• Ziadna sprava ci bol tovar odoslany alebo nie. Z inych obchodov byva tovar uz davno doma

• rýchlosť a donáška na miesto určenia
    • zatiaľ neviem

spokojnosť

• doba dodania

neodporúčam

• nestretla som sa s negatívom v tomto obchode
    • zdvihne Vám milá pani,prípadne Vám odpíše na e-mail a dohodne sa s Vami ohľadne dodania vašej objednávky
    • asi len že som dlhšie počkala na tovar,ktorý nebol skladom,no nebola to dlhá doba a mne to vyhovovalo

určite obchod odporúčam
    veci majú kvalitné,objednala som odtiaľ ja aj moji známy

• Vobec ziadna komunikacia o dlzke dodacej lehoty. Po 10 dnoch od objednania tovar nemam a ani neviem kedy a ci vobec pride. Zatial najhorsia skusenost s internetovym obchodom.

• Dobrá cena
    • V mojom prípade to bola doba dodania, objednané 1.2 dodané 11.3. Rýchlosť komunikácie predajcu tiež poslabsia- odpoveď na dotaz som dostala po niekoľkých dňoch

Aj ked som cakala dlhsie tovar prišiel V poriadku a za dobrú cenu. Obchod odporúčam.

• Cena tovaru

• Chybajuca komunikacia, neozvali sa ani po tyzdni, az po telefonickom kontakte zacali konat. Tovar uvadzany na sklade nie je pravdivy, odpoved na kontaktny formular som nikdy neobdrzal. Pri komunikácií telefonicky mila reakcia, upozornenie, ze im nefunguju maily... toto je pri eshopoch naozaj problem.

Asi viac nebudem nakupovat, nie je istota, ze sa nieco udeje...

Reakcia obchodu Najdom.sk - Bytové doplnky

Ďakujeme za referenciu, aj keď nie pozitívnu. Vieme aspň, čo musíme zdokonaliť. Je nám ľúto, Vášho stanoviska, snažíme sa každému podať informácie ako sa nám dá, ale o to sa budeme snažiť viac. Čo píšete, že tovar na sklade nemáme pravdivý - nevieme, kde Vám tovar skladom na stránke ukázalo, kedže mi na stránke zatial ani nemáme takúto funkciu, ktorá znázorňuje či je tovar skladom,alebo nie. A s tými mailami máte pravdu, mnohokrát sme poslali informácie ohľadne objednávky mailom a zákazník nám tvrdil, že nič nedostal, už sme to viackrát riešili aj s programátorom, no od nás maily odišli v poriadku len neprebrala mail druhá strana. ( Väčšinou sa to stáva pri e-mailoch: azet).

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň!

Najdom.sk

• So službami som bola veľmi spokojná,ochota pomôcť a spolupracovať... super
    • Tovar došiel v požadovanom čase

Perfektné, budem aj naďalej využívať tieto služby spoločnosti Najdom.sk

Reakcia obchodu Najdom.sk - Bytové doplnky

Ďakujeme Vám za kladné hodnotenie veľmi nás to teší, keď je zákazník spokojný, vtedy sme aj my :)

Prajeme krásny deň!

Najdom s.r.o

• -kvalitné doplnky
    • -milá spolupráca
    • -vychádzanie v ústrety zákazníkom
    • -nestretla som sa so záporom v tomto obchode

Nakúpila by som tu opäť. Predajcovia sú milí a ústretoví k zákazníkom. Dá sa dohodnúť aj na skoršom dodaní tovaru ako majú uvádzané. Tovar majú dostatočne kvalitný,preto by som tu nakúpila znova a znova.

Reakcia obchodu Najdom.sk - Bytové doplnky

Dobrý deň, Vaša reakcia nás nesmierne teší, radi vyhovieme podľa možností každému zákazníkovi a keď je spokojnosť u zákazníka tak je určite aj u nás. Tešíme sa, keď u nás nakúpite opäť.

Prajeme krásny deň!

Najdom s.r.o.

• ani mesiac a pol po obdržaní objednávky sa nikto neozval, až mi zavolal kuriér, že čaká pred domom
    • nebola mi doručená faktúra ani záručný list, vraj majú pokazený faktúrovací stroj a pošlú dodatočne.. ani po dvoch mesiacoch neprišlo nič
    • tovar nie je v poriadku, z nádobky na mydlo mydlo vyteká všetkými stranami

Už nikdy viac nechcem mať s týmto obchodom nič spoločné, verím, že mi vrátia peniaze. Ale či ozaj bez faktúry a záručného listu?!

Reakcia obchodu Najdom.sk - Bytové doplnky

Vašu recenziu sme našli len teraz, pretože sme sa na heureku nesústredili a nechodili tu, čo odteraz začneme. V mene Najdom s.r.o sa chceme ospravedlňiť ešte raz za takéto komplikácie a áno mali sme časom pokazený fakturačný program a dodatočne sa faktúrky posielali, čo ma prekvapuje, že Vám nebola dodaná - to budeme riešiť, aby sa také niečo v takomto prípade už nestalo. K svojim zákazníkom sme ústretoví a snažíme sa vždy pomôcť ako vieme aj keď nepíšete ako bola vaša situácia doriešená, dúfame, že dobre. To, keď niekedy tovar nie je v poriadku my nemôžeme, stáva sa to či v e-shopoch, či v priamo v obchodoch, ale sme vždy ochotní pri takejto situácii postupovať korektne, ešte sa nestalo, že by sa z našej strany stalo, že sme poškodený tovar neuznali a nereklamovali. Pekný zvyšok dňa.
    Najdom s.r.o