Neviem, kde sa stala chyba, ale tovar mi nebol doručený doteraz a už ste žiadali dotazník spokojnosti. Na základe Vašej požiadavky som išiel sa spýtať na odberové miesto, v akom stave je vybavovanie mojej objednávky. Výsledok bol, že sa pôvodná objednávka zrušila a objednal som ten istý tovar cez odberové miesto. Na základe uvedeného nie som spokojný v tomto konkrétnom prípade.

Trebalo C, nie A.

Najprv dosiel kurier bez oznamenia , nasiel som len zmeskany hovor. Udajne aj zvonil, som cely cas doma ,a nikto nic. Dnes dosiel Email od GLS ye tovar bude doruceny medzi 11:00-14:00 , dosla aj SMS z tou istou spravou na kuriera . Nic nedorazilo. volam na cislo ktore doslo v SMS , kurierka ze niekto si spravil dobry den, ona dnes rozvaza v Lozorne. Spravte si prosim z rozvozom a donaskou poriadok. Dakujem

• Tovar mi ešte nedorazil, zatiaľ je tomu 7 dni, pre mna zlá skúsenost s mp3.sk keďže som si objednal niečo, čo súrne potrebujem.

• Dlha dodacia lehota

Dodacia lehota sa predĺžila o mesiac

Objednal som si redukciu USB-C na Jack konektor, ktorá je na webe prezentovaná ako originál Samsung príslušenstvo, ale prišla mi nejaká nahrada, ktorá vyzerá úplne ináč, vrátane iného obalu, ako je prezentované na webe. Reklamovať to nebudem, pretože funguje, ale je to pekne trápne...

Do dnešného dňa 2.9. mi nebola doručená objednávka, neprišiel mail,ani sms kuriéra,ani telefonické vyzvanie na prevzatie. Termín dodania bol 30.8.23.

• Prvý krát som si niečo objednal a sklo na mobil nikde .

• tovar skladom
    • nekvalitne produkty.
    • predrazeny obchod. u konkurencie sa da nakupit podstatne lacnejsie

Nakupoval som viac krat.
    no tento krat som sklamany . nemozem dat kladne hodnotenie . kedze niesom spokojny .
    Tovar ktory som nakupoval . nesplnil ocakavania. obchod zato nemoze. z casti . ale tovar ktory som zakupil bol podla mojho nazoru cinsky smejd...kupoval som powerbanku .ktora nefungovala spravne a ako bonus . vydrzala 15percent . nabijania a potom k.o. a pri plnom nabiti . nakolko som ju dal nabijat.na 3hodiny . po nabijani a otestovani 15percent telefonu nabila potom sa vybila celkom. katastrofa.nespokojnost.

Tovar mi nedodali, ani nepovažujú za povinnosť niečo napísať, ...

• rýchla dodávka tovaru

tovar bol v neoriginálnych obaloch, napriek tomu, že mal byť nepoužitý

Absolútne žiadna komunikácia s obchodom. Aplikácia k ovládaniu cez mobil absolútne nevyhovujúca. Pri akomkoľvek probléme neviete o čo ide. Aj po nastavení slovenčiny komunikuje Slovensko-anglicky. Po telefonickom kontakte s call centrom sa nikto neozval

• Tovar mi nebol doručený ani po siedmych dňoch! Zo strany obchodu žiadna snaha o komunikáciu, poprípade o podanie vysvetlení zákazníkovi.

Tovar mi nedorazil,nemám ani žiaden email

• termin dodania
    • telefonicka podpora

po 7 dnoch od objednania mi nevedeli povedat kde je objednavka a kedy bude dorucena. Pri tovare uvadzaju dorucime do 7 dni . Za mna urcite posledny nakup.

• Keď nie ste schopní zabezpečiť vydanie tovaru do hodiny, ako to máte uvedené nepíšte to tam. Trvalo 5 dní kým mi prišiel email, že si tovar môžem vyzdvihnúť.

Po objednaní tovaru mi prišla správa o tom, že tovar je pripravený na vyzdvihnutie na predajni. Na predajni mi pracovník po chvíli hľadania oznámil, že tento tovar nenašiel (bez ospravedlnenia). Mailom som spoločnosť upozornil na tento problém, pričom miesto ospravedlnenia som dostal správu, že objednávka bola na základe mojej žiadosti stornovaná.
    Nejde o prvú negatívnu skúsenosť s obchodom. Prvá sa týkala mobilu iphone 6s, ktorý bol predávaný ako "iba rozbalený", čomu zodpovedala aj cena (iba o niečo nižšia ako nový). Pri oprave displeja, ktorý sa nám podarilo rozbiť sme zistili, že displej už bol v minulosti menený (mobil mal náhradu, nie originál displej).

Tovar, ktory bol na sklade som objednal 11.1. a oznamenie o moznom vyzdvihnuti prislo17.1.
    Objednavku dorucili spolu s riadnym rozvozom tovaru na predajnu, ale mali drzost pytat si prepravne 1,90€
    Verim, ze uz nikdy nebudem musiet vyuzit tento web obchod

• Ľahké vyhľadávania príslušenstva k mobilom
    • Výber príslušenstva
    • Rýchlosť dodania

Tovar bol skladom na predajni ale doručenie trvalo viac ako týždeň. Ale naštastie to stihli do Vianoc.