• Ziadna sprava ci bol tovar odoslany alebo nie. Z inych obchodov byva tovar uz davno doma

• doba dodania

neodporúčam

• Vobec ziadna komunikacia o dlzke dodacej lehoty. Po 10 dnoch od objednania tovar nemam a ani neviem kedy a ci vobec pride. Zatial najhorsia skusenost s internetovym obchodom.

• Chybajuca komunikacia, neozvali sa ani po tyzdni, az po telefonickom kontakte zacali konat. Tovar uvadzany na sklade nie je pravdivy, odpoved na kontaktny formular som nikdy neobdrzal. Pri komunikácií telefonicky mila reakcia, upozornenie, ze im nefunguju maily... toto je pri eshopoch naozaj problem.

Asi viac nebudem nakupovat, nie je istota, ze sa nieco udeje...

Reakcia obchodu Najdom.sk - Bytové doplnky

Ďakujeme za referenciu, aj keď nie pozitívnu. Vieme aspň, čo musíme zdokonaliť. Je nám ľúto, Vášho stanoviska, snažíme sa každému podať informácie ako sa nám dá, ale o to sa budeme snažiť viac. Čo píšete, že tovar na sklade nemáme pravdivý - nevieme, kde Vám tovar skladom na stránke ukázalo, kedže mi na stránke zatial ani nemáme takúto funkciu, ktorá znázorňuje či je tovar skladom,alebo nie. A s tými mailami máte pravdu, mnohokrát sme poslali informácie ohľadne objednávky mailom a zákazník nám tvrdil, že nič nedostal, už sme to viackrát riešili aj s programátorom, no od nás maily odišli v poriadku len neprebrala mail druhá strana. ( Väčšinou sa to stáva pri e-mailoch: azet).

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň!

Najdom.sk