• rýchla dodávka
    • Zavádzanie zákazníka. Popis výrobku nesúhlasí s realitou. Predávajú len európske verzie výrobkou.

Priemer.
    Rýchla dodávka, ale nepošlú vám to, čo popisujú u výrobku.

Reakcia obchodu mnutrition.sk

Dakujeme za hodnotenie. Skutocne mate pravdu, pri tovare DYMATIZE Z-Force sme mali uvedeny chybny popis a na stranke bola uvadzane zlozenie americkej verzie, ktora obsahuje o jednu latku navyse oproti EU verzii. Popis sme opravili. Co sa tyka produktov tak predavame iba EU verzie nakolko americke verzie produktov su neni schvalene pre nas trh a teda by nemali byt predavane v ziadnom obchode. Vo vasom pripade, ste mohli ziadat o reklamaciu tovaru a peniaze by Vam boli vratene. Zatial ste tak neurobili.

Fľaška s tabletkami síce mala ochranný zvar proti otvoreniu, ale navarený tak, že sa fľaška dala otvoriť bez jeho poškodenia. Vo fľaške chýbalo 8 tabliet.
    Tabletky reklamovať nebudem, pretože sú účinné, nabudúce ich však objednám cez inú firmu.

Reakcia obchodu mnutrition.sk

Dakujeme pekne za hodnotenie. Tovar mame od oficialneho distributora znacky Nutrend, tak isto ako aj vsetky obchody. O fakte, ze sa da tovar otvorit aj bez poskodenia ochranneho prvku sme zatial nepoculi. Ak sa to naozaj da, je to zalezitost vyrobcu o ktorej bol urcite informovany. K chybajucim 8 tabletam z 360 sa zial nevieme vyjadrit, nakolko produkty neotvarame a neratame pocet kapsul, ktore garantuje vyrobca.

• ????
    • ????

Reakcia obchodu mnutrition.sk

Dakujeme za hodnotenie. Radi by sme prijali aj kritiku aby sme vedeli z akeho dovodu neodporucate nas obchod. Tovar ste si objednali 23.03. 17:49:37 (sobota) a pripraveny k osobnemu odberu bol 25.03. 10:07:20.(Pondelok rano) Mozno sme predcili Vase ocakavania :-)

• zaujala ma nizka cena ponukaneho tovaru, rychly cas dodania zasielky, moznost osobneho odberu, kvalitna stranka
    • deklarovana doba dodania z 1-3 dni sa zvysila na skoro 2 tyzdne,a tovar aj tak zatial nemam

Reakcia obchodu mnutrition.sk

Dakujeme za hodnotenie. Bohuzial pri produkte, ktory ste si objednali nastal dlhodoby vypadok zo strany dodavatela o ktorom Vas kolega informoval. Momentalne pracujeme na tom, aby sa v buducnosti taketo situacie minimalizovali.

• ked si objednám tovar, tak mi nepríde..to je dosť velká slabina.

Reakcia obchodu mnutrition.sk

Dobry vecer prajem. Kazdy zakaznik je informovany, ze ak mu objednavka nepride v deklarovany cas odporucame kontatkovat nasu bezplatnu infolinku aby sme mohli co najskor zistit z akeho dovodu Vam zasielka neprisla. Vasa objednavka Vas uz niekolko dni caka na poste :-) Posta Vam pravdepodobne nedala oznamenie o ulozeni tejto zasielky. Stava sa to pomerne casto, preto odporucame volit kuriera. Napriek tomu vsak treba hned volat aby sme to riesili, inak nemame ako vediet, ze ste objednavku neobdrzali. S pozdravom mnutrition.sk

• klame ludi objednal som si tovar nič mi nedošlo nekontaktovali ma a ešte mam zaplatit pokutu za neprevzatie zasielky proste strašne

nech tam nikdo nič nekupuje

Dobrý deň p. Adam,

dovoľte, aby sme uviedli fakty od vzniku objednávky až po jej neprevzatie, nakoľko z vašich zavádzajúcich vyjadrení nie sú zjavné. Dňa 30.10. ste si u nás vytvorili objednávku, ktorá vám bola hneď nasledujúci deň 31.10. expedovaná. Pri pokuse o doručenie zásielky v najbližší pracovný deň (2.11) nás kuriér informoval, že na vami uvedenom telefónnom čísle nie ste dostupný a nie je možné sa s vami skontaktovať. Prostredníctvom e-mailu sme od vás zároveň s ospravedlnením obdržali vraj tentokrát správne telefónne číslo, spolu so žiadosťou o zmenu adresy dodania zásielky. Žiadosti sme vyhoveli a požiadali kuriérsku spoločnosť o zmenu adresy dodania. Avšak ani následná snaha o doručenie zásielky do iného mesta a na inú adresu nebola úspešná, nakoľko opäť na uvedenom telefónnom čísle a na uvedenej adrese ste nebol zastihnuteľný. Kuriérska spoločnosť nám zásielku vrátila po dvojnásobnom pokuse o doručenie ako neprevzatú a preto sme vás podľa všeobecných obchodných podmienok požiadali o úhradu storno poplatku vo výške 7,97€ s DPH, ako kompenzáciu za vzniknuté náklady na odoslanie a spätné doručenie zásielky.

• takmer garazova firma, stratena na konci chodby bez absolutneho oznacenia. dvakrat som volal s obchodnikom z ktoreho sa vyklul trener, ktory si dvakrat nevsimol zakaznika napriek tomu, ze tam takmer nikoho nemal. obchod, ktory si nevazi zakaznika uz viac nedostane moje peniaze.

po dvoch mesiacoch v priestoroch sportoveho centra stale chyba oznacenie a navigacia do predajne. celkova neprehladnost.

Reakcia obchodu mnutrition.sk

Dovolim si reagovat na vase hodnotenia nasho obchodu. V prvom rade by som Vas rad informoval, ze osobny odber - Trnavska 39, ktory ste si zvolili ako sposob dorucenia, pre nas realizuje Red Royal crossfit gym. Nejde o nasu predajnu, ale nezavisle fitko, s ktorym spolupracujeme. To ako je fitko oznacene nie je v nasej kompetencii menit. Vzhladom na minimalne 200 osobnych odberov mozeme potvrdit, ze vsetci nasi zakaznici priestor bez problemov nasli. Ak sa Vam stalo, ze si Vas za barom nevsimli velmi sa ospravedlnujeme. Tvrdit vsak, ze ste telefonovali s udajnym obchodnikom, z ktoreho sa vyklul trener je absolutny blud. Nasa firma sidli uplne niekde inde a telefony vybavuje pracovnik, ktory ma na starosti objednavky a komunikaciu s klientmi a cely den sedi v kancelarii. Oznacovat preto nasu firmu garazovou, hoci ste nasu firmu nikdy osobne nenavstivili je viac nez trufale. Este by som rad uviedol, ze tovar ktory ste si objednali 2. oktobra bol oznaceny dostupnostou 1-3 dni. Pripraveny na osobny odber bol 5. oktobra. Hodnotit preto vsetky aspekty nasej firmy negativne iba preto, ze ste mali zly dojem z fitka, kde ste si iba prevzali tovar je dost neobjektivne.