• Mizerná komunikácia so zákazníkom

Nakupovala som raz na tejto stránke. Objednávku sme po dohode stornovali lebo tovar skladom nebol aj ked na stránke stále uvádzali že je. Už takmer 2 týždne čakám na vrátenie peňazí a stále nič.

• Chapem, ze nie vzdy za meskanie dodavky moze obchod, ale za kontinualne zavadzanie klienta ano!

• Objednal som tovar 10 dní dozadu a stale mi nebol doručený. Napísal som im mail dva dni dozadu a žiadna odpoveď

Neodporúčam. Absolútne žiadna odozva.
    Tovar objednaný zaplatený a od vtedy žiadna komunikácia z ich strany. 10 dní a nič. stále riešim

• Uvádzate tovar "na sklade" i napriek tomu, že tovar nevlastníte

• pisana dostupnost 1-3 dni trvala dlhsie

• Ziadne, priemer
    • Dodacia doba, neaktualizovane skladove zasoby musel som menit objednavku

Uz si neobjednam nic

• Ziadne
    • Nedoruci objednani tovar a svojvolne zamiena objednavku a doruci poskodeny tovar.

• Ziadne
    • Zly popis vybernych miest.
    • Neaktualizovany web.
    • Neda sa platit kartou pri vybere.
    • Only cash.

Podpriemerny obchod.

• Na stráke uvádzate dodaciu lehotu 1-3 dni. Objednala som pred 10 dňami, tovar ešte nemám. Už som si medzitým kúpila inde. Ak mi tovar v pondelok aj príde /dnes je sobota/, uvažujem či ho vôbec prevezmem.

Vôbec nespoliehajte na dodacie termíny, ktoré sú uvedené na stránke.

Objednal som nieco ine ako mi poslali

• objednaval som si anti cortisol scitec s phospatydyserinom a prisiel mi antisortisol imune support bez phospatidylserinu

• registrácia!!! to je čo za nezmysel krista boha

• Odber osobne abstolutna katastrofa, zle oznacenie odberneho miesta a personal obsolutne neochotny a najhorsie, ze sa neda platit kartou !!!
    • .
    • .

zly popis produktu, na stranke bola uvedena prichut cokolada, no v skutocnosti to bola cokolada-oriesok. Chuti sice ako Monte, no pre cloveka, ktory nema rad orieskovu prichut, to nie je moc vhodne.

• Dodanie produktu, maximálne nespokojnosť a 100% by som tento shop neodporúčal.

Na vydavok zabudnite, takze odporucam mat pripravenu presnu sumu.

Reakcia obchodu mnutrition.sk

Dakujeme za recenziu. Situaciu sme preverili a slecna, ktora vydavala tovar, Vam vydavok 10 centov kvoli nepozornosti nevydala. Nachval Vam to urcite neurobila :-) Kazdopadne, darcek pri buducej objednavke sme Vam slubili, tak dufame, ze s nakupom budete tentoraz spokojny.

• nedostatočné informácie

myslím, že obchod je v poriadku, ale jednoducho mali tam mať napísané, že nie je na sklade...

Reakcia obchodu mnutrition.sk

Dakujeme za recenziu. Tovar, ktory ste si objednali bol oznaceny dostupnostou 1-3dni, z coho vyplyva, ze skladom nie je a musi sa objednat :-) Niekedy sa stane, ze dodavatel produkt nema, o com ste boli informovany do 48h od odoslania objednavky. Takze vsetky informacie, ktore poskytujeme su uplne a korektne. Dakujeme za pochopenie

• Široký sortiment.
    • Objednal som si gainer vanilkový v nádobe, chlapík mi volal že vanilkovú príchuť nemajú a nemá ju dokonca ani distribútor, pritom na stránke bolo jasne napísané že vanilková príchuť je dostupná, a bude na sklade za 1-3 dni po objednaní. Vybral som si teda jedinú dostupnú príchuť ktorou bola čokoláda, aby toho nebolo málo prišla v sáčku !!! Preplatil som 3 €. Sáčkový stojí 9 € a v nádobe 12 €... Nejde o tie 3 € ale o princíp, veď na to je tu predsa možnosť hodnotenia...

Reakcia obchodu mnutrition.sk

Dakujeme pekne za recenziu. Produkty oznacene 1-3 dni su na objednavku a niekedy sa stane, ze ani dodavatel nema dostupnu niektoru z prichuti. O nedostupnosti prichuti ste boli informovany ihned a s pracovnikom ste sa dohodli na inej prichuti, ktora bola dostupna v sackovom baleni. V nasom e-shope je v ponuke iba jeden produkt v jednej verzii a obrazky su iba ilustracne, nakolko distributori raz vozia produkty v sackoch inokedy v doze, vzdy podla dostupnosti. Cena na tento produkt bola 12 eur. (9 eurovu variantu na stranke nemame, takze nam mrzi ak si myslite, ze sme Vam naschval poslali sackovu verziu)