• Rýchle doručenie.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie.

Sme radi, že sme mohli Vašu objednávku vybaviť rýchlo a najmä k Vašej spokojnosti.

• skvelá komunikácia
    • dodanie tovaru
    • dĺžka dodania

Dobrý deň p. Zdenka,

ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie.

Teší nás, že ste boli s našimi službami spokojný.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

Som spokojna...vsetko bolo ako ma byt...

Dobrý deň p. Tanya,

Vaše 100 % hodnotenie je pre nás nesmierne dôležité, ďakujeme, že ste sa o ňu podelili s nami i s ďalšími zákazníkmi.

Sme tu pre Vás aj nabudúce. Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• veľký výber za super cenu

Super eshop,môžem len doporučiť,maximálna spokojnosť

Dobrý deň p. Rick,

veľmi pekne ďakujeme za vyjadrenie Vašej spokojnosti. Vaše spokojnosť je pre nás motiváciou pokračovať v práci čo najlepšie.

Tešíme sa na Vás pri ďalšom nákupe.

• Rýchlosť, ochota

Dobrý deň p. Mária,

Vaše odporúčanie je pre nás veľmi dôležité, ďakujeme.

Náš prístup ku klientom je korektný a zodpovedný a v prípade nákupu sa môžete na nás spoľahnúť.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš e-shop.

Tešíme sa na Vás pri ďalšom nákupe. Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• Chýbalo veľa časti a klincov

Dobrý deň p. Lucia,

mrzí nás, že Vám chýba kovanie, no ak je obal v poriadku ani my do vnútra nevidíme, ale každý problém sme schopní vyriešiť.

V takomto prípade sa prosím, obráťte na naše reklamačné oddelenie: [email protected], do e-mailu uveďte o aké časti ide.
    Urobíme všetko preto, aby bola reklamácia vyriešená v čo najkratšom čase k Vašej spokojnosti.

• ceny
    • posielanie zle zabaleného poškodeného tovaru
    • neschopnosť riešiť reklamáciu
    • vypracovávanie reklamačného posudku spoločnosťou s rovnakým majiteľom

Zakúpený tovar bol po rozbalení poškodený a po okamžitej reklamácii sa predajca snaží presunúť zodpovednosť najprv na výrobcu a následne zasiela zamietavé stanovisko k reklamácii s doloženým "odborným posudkom" ktorého vypracovávateľ je s.r.o. na rovnakej adrese a s rovnakým majiteľom ako zadávateľ/predajca. Následne po našom odmietnutí výsledku reklamácie a žiadaní zľavy ako kompenzácie na opravu poškodení ponúka zaslanie náhradných dielov o 5 mesiacov. Neodporúčam tento obchod.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

každý náš zákazník má právo a povinnosť si zásielku pred doručením skontrolovať . Keď sme Vám zásielku odosielali, informovali sme Vás o povinnosti balík prekontrolovať. Vo Vašom prípade ste prevzali viditeľne poškodený balík bez výhrad, v takomto prípade je ťažko potom balík dodatočne reklamovať. Aj napriek tomu sme boli ochotní náhradné diely pre Vás objednať. Náhradné diely nedržíme skladom, preto je doba dodania až 5 mesiacov.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• Super komunikácia a rýchlosť dodania tovaru

Dobrý deň p. Rado,

ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že sme nesklamali Vaše očakávania a objednávku vybavili k Vaše spokojnosti.

Tešíme sa na Vás pri ďalšom nákupe. Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• Tovar nezodpoveda fotografiam na obrazku v e-shope.

Neodporucam.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

mrzí nás vzniknutá nepríjemnosť. Ak je obal v poriadku ani my do vnútra nevidíme. Každý problém sme schopní vyriešiť a aj pre takéto situácie sme tu pre Vás.

V takomto prípade sa prosím, obráťte na naše reklamačné oddelenie odoslaním mailu na: [email protected], fotografie nám pridajte do prílohy.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• Som veľmi spokojný. Ďakujem.

Excelentne vybavená dobierka. Potešil som sa ponuke tovaru ktorý som dlho hľadal aj jeho rôznorodým výberom. Ďakujem.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

Vaše pozitívna recenzia nás teší a ďakujeme Vám za ňu.

Sme radi, že ste boli s našim službami a prístupom spokojný.

• Rýchle dodanie.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie.

Vaša spokojnosť s nákupom nás teší. Je pre nás potešením vybaviť objednávku k Vašej spokojnosti.

Tešíme sa na Vás pri ďalšom nákupe. Váš tím najlacnejší nábytok. sk

Vsetko prebehlo bez komplikacii.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

Vaša pozitívna recenzia nás teší. Tovar, ktorý máme skladom posielame rýchlo a bez zdržania aby ste ho mali čo najrýchlejšie doma.

Ďakujeme, že ste si náš e-shop vybrali pre nákup nábytku a veríme, že sme nesklamali Vaše očakávania.

• dlha doba dodania

inac OK

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Vami objednaný stôl sme dali vyrobiť priamo pre Vás a preto bola doba dodania dlhšia. Veríme, že sa naň oplatilo počkať a bude Vám dlho slúžiť .

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• Rýchle zaevidovanie a vybavenie objednávky. Výborná komunikácia z firmou.
    • Rýchle doručenie tovaru. Tovar perfektne zabalený.

Aj keď na základe prvej a zatiaľ jedinej skúsenosti, firmu Najlacnejší nábytok odporúčam aj iným zákazníkom.

Dobrý deň p. Jardo,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie.
    Teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami a aj s realizáciou Vašej objednávky.

Ďakujeme za nákup v našom obchode a tešíme sa na Vás opäť.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

• Spolupráca o informácie na tovar aj objednávky veľmi dobrá , vždy rýchla odpoveď , rýchly nákup aj doprava , odporúčam
    • Upozornia na tovar za zníženú cenu alebo akciu

Dobrý deň p. Jánošíková,

ďakujeme za Vám za 100% hodnotenie. Teší nás, že ste nám dali príležitosť presvedčiť Vás o kvalite našich služieb.

Krásny deň,

• ????

Tovar mi bol doručený - jedálenská stolička. Aj keď som mal objednanú tmavohnedú farbu, prišla mi šedá.... Asi pracovníci majú problém rozpoznať farby.... Napriek tomu som nechcel absolvovať tortúru výmeny.
    A čo sa týka kvality: no proste Made in China! A tým je povedané všetko. Jedna diera na skrutku nesedela, potreba pilníkovať. Kovový materiál na nožičkách slabý, pri riadnom dotiahnutí sa začal spošťovať.

Dobrý deň, p. Milan,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Mrzí nás vzniknutá nepríjemnosť, ale aj pre takéto situácie sme tu pre Vás. Prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie odoslaním mailu na [email protected] a budeme sa vybaviť reklamáciu v čo najkratší čas k Vašej spokojnosti.
    Chceli by sme ale upresniť, že žiadny nami ponúkaný tovar, nepochádza z krajiny pôvodu China.

• ceny
    • dodacia lehota

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Vami objednaný tovar sme nemali na našom expedičnom sklade na Slovensku a preto sme ho pre Vás objednali u dodávateľa. Dobu dodania sme Vám oznámili v potvrdzujúcom maily. Napriek tomu veríme, že s rozkladacou pohovkou budete spokojný.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

Váš tím najlacnejší nábytok. sk

Veľmi rýchle jednanie, rýchle vybavenie, super doprava. Chválim komunikáciu s obchodom. Veľká spokojnosť, ďakujem.

Reakcia obchodu Najlacnejší nábytok

veľmi pekne ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie, ktoré nás nesmierne potešilo.

Komunikácia je našou silnou stránkou, ako aj starostlivosť o klienta. Sme radi, že ste nám dali príležitosť presvedčiť Vás o kvalite našich služieb a rýchlosti dodania. Tovar, ktorý máme skladom odosielame rýchlo a bez zbytočného zdržania, aby ste ho mohli čo najskôr využívať.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom obchode.

• Výborné ceny, rýchle dodanie

Dobrý deň, p. Viera,

ďakujeme za Vašu kladnú recenziu.

Sme radi, že ste boli s našimi službami ako aj cenami ako spokojná. Bolo pre nás potešením vybaviť objednávku k Vašej spokojnosti rýchlo a najmä bez zbytočného zdržania .

Krásny deň,
    Váš tím najlacnejší nábytok. sk

Spokojná tovar doručený komunikácia výborná ochota super

Dobrý deň, p. Helena,

Vaše kladné hodnotenie je pre nás povzbudením v našej práci.

Na komunikácii s Vami si zakladáme, pretože Vás chceme informovať nielen o stave vybavenia objednávky, ale radi zodpovieme aj vaše otázky. Náš prístup k Vám je korektný a zodpovedný a v prípade nákupu nábytku sa môžete na nás spoľahnúť.

Ďakujeme, že ste si vybrali náš e-shop.