Myslím si, že problém je v tom, že za platbu pri prevzatí si obchod účtuje províziu vo výške 10 percent z ceny tovaru. Preto, aby ste ušetrili peniaze, núti vás zaplatiť pred prijatím. A potom, keď dostane peniaze, stratí záujem o kupujúceho. Alebo ešte horšie, ak sú to podvodníci. Tak či onak som tovar nedostal. a nebudem sa súdiť o 10 eur, zrejme to bol plán. Už nikdy nebudem platiť vopred.

Vážený zákazníku,

způsob platby si můžete zvolit libovolně při vytvoření objednávky.

Na našich stránkách jsou uvedeny ceny za tituly, i daných poplatků spojených s přepravou.

V případě dalších informací, se můžete obrátit na naše zákaznické centrum, kde Vám kolegové rádi vše zodpoví.

Specialista zákaznické podpory

• Na to ze bolo písané tovar skladom, za 7 dní ešte nedorazil.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na
    17.04.2024 - 19.04.2024 s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, u něhož však došlo ke zdržení.

Zásilka byla dnešním dnem expedována.

Specialista zákaznické podpory

Hodnotiť tovar ktorý mi zatiaľ nebol dodaný mi pripadá celkom vtipné. Ani neviem ,či bol vôbec vyexpedovaný zo skladu keďže okrem potvrdenia objednávky a platby som nedostala žiadny iny email ani správu iba žiadosť o hodnotenie.

děkujeme za Vaši recenzi.

Hodnocení je zasíláno portálem Heuréky. Děje se tak i v případě, že objednávka nebyla dokončena.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 10.04.2024 - 15.04.2024 s tím, že se může ještě změnit. Titul byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, museli jsme tedy vyčkat na naskladnění. Doručení proběhne na začátku nového týdne.

• Obtiazna komunikacia
    • Zakaznicky servis
    • Proces reklamacie/vratenia

Knizku som kupovala ako darcek, obal bol pokrceny, knizku som reklamovala, dva tyzdne od vratenia ma nikto este ani nekontaktoval ako sa bude vo veci pokracovat.

děkujeme za Vaši recenzi.

Byla Vám zaslána výzva na doplnění fotodokumentace poškození, která nám do dnešního dne nebyla zaslána. Nelze tedy zahájit případnou reklamaci.

• Slabá/žiadna komunikácia
    • Prešiel týždeň a vôbec žiadna komunikácia zo strany obchodu a to mal byť tovar už doručený.. Má to byť darček k narodeninám tak nebude

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na
    20.03.2024 - 22.03.2024 s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Nadále čekáme na naskladnění produktů.

• Zrušenie objednávky

Vážený zákazníku,

titul byl v době objednání v dostupnosti skladem v malém množství, kde nebylo Vámi požadované množství.

Naše zákaznické centrum Vás již kontaktovalo.

Specialista zákaznické podpory

prečo nenapíšu že tovar nie je na sklade,je až od apríla

Vážený zákazníku,

titul byl v době objednání v dostupnosti skladem v malém množství, kde však došlo k nečekané změně dostupnosti.

Specialista zákaznické podpory

• Za tyzden nie ste schopny dorucit knihy. Autori ich este pisu?

Vážený zákazníku,

Vaši objednávku jsme prověřili, termín doručení byl stanoven
    19.02.2024 - 23.02.2024, který byl také řádně naplněn a zboží doručeno. Produkty byly na objednání u našeho dodavatele, tato informace byla vedena i při vytváření objednávky na našich stránkách.

Specialista zákaznické podpory

Ruším objednávku 3 ks knih : " Kniha nevedomosti", z dôvodu nedoručenia v dohodnutom termíne. Uvedené berte na vedomie, ďakujem

děkujeme za Vaši recenzi.

Co se týká objednávky a její úpravy, je potřeba kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Vaši objednávku jsme prověřili, již prošla expedicí a nelze ji momentálně stornovat. Pokud si ji opravdu nepřejete, nepřebírejte ji.

Velmi dlha doprava..

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 16.02.2024 - 20.02.2024. s tím, že se může ještě změnit. Titul byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Expedice proběhla v pořádku.

V případě potřeby, kontaktujte naši zákaznickou podporu, která Vám vše ráda zodpoví.

Specialista zákaznické podpory

Doteraz som im dával tie najvyššie hodnotenia, ale v poslednom čase to ide dolu vodou. Knihu vyše 3 týždne od vydania (na sklade ju majú všetky kníhkupectvá) stále vedú ako "očakávaná novinka, termín neznámy". Keď som ich telefonicky kontaktoval, bolo mi povedané, že im túto knihu ich distribútor stále neponúkol (ak majú takého neschopného distribútora, ktorý nevie dodať knihu, ktorú majú všetky ostatné kníhkupectvá, mali by sa zamyslieť, či nezmeniť distribútora alebo knihy od neho vôbec neponúkať).
    Vyradil som ju z objednávky a objednal inde - už ju mám dávno doma.
    Objednávku som uhradil vopred a po vyradení konkrétnej knihy stále zatiaľ (márne) čakám na vrátenie peňazí. Pre objektívnosť musím uviesť, že české knihy sa u nich stále viac-menej oplatí kupovať...

děkujeme za Vaši recenzi.

Vámi objednaný titul byl v době objednání v dostupnosti očekávaného dotisku. Tento termín byl bohužel, dodavatelem zrušen. V případě potřeby kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Specialista zákaznické podpory

• Vôbec nemali na sklade aj keď to deklarovali

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 14.02.2024 - 20.02.2024 s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, u něhož však došlo k nečekané změně dostupnosti produktu.

Specialista zákaznické podpory

• Kniha mi doteraz nebola dorucena!!!!!

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 09.02.2024 - 19.02.2024 s tím, že se může ještě změnit. Produkt byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatelů v zahraničí, tato informace byla vedena na našich stránkách i v potvrzení objednávky.

Vaše objednávka již prochází expedicí a doručena bude řádně v termínu.

Specialista zákaznické podpory

2x som objednaval rovnaky produkt, no neuspesne.
    1. krat po Zaplatit, produkt z kosika nahle zmizol, platba neprebehla a obchod ju nasledne zrusil.
    2. krat po Zaplatit, produkt v kosiku ostal, no cena sa zmenila na 0 Eur a platba opat neprebehla.
    Mozno si prave robili servis stranky, neviem, no nadalej to ponukaju za rovnaku cenu. Kupil som to napokon inde.

Vážený zákazníku,

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a komplikace. V daný čas došlo k nejspíše chybnému přesměrování prostřednictvím platební brány.

Specialista zákaznické podpory

Veľmi-veľmi dlhé doručenie objednávky. Objednávka bola prijatá a zaplatená pred 18 dňami a stále nebola doručená (

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 29. 1. - 5. 2. s tím, že se může ještě změnit. Titul byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Jakmile proběhne expedice, budeme Vás informovat.

Specialista zákaznické podpory

• Dlhá doba od objednania po dodanie, do dnešného dňa objednávka neprišla. Desať dní od objednania!

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 19. - 25. 1. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatelů, u jednoho z nichž, však došlo k prodlení dodání, o kterém jsme Vás informovali. Ihned, jakmile proběhne naskladnění, bude objednávka obratem expedována.

Specialista zákaznické podpory

Ak si niečo objednám a dám do košíka lebo je to dostupné, nemôže sa stať že tovar mi nepríde. A tiež skladanie že sa teší človek že niečo zoženie a čaká na tovar už inde nezháňa a nepošlete ani info že nič neposielate.

děkujeme za Vaši recenzi.

Vložením zboží do košíku nevzniká jeho rezervace, to až po závazném vytvoření objednávky a přijetí naším systémem. Zboží bylo zboží skladem pouze v malém množství a v mezičase došlo k jeho vyprodání, o kterém jsme Vás informovali.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za tyto nepříjemnosti.

Specialista zákaznické podpory

• Neposielajú email, že som si, v tomto prípade knihy, objednal. Do dnešného dňa nemám informáciu, či ma vôbec evidujú ako objednávateľa. Žiadna komunikácia. Čistá hrôza.

Najhoršia komunikácia zo strany obchodu, akú som za dlhú dobu zažil.
    Zbohom

děkujeme za Vaši recenzi.

Vaši objednávku evidujeme v systému v pořádku, okamžitě, jakmile je objednávka přijata, zasíláme e-mail o potvrzení objednávky s veškerými informacemi a údaji. Prosíme tedy o prověření z Vaší strany, jestli nebyl e-mail doručen do spamu, nebo reklamního sdělení. Případně se neváhejte obrátit a naši zákaznickou podporu.

• Knihy som ešte nedostala

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 15. - 16. 1. s tím, že se může ještě změnit. Titul byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, u něhož však došlo k vyprodání. Další množství jsme zajistili u jiného dodavatele a čekáme na naskladnění. Informovali jsme Vás e-mailovou komunikací.

Specialista zákaznické podpory

• Tazka komunikacia. Tovar stale nedorazil.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 19. - 23. 1. s tím, že se může ještě změnit. Titul byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Expedice proběhla řádně dne 18. 1.