Za 18 dni sa ku mne nedokazal dostat tovar.Objednavku mi poslali na odobierku, pricom bol voperd zaplateny prevodom na ucet. Este stale objednavka nedorazila.

Reakcia obchodu Móda Lux

Dobrý deň, tento problém sme vyriešili, pri zaúčaní novej kolegyne vznikla chyba pri tipovaní zásielky do EPH. Ospravedlňujeme sa za to, a vaša zásielka bola odoslaná v dodacej lehote, akurát ste ju nevyzdvihla z pošty, nakoľko vás vaša poštárka neinformovala o uložení zásielky.

Mirka

• ze mi nedosla zasielka

Reakcia obchodu Móda Lux

Tak tomuto naozaj nerozumiem, ako že vám nedošla zásielka? Prečo ste sa nám neozvala? Prosím kontaktujte nás!

admin Mirka

• objednavka trva pridlho v inych eshopoch je to ovela lepsie a dokonca zasielaju az zo zahranicia a tovar pride najneskor do 1 tyzdna

DObrý deň,

už sa tu opakujem bohužiaľ, na modely kolekcie Zaps sa čaká 3 týždne. A čo sa týka zasielania, myslím si, že každý má nárok na dovolenku počas jarných a letných prázdnin s rodinou. Je nám ľúto, ale niekedy dodaciu dobu na isté modely nedokážeme urýchliť aj napriek našej snahe.

Mirka

• Použité veľkostné tabuľky miešajú štandardné a neštandardné veľkosti, takže pri objednávky šiat a saka vo veľkosti XL bolo jedno vo veľkosti 50 (štandardná EU veľkosť) a jedno veľkosti 42, čo ani neviem akému štandardu zodpovedá. Blúzka zatiaľ nedošla, takže zrejme budem vracať (a platiť poštovné) ešte raz.

Prvý raz som si objednala oblečenie cez internet a zrejme už túto chybu nikdy neurobím.

Mila pani,
    Nikto vás nenútil objednávať a ak máte problémy s určením veľkosti, je tam pre zákazníčky infolinka alebo mail a mohla ste sa poradiť. Nie je absolútne problém. Čo výrobca to iná tabuľka veľkosti, toto nemôžete vyčítať obchodu. A ísť do objednavania s tým, že este tovar nemam ale už viem že ho vrátim je dosť neseriózne jednanie voči obchodu.

Mirka

• Na web sreanke nie je pri tovare uvedena dostupnost

Absolutne nie som spokojna. Tovar, ktory som si objednala, bol na web steanke oznaceny ako dostupny, obdrzala som e-mail potvrdzujuci objednavku a o 5 dni dalsi e-mail, v ktorom moju objednavku zrusili z dovodu nedostupnosti !!! tovaru.

Vážená p. Silvia,
    potvrdenie vám prišlo automaticky po zadaní objednávky. O tých 5 dní nám bolo oznámené od výrobcu, že daný model je kompletne vypredaný, bohužiaľ s tým neviem nič urobiť. Pri prechode období sa modely z predchádzajúcich kolekcií už nedošívajú, nakoľko sa vo veľkom pracuje na nových letných kolekciách.
    Je nám ľúto že týmto sme si u vás vyslúžili "Vašu nespokojnosť".
    Mirka

• Doruceny mi bol uplne iny tovar ako som si objednala. Po telefonickej komunikacii som sa dozvedela, ze ,,ano, ostal nam tu nejaky tovar, ale nevieme, komu sme ho neposlali resp. poslali iny" = toto samo o sebe svedci o dost velkom neporiadku v odosielani tovaru!

negativny

Dobrý deň p. Tóthová,

no je totak, ospravedlnila som sa vám za túto chybu, niekedy sa to nazoaj stane, dohodli sme sa aj na náhrade poštovného absolútne bez problémov. Neznamená to,že máme bordel v expedovaní ale pri veľa veciach je to možné sa to stane. Človek je tvor omylný a kto nepracuje, nerobí chyby. Mne sa takáto záležitosť stala s najväčším zásielkovým obchodom FD a nekritizovala som ich, lebo viem, že toho majú dosť a stáva sa to. Neodsúdila som ich preto na zánik ako vy nás.
    V ten deň sme expedovali mnoho balíkov a naozaj sa nedalo dopátrať do ktorého sa pribalili práve vaše legíny.

No aj negatívna reklama posilňuje a my vám za to ďakujeme aj keď si myslím, že sme si to nezaslúžili.

admin Mirka

• Nákup z pohodlia domova.
    • Doručenie až domov.
    • Obrázky produktov nezodpovedajú skutočnej kvalite objednaného produktu.

Objednávala som prvýkrát, nedôverujem internetovému nakupovaniu, pretože fotka sa nezhoduje na 100% so skutočným výzorom a kvalitou produktu. Objednala som si však len jeden produkt, a s tým som nebola práve najspokojnejšia, možno by tak nebolo s inými výrobkami, ale z internetového obchodu už objednávať nebudem.

Reakcia obchodu Móda Lux

Dobrý deň Veronika, to je mi veľmi ľúto, že sme si vyslúžili aj napriek všetkému od vás len 30% spokojnosť. Podľa môjho názoru fotky sa stotožňujú na 95% samozrejme farebný odtieň môže byť máličko iný, nakoľko modelky sú nasvietené a upravované v programoch, čo ja už neviem ovplyvniť.
    Ale aj tak ďakujeme a veríme, že to znova skúsite a opravíte si mienku.

Mirka

• bez komunikácie s klientom, na tovar čakám 2 týždne a stále neviem, či svoj objednaný tovar ešte niekedy uvidím

Reakcia obchodu Móda Lux

keďže ste sa nepodpísala ani neuviedla bližšie info o objednávke, neviem reagovať. To že čakáte 2 týždne na tovar má svoj dôvod určite, sú prázdniny a všetci tak ako výrobcovia aj my máme nárok na oddych. O všetkom ste upovedomená na úvode našej stránky ako aj v potvrdení objednávky.
    Je rovnako zvláštne, že sa neiformujete vy tiež o stave objednávky, teraz aj keby som chcela neviem o koho ide.

• ,,SLUBOTECHNA"
    • zákazník ich asi otravuje svojou objednávkou

Ak tovar chcete nosiť až po sezone, tak ste na spravnom mieste.

Mila jogobela,

Neviem vobec o co ide a o ktoru objednavku. My nemame problem s nikym a nicim a uz vobec netusim, preco ste nas nazvala slubotechnou, ale toneriesim, lebo bohuzial aj takito ludia musia byt. Je mi luto, ak sme vamnesplnili nieco, ale vsetko sa da riesit pokial ludia komunikuju anevyvrsia sana recenziach. No rovnako dakujem.

• -slaba mailová komunikácia
    • -dlhá doba dodania

Reakcia obchodu Móda Lux

Dobry den, kedze ste sa nepodpisal/la neviem sa vyjadrit k danej veci. Nas obchod komunikuje pravidelne so svojimi a zakaznikmi a informuje ich o vsetkom. Ak mate nejaky problem, mohli ste nas rovnako kontaktovat VY. Dodacia doba sa bohuzial umerne bliziacim sa Vianociam predlzuje.

Dakujeme aj za negativnu recenziu.
    Admin Mirka

• prehľadnosť
    • vyše 1O dní čakám na dodanie tovaru, ktorý mal prísť do 5 dní...

Reakcia obchodu Móda Lux

neviem presne o ktorú objednávku ide, ale ak čakáte dlhšie určite to má svoj dôvod. Teraz už začína byť predvianočný nápor a už aj dodávatelia majú posunuté dodávky. Ja sa ospravedlňujem za meškanie, keby ste sa mi osobne ozvala určite by sme to vedeli vyriešiť, ale bohužiaľ takto neviem reagovať, lebo presne neviem o koho a ktorú objednávku ide.

• - žiadne
    • - nafotené šaty na modelkách vyzerajú uplne perfekne, ale v skutočnosti sú iné ...
    • - zaplatíte poštovné a balné a keď sú šaty zlé ešte plus poštovné pri vrátení ...

Dôvod preco som si kupila saty v tomto obchode: úplne ma ucarili výzorom. Nemohla som si pomôct vyzerali úžasne. Ale v skutočnosti musím povedať že vrcná časť bola totálen sfušovaná a pri fotení asi bola na mieru na modelke vytvarovaná.
    Ja už nikde nebudem objednávať cez internet, bez priameho videnie tovaru.
    Písala som aj do diskusie, ale pripomienku ste vymazali a nedostala som žiadnu odpoveď od Vás aj keď mám uvedené mailovú adresu.

Negatívne pripomienky budú aj tak vymazané.

Milá pani Marianna,

všade dookola píšete o tých šatách aké sú nedokonalé a škaredé, pritom som vám ponúkla možnosť výmeny a ste povedala, že to nieje až také zlé že si to dáte opraviť. Z obchodných podmienok vám vyplýva aj možnosť vrátenia šiat. Máte na to plné právo do 7 dní odo dňa prebratia zásielky. Neurobila ste tak, ale všade dookola nám píšete zlé recenzie aká ste nespokojná. Keď tovar vraciate, vraciate ho na vlastné náklady, funguje to tak však ak tovar vymieňate zasielate ho na svoje náklady a obratom vymenený tovar zasa zasielam na náklady obchodu ja. Takto to proste v internetovom obchode funguje. Je mi to ľúto, že ste bola až taká nespokojná ako to prezentujete a kazíte niečo, čo vôbec také nie je.
    Mám stále zákazníčky, ktoré si absolútne lahodia nákupom týchto modelov.
    Verím, že natrafíte na obchod, kde budete vôbec s niečim spokojná. Držím vám palce.

• prehľadnosť
    • komunikácia so zákazníkom

objednala som si tovar a ani po 11 dňoch neviem čo je s ním...

Reakcia obchodu Móda Lux

neviem o koho ide a konkrétne o akú objednávku. Môže sa stať, že sa čaká na tovar ktorý ste si objednal-a. No každopádne, komunikujeme so zákazníkom v plnej miere.
    Ďakujeme.

• informacia o produkte

Reakcia obchodu Móda Lux

je nám to ľúto, že sme si vyslúžili prst dole, a dokonca že nás neodporúčate. Keďže ste sa nepodpísali, neviem komu mám odpovedať a vôbec a akú záležitosť ide. Všetko má svoje pre aj proti.

Ďakujeme

• dost dlha dodacia lehota

neviem posudit, ci by som odporucila, nakolko som tovar este neobdrzala, ale dodacia lehota je dost dlha

Dobrý deň p. Renátka,

je nám to veľmi ľúto, no výrobca teraz vo veľkom prúde našíva jarnú kolekciu a nestíhajú došívať stávajúce modely. Bohužiaľ s tým neviem ani ja nič urobiť ani ovplyvniť. Inak by ste to mala do týždňa.

admin Moda lux

• Tovar vyzerá na fotkách veľmi pekne a kvalitne
    • Tovar, ktorý som si objednala, vôbec nezodpovedal fotkám. Farba košele - biela bola skôr odtieň sivej. Alebo zapranej košele.

Názor si každý urobí sám. JA už ho mám. A stačí. Dúfam, že vrátenie peňazí, bude tiež také rýchle ako dodávka.

Reakcia obchodu Móda Lux

je mi to ľúto, že ste bola nespokojná s nákupom u nás. Váš názor patrí medzi jeden z mála nespokojných, bohužiaľ aj takýto sú zákazníci. Nie je možné vyhovieť každému. S vrátením peňazí nie je žiaden problém, podľa obchodných podmienok budú vrátené do 15 pracovných dní po obdržaní vrátenej zásielky. Možno s iným modelom by ste bola nadmieru spokojná ale práve tento sa Vám nepáčil a bohužiaľ vďaka nemu sme si vyslúžili negatívne hodnotenie. Aj negatívna reklama je reklama.

Ďakujeme za Vašu kritiku.

Je mi však ľúto, že ste mali tú potrebu dať nám negatívne hodnotenie. Budujeme si dobré meno, čo sa nám aj darí no jeden takýto názor dokáže zbúrať celú snahu behom zopár chvíľ.

admin Móda Lux

• nedostala som požadovanu farbu,aku som si vybrala

Reakcia obchodu Móda Lux

Dobrý deň, to je nám ľúto, možno by bolo vhodné kontaktovať nás aby sme sa dohodli na prípadnej výmene alebo vrátení tovaru.

Rýchlosť nákupu
    Zatiaľ nemám žiadne, bol to môj prvý nákup
    Zatiaľ nie

Reakcia obchodu Móda Lux

Dobrý deň, bola by som rada keby ste sa mi ozvali, neuviedli ste meno tak neviem o koho ide aby sme skontrolovali Vašu objednávku.