• tovar meska

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 18. - 25. 1. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Jakmile proběhne expedice, budeme Vás informovat.

• Skvely vyber a ceny
    • Tovar som si objednala 29.12.2023 a este mi nedorazil (je 19.1.2024), avšak dotazník spokojnosti mi prišiel uz 17.1.2024, co je podla mna dost mino.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 19. - 25. 1. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Jakmile proběhne expedice, budeme Vás informovat.

Dotazník zasílá portál automaticky, po Vašem odsouhlasení v procesu vytváření objednávky.

Specialista zákaznické podpory

• Kniha prišla pobúchaná, obal knihy pokrčený a nejaké strany knihy natrhnute

děkujeme za Vaši recenzi.

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti. O to více nás mrzí, že neevidujeme reklamaci hlášenou v našem zákaznickém centru. Prosíme tedy o zpětnou vazbu, kolegové Vám rádi pomohou vyřešit vše k Vaší spokojenosti.

• Nemali tovar

děkujeme za Vaši recenzi.

Vámi objednaný titul byl v dostupnosti skladem u dodavatele pouze v malém množství, u tohoto titulu došlo k vyprodání. Obratem jsme Vás o dané situaci informovali, na základě této informace, byla objednávka z Vaší strany stornována.

Specialista zákaznické podpory

Kniha mi prišla v jazyku ktorý som si neobjednal,z dôvodu že nerozumiem po slovinsky tak som zaziadal o vrátenie knihy a opätovne zaslanie knihy v slovenskom jazyku.dakujem

děkujeme za Vaši recenzi.

Ve Vaší objednávce však evidujeme titul ve slovinském jazyce, objednávka byla takto Vámi vytvořena. V systému již evidujeme informaci o vrácení zboží zpět na náš sklad.

Specialista zákaznické podpory

• Tovar som objednávala 2 krát. Prvú objednávku obchod zrušil bez toho, aby ma o zmene informoval. Druhá objednávka bola bez problémov. Napriek tomu nie som spokojná hlavne pre nekvalitnú komunikáciu so zákazníkom. Chápem, že nie vždy sa podarí dodržať lehotu doručenia, ale v tomto obchode sa to mne nestalo raz. Naopak, mám pocit, že je to pravidlo.

děkujeme za Vaši recenzi.

U první objednávky jsme Vás informovali ohledně jejího storna, následně bylo požadováno v daném emailu, potvrzení prodloužení platnosti objednávky. Jelikož jsme toto potvrzení z Vaší strany neobdrželi, objednávka byla automaticky stornována systémem. Další objednávku evidujeme v pořádku vyřízenou.

Specialista zákaznické podpory

Do dnešného dňa som nedostala tovar. Žiadna komunikácia s obchodom.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 11. - 17. 1. s tím, že se může ještě změnit. Titul byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, jak bylo uvedeno v potvrzení objednávky a také v den objednání na našich stránkách. Jakmile proběhne expedice, budeme Vás informovat.

Specialista zákaznické podpory

• Pred 13 dňami som si objednala tovar, dodnes ho nemám.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 4. - 10. 1. s tím, že se může ještě změnit. Titul byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, jak bylo uvedeno v potvrzení objednávky a také v den objednání na našich stránkách. Jakmile proběhne expedice, budeme Vás informovat.

Specialista zákaznické podpory

Pred viac ako tyzdnom objednané knihy nedoručene, objednávka bola uhradená. Budem to riešiť s obchodom a verím že aspoň platbu mi vrátia, to že doručia knihy už neverím

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 22. - 28. 12. s tím, že se může ještě změnit. Jakmile proběhla kompletní expedice, byla objednávka dne 21. 12. zaslána z našeho skladu.

Specialista zákaznické podpory

Obchod absolútne neinformoval o stave objednávky. Po skoro týždni som musela zavolať a až na základe urgencie mi o deň a pol poslali objednávku, vraj cestoval od dodávateľa a pritom na stránke bol skladom. Balík dorazil až tesne pred sviatkami, skoro som nemala darček pre blízkeho.
    Na infolinku sa nedalo dovolať a tá otrasná veta čo dookola hovorili, kým sa čakalo, to sa nedalo ani počúvať. A stále ma niekto "predbehol", otrasný prístup.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 18. - 22. 12. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, jak bylo uvedeno v potvrzení objednávky a také v den objednání na našich stránkách. Jakmile proběhlo kompletní naskladnění, byla objednávka dne 19. 12. expedována z našeho skladu. Vlivem sezónního nárůstu požadavků, mohlo docházet k větší časové prodlevě na telefonické lince, za kterou se omlouváme.

• Nizke ceny

Objednane 13.12. (s potvrdenim objednavky). Za 7 pracovnych dni, neboli schopni dodat 4 knizky a jeden zosit. Dnes je 23.12. a zasielka stale nikde.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 20. - 27. 12. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, jakmile proběhlo kompletní naskladnění, byla objednávka dne 21. 12. expedována z našeho skladu.

Specialista zákaznické podpory

Objednávka urobená 12.12., vyberala som knižky skladom aby do Vianoc dorazili, za 10 dní sa objednávka ani nepohla.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 19. - 27. 12. s tím, že se může ještě změnit. Titul byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, u kterého došlo k mírnému prodlení při doručení, za které se velmi omlouváme. Tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Expedice proběhla dne 27. 12.

Specialista zákaznické podpory

• dodacia doba sa menila podla sposobu platby

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 15. - 22. 12. s tím, že se může ještě změnit. Titul byl v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Expedice proběhla dne 17. 12.
    U Vaší objednávky byla zvolena platba dobírkou, objednávka se začala vyřizovat tedy ihned po jejím zadání.

Specialista zákaznické podpory

• datum dodania sa meni podla typu platby

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 19. 12. - 3. 1. 2024 s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Expedice proběhla dne 15. 12.
    U Vaší objednávky byla zvolena platba předem, jakmile jsme platbu přijali, ihned jsme začali objednávku vyřizovat.

Specialista zákaznické podpory

• neskutočne dlhé dodanie a zvlášť pred Vianocami. Knihy zajtra nedorazia a to je posledný možný deň aby boli pod stromčekom. Takže naozaj "ďakujem". Nikdy viac.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 15. - 21. 12. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Expedice proběhla dne 19. 12.

Specialista zákaznické podpory

Na tovar stále čakám, ešte nedorazil, čo ma veľmi mrzí, chcela som to ako darček a teraz mám problém.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 18. - 27. 12. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Expedice proběhla dne 18. 12.

• Dlhá doba dodania

Tovar som objednavala 30. Novembra. Predpokladaný termín doručenia bol 07 - 12.12.2023. Je 20.12 a stále nič. Brala som ohľad na to že tovar nebol na sklade a možno sa doba predĺži ( čo tiež mohlo byť na stránke uvedené, ale Ok). Toto mi už ale príde ako príliš. Som veľmi sklamaná

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 7. - 12. 12. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatele, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. U dodavatele však došlo k prodlení ze strany dopravce a expedice proběhla s mírným zpožděním dne 12. 12.

Pomalé vybavovanie objednávok

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 15. - 27. 12. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatelů, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Expedice proběhla dne 19. 12.

Specialista zákaznické podpory

5.12. som si objednala knihy ktoré mali prísť medzi 8.12 a 18.12 stále nemám ani knihy a ani peniaze nakoľko som ich už zaplatila

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 8. - 18. 12. s tím, že se může ještě změnit. Tituly byly v době objednání v dostupnosti skladem u dodavatelů, tyto informace jsme uváděli v potvrzení objednávky a také na našich stránkách. Expedice proběhla dne 15. 12.

Specialista zákaznické podpory

10.12.2023 som si objednala knihu, ktorá bola na sklade a v potvrdení objednávke mi prišlo - skladom. Po 8 dňoch bez žiadnej správy a informácii som zavolala a povedali mi, že knihu nemajú a že ju budú mať až v januári. Ak by som tam nezavolala, tak mi ani nedajú informáciu, že kniha mi nepríde.

děkujeme za Vaši recenzi.

Předpokládaný termín doručení Vaší objednávky byl stanoven na 14. - 19. 12. s tím, že se může ještě změnit. Titul byl v době objednání v dostupnosti skladem, u předmětného titulu však došlo k nečekanému vyprodání, o kterém jsme Vás ihned informovali s novým termínem předpokládaného naskladnění.