• Tovar mi neprišiel taký ktorý by zodpovedal objednávke je to niečo podobné ale nezodpovedá to tomu čo ste mali v ponuke

Dobrý deň. Je dostatočne vtipne dostať mail o spokojnosti po desiatich dňoch keď nebol tovar ešte doručený.

slabo svietia

• Platila som objednávku dopredu cez internet banking. Kuriér prišiel na štvrtý deň. Čo by nevadilo. Ale zásielku mal uvedenú ako dobierku, čiže som mala znova platiť 80€. Jediné šťastie, že to neprebrala kolegyňa, lebo by to bola zaplatila. Keď som tam volala, tak áno boli ústretový, zmenili stav objednávky na výplatený. Ale teda dosť ma to sklamalo. Lebo keby si to nevšimnem zaplatím ďalších 80€.

Tovar sa má predávať celý a nie zvlášť odpudzovač a zvlášť a nie bez adaptéra.Čoje to za nezmysel.To ja ako keby sa auto predávalo bez kolies.

Vážený zákazník,
    u nás ste objednávku stornoval. Svoju nespokojnosť musíte smerovať obchodu, v ktorom ste si tovar následne objednal bez adaptéra. Mimochodom u nás si môžete kúpiť tovar kompletný, teda aj s adaptérom.

• Tovar mi nedosiel

Odporučiť, či neodporučiť obchod? Urobte si názor sami. Tovar objednaný 01.08.2020, platba prijatá 04.08.2020, pričom som ju platila ihneď ako mi došiel z obchodu mail s podrobnými informáciami o platení. Tovar na stránke dostupný a skladom. Medzitým mi prišiel mail aby som ohodnotila obchod. Volala som do obchodu, tam mi povedali, že mi posielali mail, o tom, že môj tovar bude naskladnený 18.08.2020. Žiaľ, žiadny mail mi o tom neprišiel. Vraj ho mám v spame, ani tam nie, pretože spam si pravidelne kontrolujem. Dnes t.j. 24.08.2020 som si tovar konečne vyzdvihla.

Vážená zákazníčka,
    mrzí nás že pre nedoručený automatický email do Vašej emailovej schránky prišlo k nedorozumeniu. Email sa nám však nevrátil ako nedoručiteľný, mali sme ho preto za doručený. Vašu objednávku sme prijali 01.08.2020, platba za objednávku nám prišla na účet až 04.08.2020. Žiaľ rýchlosť spracovania a odoslania platby Vašou bankou nevieme ovplyvniť. Tovar rezervujeme 24 hodín od obdržania objednávky. Dňa 04.08.2020 bol Vami objednaný tovar Univerzálny čistiaci koncentrát pre zlato, šperky, okuliare, CD, DVD 0,5 l už vypredaný. Podľa telefonickej dohody sme Vám tovar odoslali ihneď po doskladnení. Doručenie Zásielkovňou trvá 3-4 dni, Zásielkovňa ihneď po doručení zásielky odosiela email a SMS správu o pripravení zásielky na vydanie. Ešte raz ďakujeme za nákup.

Inzerovať tovar ,ktorý reálne nemali.

Od obchodu som nedostal žiadnu reakciu na moju objednávkuk, tovar nebol doručený.

• Doručili nekompletný tovar

Reakcia obchodu MHProdukty.sk

zrejme ste si zmýlil obchod ktorý ste hodnotil. U nás ste si objednal 1xNUBA Trafopájka 100VA so skrutkou ETP III, blistr, tovar Vám bol riadne odoslaný a doručený.

Prešlo 10dní tovar mi nedorazil ani ma nikto neinformoval že kedy tovar príde.

• Doteraz mi nikto nedpovedal na moju objednavku. Neviem , ci tovar nemaju na sklade, a kedy bude moja objednavka vybavena. Alebo nebude vybavena. Nic, ziadna reakcia na moju objednavku

Katastrofa.Žiadna komunikácia až pri mojom volaní som zistil,že tovar ktorí mi fakturovali a ja som zaplatil,nemajú.Vrátili mi platbu.

Vážený zákazník,
    tovar pri platbe vopred na účet rezervujeme 2 dni, po uplynutí tejto doby je tovar z rezervácie uvoľnený do predaja. Kedže Vaša platba bola prijatá až po 4 dňoch, nebol už tovar v rezervácii a bol už dočasne vypredaný. Z toho dôvodu Vám boli peniaze vrátené späť na účet.

• dlha čakacia doba tovar zatial nedorazil

• čakacia doba min. 3 týždne, tovar nie je na sklade, čo nebolo napísané

Tovar zatiaľ neprišiel
    Od objednávky prešlo 10 dni

Reakcia obchodu MHProdukty.sk

Tovar sme Vám odoslali 16.01.2018 a od 18.01.2018 (už 4 dni) je balík uložený na Vašej pošte. Dňa 16.01.2018 sme Vám odoslali email s informáciu o odoslaní zásielky spolu s číslom zásielky. S číslom zásielky je potrebné zájsť na poštu, kde Vám zásielku vydajú.

21. 12. 2017 mi bolo oznámené, že sa moja objednávka vybavuje. Dnes je 31. 12. a stále som nič nedostal. Pri tovare bolo uvedené že je skladom. Viem že boli sviatky, ale päť pracovných dni na odoslanie obyčajnej malej nabíjačky je snáď málo? Keby som to tušil, objednávam u konkurencie. .......

• Neviem
    • Objednal som si a tovar mi nedoručili, a zo strany obchodu ziadna komunikacia, uplne na nič

Tovar bol nedostatočne zabalený - na krabici písalo "krehké", ale nebolo to dostatočne zabezpečené a tak je kúsok zo spodku stromčeka odlomený.
    Kuriér volal, že príde do hodiny, prišiel však až za 5 hodín, čo tiež nie je v poriadku.

tovar nesplna to,co je v popise..nepouzitelny.........