Od objednania prešiel týždeň a tovar stále nedorazil. Na môj mail neodpovedaju. Hlavne že mail na ohodnotenie nákupu zaslali.

• Nekomunikuju nedodrzana doba dodania

Ide o môj prvý nákup, lebo ako jediní mali na stránke sveter, aký hľadám. Obchod mi zatiaľ len potvrdil objednávku a odvtedy neviem nič, takže uvidíme, ako to celé dopadne. Dodacia doba uvedená pri výrobku je 5 - 10 pracovných dní, to je v poriadku, no očakávala by som aspoň nejakú komunikáciu, informáciu o približnom čase dodania a pod.

Strasne, nic si tam nekupujte!

Modalux vam posle mail, ze zasielku odoslali, akurat ze ju zabudne dat kurierovi.. takze cakate, po par dnoch sa ozvete, vysvitne, ze odoslana nebola. Na maily nereaguju, telefon nezdvihaju, jedina cesta je SMS. Nastastie ju hned potom poslali.

Bohuzial mi saty strihovo nesadli, a obratom som ich vratila podla pokynov na stranke. Opat ziadne potvrdenie o prijati, ani ziadne zaslanie penazi. Po niekolkych mailoch a telefonatoch, na ktore ani teraz nikto neodpovedal, sa po 3 urgenciach cez SMS podarilo, ze mi vratili peniaze.

objednavku som zaplatila pri objednani 6.4. a peniaze mi prisli 25.5. Odporucam len pre tych, kto ma cas posielat neustale SMSky, aby to konecne vybavili.

• Klame obchod píšu dodanie 7-10 dni a nakoniec odpisu po 5 dňoch a dajú to až o mesiac jedna veľká katastrofa
  • Tovar máte na e-shope ako dostupný a ked som ho objednala po pár dňoch ste mi napísali že je vypredaný tak neviem preco produkty ktoré nemáte Mata na e-shope

• Absolútne žiadna komunikácia. Telefón je buď vypnutý alebo ho nikto neberie. Neodpovedajú na SMS a ani na mail, takže človek si nemá ako overiť objednávku, ktorú majú už tretí týždeň.
    • Nikdy viac...

• po 12 pracovných dňoch tovar ešte nedorazil

Tovar mi po dvoch týždňoch neprišiel, neodpovedajú mi na mail a dovolať sa tiež nedá , samozrejme objednávka je vyplatena.

• Po mesiaci naťahovania obchod zrušil objednávku.

15.decembra som objednala z modalux tovar. Na stránke majú napísané, že tovar doručia v priebehu 5-7 dní. Nik sa neozýval až do januára, kedy mi prišiel mail s tým,že tovar nestíhajú doručiť do Vianoc a či ho teda stále chcem. Napísala som,že samozrejme, veď som zaň aj vopred zaplatila. Na to mi prišiel 8.januára (!) mail v ktorom písalo, že objednávka bola prijatá(!) a že tovar bude doručený na budúci týždeň. Tovar ale stále nechodil. A teraz mi prišiel mesiac po objednaní email o tom, že objednávku stornujú lebo prerušili spoluprácu s dodávateľom a že peniaze mi vracajú na účet. Tento obchod absolútne neodporúčam,zavádzanie a naťahovanie klientov,už odtiaľto nikdy nič nebudeme objednávať.

• Dlhé dodacie lehoty,neistota zákazníkov, či vôbec tovar dorazí, posielajú sms aj maily, že tovar určite dorazí na budúci týždeň , čakáme a tovar nikde, na internete v E shope avizujú dodacie lehoty 7-14 dní, nakoniec tovar ani o mesiac nedorazil.Velka nespokojnosť.Aj z UK,Nemecka,USA príde tovar skôr,ako zo Žiliny.

Katastrofa

Na stranke je pisane, ze dodanie do 7-10 pracovnych dni - chapem, boli sviatky, ale aspon na mail by mi mohol niekto odpovedat, kde som sa pytal, v akom stave je moja objednavka. Staci povedat, tovar cakaj o 5 dni, alebo nemame to, musis cakat dlhsie. Zial nikto sa neozval, takze cakam....

• tovar bol zrušený aj ked moje č.tam stále je.Už SI NEPRAJEM MAť S TýMTO OBCHODO NIč.

Šaty som si objednala v zľave 42 %, no odpísali mi, že si ich môžem kúpiť, ale len za pôvodnú cenu.
    To ma samozrejme veľmi sklamalo. Ak im zostala na nete visieť zľava omylom, mohli sa zachovať profesiálnejšie.
    Takže pozor, cena, ktorú vidíte, nemusí byť konečná.
    Smutné.

• nekvalitny material, po prvom setrnom prani sa rozparali saty na viacerych miestach...pri prani na 30 St. sa rukavy zrazili...smutne, cele zle a ceny nadnesene

Reakcia obchodu Móda Lux

je mi to veľmi ľúto, som ozaj prekvapená, sama tieto veci nosím a zatiaľ sa mi to nestalo. Škoda, že ste sa nám neozvala alebo nenapísala skôr, mohli sme to vyriešiť resp. by sme stiahli daný model z predaja aby sa to neopakovalo.

Škoda, že ste čakala až na recenziu, ktorou ste to celé zhodnotila.

Ďakujem aj za negatívne skúsenosti, tie nás posúvajú ďalej.

Mirka

• Namiesto dodacej adresy poslali tovar na fakturačnú adresu
    • Dĺžka dodania
    • Nízka kvalita tovaru

Reakcia obchodu Móda Lux

- čo sa týka zlého odoslania, ospravedlňujeme sa za vzniknutú chybu naozaj sme pochybili a zadali adresy opačne, no mohla ste nám zavolať alebo napísať dokázali by sme zásielku presmerovať na správnu adresu.
    - čo sa týka dlhého dodania, trafila ste obdobie, kde v krajine výrobcu mali celotýždňovú odstávku výroby kvôli dvom štátnym sviatkom v týždni, o tejto dobe ste bola patrične infomovaná v maily, keď sme prijmali Vašu objednávku:

************************************************************************************
    Približný termín dodania: po 7.5.2018

chcem Vás informovať, že v 18. týždni tj. od 30.4 - 7.5.2018 sa nebude dať objednávať nakoľko sú v krajine výrobcu obrovské sviatky 1.a 3.5.2018 a firmy majú ZATVORENÉ celý týždeň:

Tovar bude dodaný až po 7.5.2018

- a čo sa týka kvality, je to váš subjektívny názor, model, ktorý ste si objednala naozaj predávam dosť veľa a nemala som s ním žiaden problém, zatiaľ iba u Vás. Ale asi je to vyjadrenie ovplyvnené hnevom z dodania na fakturačnú adresu, čo plne chápem.

Mirka

Tovar som si objednala ( 1 šaty ) 31. 5 . dodacia lehota bola stanovená na web stráanke na 7-10 dní. O takmer 40 dní neskôr som sa informovala, čo sa deje , no bolo mi povedané, že šaty sa šijú a na ďaľší týždeň mi budú doručené. Po nedoručení som objednávku 6. júla zrušila ...nikdy viac .

Reakcia obchodu Móda Lux

Aby som reagovala na túto recenziu:
    Pani si objednala šaty, no bohužiaľ niekedy sa naskytnú situácie, že tovar sa dopredá. Bolo mi u výrobcu sľúbené, že šaty budú došívať do 2-3 týždňov, pani bola upovedomená o tejto dobe a súhlasila s ňou. Bohužiaľ medzičasom došlo k prerušeniu spolupráce s danou firmou práve kvôli týmto dodacím záležitostiam, na základe ktorých sme si my ako eshp vyslúžili takéto hodnotenie.
    Spolupráca s touto značkou je definitívne ukončená. S ostatnými značkami nemáme problém stíhať túto dodaciu lehotu.
    Ospravedlnili sme sa Vám a ešte me Vám ponúkli aj revanš ale ste odmietla. Tu ste nás vykreslila ako najhorší eshop na svete. No je mi to ľúto.
    admin Mirka

• Prístup zamestnancov je neochotny a neprivetivy.

Reakcia obchodu Móda Lux

keďže ja som v tom čase bola mimo predajňu, kolegyne sa snažili vyjsť Vám v ústrety ako to len šlo. Trošku mali problém s celou situáciou, ale nemyslím si, že by Vás obsluhovali s nevôľou a neochotou. Keďže predajňa je otvorená len rok, stále sa učia novým veciam, ako systém práce s darčekovou poukážkou. Myslím si, že je to pochopiteľné a nezaslúžili si takéto hodnotenie. No štatistika nepustí na 10 kladných musí prísť jedna negatívna.

Pekný deň

• Nemali tovar na sklade a komunikali so mnou vtedy, kedy som už musel dostať tovar...

P. Eva,
    čakali sme na vyjadrenie od výrobcu, niektoré veci naozaj neovplyvním. A ak mi nedajú informáciu o stave modelu, neviem informovať ani zákazníka. Je mi ľúto, že práve týmto sme si vyslúžili palec dole. No štatistika funguje na 10 kladných musí prísť jedna záporná reakcia.

• dodacia lehota

Dobry den,

Vasa objednavka je prijata. Je v stave vybavovania. Kedze mame dovolenku, o com ste bola informovana v potvrdeni objednavky, objednavky budeme vybavovat ihned po navrate. Myslim si, ze kazdy clovek ma pravo na oddych a dovolenku. Vynimkou nie som ani na. Vasa objednavka bude vybavena presne podla emailoveho aviza.