tovar, ktorý máme skladom odosielame rýchlo a bez zbytočného zdržania, aby ste ho mohli čo najskôr využívať.

• Výborné ceny, rýchle dodanie

Dobrý deň, p. Viera,

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu.

Sme radi, že ste boli s našimi službami ako aj cenami ako spokojná. Bolo pre nás potešením vybaviť objednávku k Vašej spokojnosti rýchlo a najmä bez zbytočného zdržania .

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

Spokojná tovar doručený komunikácia výborná ochota super

Dobrý deň, p. Helena,

Vaše kladné hodnotenie je pre nás povzbudením v našej práci.

Na komunikácii s Vami si zakladáme, pretože Vás chceme informovať nielen o stave vybavenia objednávky, ale radi zodpovieme aj vaše otázky. Náš prístup k Vám je korektný a zodpovedný a v prípade nákupu nábytku sa môžete na nás spoľahnúť.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš e-shop.

Rýchle vybavenie objednávky.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

ďakujeme krásne za Vaše 100% hodnotenie.

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami a rýchlosťou vybavenia objednávky. V dodaní tovaru, ktorý máme na sklade, sme skutočne rýchli . Sme radi, že objednávka bola zrealizovaná k Vašej spokojnosti a veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania.

Rychle dodanie

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami a rýchlosťou vybavenia objednávky. V dodaní tovaru, ktorý máme na sklade, sme skutočne rýchli. Sme radi, že objednávka bola zrealizovaná k Vašej spokojnosti a veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania.

• Komunikácia 100%

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie.

Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá pretože Vás chceme informovať o stave vybavenia a dodaní objednávky. Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojná.

Všetko o. k.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie.

Teší nás, že sme pri Vašom nákupe nesklamali Vaše očakávania a objednávku sme zrealizovali rýchlo, bez zbytočného zdržania a najmä k Vašej spokojnosti.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• Kvalitný výber všetkého pre domácnosť. Bleskové dodanie.
    • O žiadnej zatiaľ neviem.

Veľmi odporúčam nakupovať v tomto obchode.Nie len že majú dobrý výber tovaru ale hlavne kvalitný a lacný.Kupoval som kuchynskú linku a následne dokupoval k nej skrinku a v takej istej glazúre hoci nebola súčasťou tej linky.Veľmy som spokojný a čo mňa pozitívne zarazilo,s akou rýchlosťou my bol tovar doručený.

Dobrý deň, p. Jirko,

ďakujeme za Vaše motivujúce hodnotenie.

Vaša spokojnosť s realizáciou nákupu v našom obchode nás teší. Bolo pre nás potešením vybaviť objednávku k Vašej spokojnosti. Nábytok, ktorý máme skladom posielame rýchlo a bez zdržania aby ste ich mali doma čo najskôr. Je pre nás motiváciou, aby sme nepoľavili v našich štandardoch a neustále sme zlepšovali naše služby.

• super cena
    • prístup

Dobrý deň, p. Štefan,

ďakujeme za Vaše kladnú recenziu.

Komunikácia s Vami je pre nás veľmi dôležitá pretože Vás chceme informovať o stave vybavenia objednávky ako aj o dodaní. Teší nás, že ste boli s našimi službami ako aj cenami spokojný.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

Bol to druhý nákup a všetko bolo v poriadku. Odporúčam určite.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

ďakujeme krásne za Vaše hodnotenie.

Spokojný zákazník je verný zákazník. Náš prístup ku klientom je korektný a zodpovedný a sme radi, že sme Vás o tom mohli presvedčiť.

Ďakujeme, že ste si náš e-shop vybrali pre nákup nábytku a veríme, že do budúcna sa na nás opäť obrátite s novou objednávkou.

Bez problemov

Dobrý deň, p. Zuzana,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Sme radi, že ste nám dala príležitosť dokázať Vám, že pre nás nie ste iba číslo objednávky a mohli sme objednávku vybaviť rýchlo a najmä k Vašej spokojnosti.

• Dobré ceny.

Dobrý deň, p. Miro,

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie.

Teší nás, že ste sa rozhodli uskutočniť nákup v našom obchode. Veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania a našim prístupom sme Vám nákup spríjemnili.

Prvý nakup,ale v pohode.

Dobrý deň, p. Katarína,

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie.

Sme radi, že realizácia objednávky prebehla k Vašej spokojnosti. Veríme, že sme Vám nákup spríjemnili našim individuálnym prístupom a nesklamali sme tak Vaše očakávania.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope, tešíme sa na Vás aj nabudúce.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• Nábytok prišiel nekompletny, hoci to bolo poznačené na krabici číslo 3. Dvere sú poškodené. Som veľmi nespokojná s tovarom s takou cenou.

Dobrý deň, p. Helena Ďureje,

je nám naozaj úprimne ľúto, že Vám prišiel nekompletný/poškodený tovar. Tovar dodávame iba originálne zabalený od výroby a predpokladáme, že bude v 100% stave, žiaľ do vnútra nevidíme.

Aj pre takéto situácie sme tu pre Vás, prosím, obráťte sa na naše reklamačné oddelenie odoslaním mailu na: [email protected] a spolu nájdeme pre Vás riešenie k Vašej spokojnosti.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• Bezproblémový prístup. Všetko bolo v poriadku. Komunikácia zo zákazníkom super.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

ďakujeme za Vaše milé hodnotenie.

Radi s Vami komunikujeme. Bolo pre nás potešením zrealizovať Vašu objednávku najmä k Vašej spokojnosti. Veríme, že sa na nás obrátite aj do budúcna s novo objednávkou nábytku.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• Treba si dať pozor na farbu. Vôbec nie je taká ako je na ponuke výrobku.

Inak som s obchodom spokojná, s prehľadom, komunikáciou, dodávkou.

Dobrý deň, p.3B,

Vaša pozitívna recenzia nás teší a ďakujeme za ňu.

Je pre nás motiváciou, aby sme nepoľavili v našich štandardoch a neustále sme zlepšovali naše služby. Na komunikácii s Vami si veľmi zakladáme, pretože Vás chceme informovať o priebehu spracovania a doručenia zásielky. Náš prístup ku klientom je korektný a zodpovedný a v prípade nákupu nábytku sa môžete na nás spoľahnúť.
    Žiaľ farebné prevedenie sa môže líšiť v závislosti od nastavenia jasu Vášho monitora.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

Zatiaľ nemám aké tovar ešte neprišiel

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie.

Teší nás, že ste sa rozhodla uskutočniť nákup v našom obchode. Veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania a našim individuálnym prístupom sme Vám nákup u nás spríjemnili.

• Super ceny

Dobrý deň, p. Blažena,

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu.

Sme radi, že ste nám dali príležitosť dokázať Vám, že pre nás nie ste iba číslo objednávky a mohli sme objednávku vybaviť najmä k Vašej spokojnosti.
    Teší nás, že ste boli s našimi službami ako aj cenami ako spokojná.