• SVETIALKA SU OBYCAJNA CINA
    • ZIADNA KVALITA ZA 67E

PORIADNE PREVERIT CO KUPUJEM,
    VSADE SAMA CINA

• priemerny obchod ako tucty inych na nete, este aj vzhlad pouziva povodny, ziadne upravy
    • mam pocit, ze tovar as objednava u vyrobcov az po podani objednavky. Komunikacia slaba. Vyhovorky, ze mi email prisiel do spamu apritom nie som z tych ktory si spam pri kupovani tovaru nekontroluju...

tuctovy obchod, nic vynimocne, podpriemer

• ??

ponuka tovar, ktory nema

• Ten istý tovar je v kamennom obchode lacnejší a dodaný aj s bateriou.

Najskôr si overiť tovar v kamennom obchode.

• Vôbec neodporúčam,tovar mi vôbec nebol dodaný.

• Nekomunikuje so zakaznikom.

Uz je to viac ako mesiac a objednavka stale nikde a anilen sa nikto neunuval oznamit mi,preco to tak dlho trva a ci mi vobec bude niekedy dorucena.

• Mat tovar v ponuke prijat objednavku a potom nedodat? Nepouzitelny obchod. Prepacte.

Reakcia obchodu MHProdukty.sk

Bohužiaľ môže nastať aj takáto situácia, kedy posledný kus tovaru objednávajú dvaja zákazníci naraz a a tovar kúpi ten, ktorý prvý odoslal objednávku. Vašu objednávku systém zaevidoval, prijatá je až jej potvrdením, k čomu vo Vašom prípade neprišlo. O vypredaní sme Vás informovali a ponúkli sme Vám iné držiaky mobilného telefónu. Od odoslania našej ponuky ubehlo 10 dní, no doteraz ste sa k nej nevyjadril.

Škoda, že sa nepýtate na produkty ktoré predávate. Aká je účinnosť prístroja ktorý ponúkate ako ,,odpudzovač" psov, keď držím zapnutý prístroj celú minútu 20 cm od hlavy štekajúceho psa, ktorý si ani nevšimol, že by sa snáď malo niečo diať. Nejde mi o tých pár Eur ktoré som v dobrej viere investoval do ničnerobiaceho prístroja, ale o Vaše zisky za predaj úplne nefunkčného tovaru, ktorý nespĺňa kritériá ktoré sú vo Vašej ponuke. Aby som sa vyjadril polopate: ,,Oklamali ste ma a už nikdy si u Vás nič nekúpim".

Vážený zákazník,
    odpudzovač psov DC17 ktorý ste si zakúpil, používajú s úspechom desiatky našich zákazníkov. Ultrazvuk pôsobí na psa ako siréna na človeka. Pokiaľ psa držíte na vodítku, alebo je zavretý v byte, nemôže z dosahu prístroja ujsť a jeho reakciou môže byť štekanie. O to viac ak mu prístroj držíte 20 cm od ucha, minútu v činnosti. Naviac do prístroja je potrebné vložiť kvalitné alkalické batérie, ktoré zabezpečia jeho bezproblémové fungovanie. Prístroj ste obdržal pred 10 dňami, doposiaľ ste ho ani nereklamoval, ani neodstúpil od zmluvy. Čiže nikto Vás ničím neoklamal, len je potrebné prístroj používať podľa návodu na použitie. V prípade že máte podozrenie na poruchu, je potrebné prístroj reklamovať.

• Objednavku som odoslala pred 12 dnami, no doteraz nemam ziadnu odpoved, co sa s nou deje... :-\ neviem, ci objednavku zrusit alebo tovar este pride... dost neseriozne.

Vážená zákazníčka,
    v objednávke ste uviedla že sa na doručovacej adrese zdržujete len do 10,30 h. Vaša doručovacia adresa sa nachádza v obci v ktorej doručuje kurier len raz denne. Nemôžeme Vám preto v tomto čase doručenie garantovať.
    Odoslali sme Vám email so žiadosťou o súhlas s uložením zásielky na pošte v prípade nezastihnutia na adrese. Doteraz sme Váš súhlas, ani iné vyjadrenie k nášmu emailu neobdržali. Vaša objednávka je z toho dôvodu pozastavená.

• Prehladnost tovaru, dobra cena.
    • Zrejme nekontroluju expedovany tovar.

Prisiel mi tovar v poskodenej skatuli, kurier mi tovar neodovzdal osobne a vyrobok mal poskodenu kabelaz. Kedze som mal doma nahradne kable, tovar som nereklamoval. Dufam, ze to bol ojedinely pripad.

• Tovar nemajú skladom

Vážený zákazník,
    objednal ste si 2 ks basových reproduktorov, bohužiaľ skladom bol len 1 ks. Ponúkli sme Vám podobné basové reproduktory, no bohužiaľ s nami nekomunikujete, preto doposiaľ nebola Vaša objednávka ani vybavená, ani stornovaná.

• Odpoved bola taka,ze ak nie su v poriadku baterie tak ich poslite naspet ziadna zaruka nebola. Homola

Vážený pán Homola,
    telefonicky ste nás kontaktoval s tým, že na jednej z dvoch zakúpených batérií je porucha. Požiadali sme Vás aby ste nám batériu zaslal späť a my Vám ju vymeníme, alebo Vám vrátime peniaze, podľa toho čo si Vy zvolíte. Skutočne netušíme čo si predstavujete pod pojmom záruka, keď Vám nevyhovuje ani výmena tovaru za tovar nový, ani vrátenie peňazí.

• Žiadna komunikácia, 10 dni už čakám na zásielku

Neodporúčam

• Slaba komunikacia zo zakaznikom. Nedodanie faktury. Po urgencii zo strany zakaznika dodana elektronicky

Raz a dost!!

Vážený pán Harihovský,
    faktúra je vždy priložená do zásielky k tovaru. Nemôže sa nikdy stať, že by faktúra priložená nebola, nakoľko podľa faktúry sa zásielka kompletizuje a balí. Týždeň po prevzatí zásielky, ste nám na email písal, že nemôžete nájsť faktúru, na čo sme Vám dostatočne vyšli v ústrety a kópiu faktúry opätovne zaslali.

• Obchod nemám prečítaný,ale ten plašič nestojí za nič,teda za spolu 40EUr mačky ho ignorujú.Zvukový plašič sa nedá použiť,lebo je veľmi výrazný.

• plasiče krtkov fungovali kým nezačalo pršať je to šmejd
    • predávajú meoverený tovar. plašiče nie sú vode odolne, zavádzaju zákazníka

plašiče krtkov nekupovať. mam aj iné staré tie vsak nezatekajú a fungujú

• nespolahlivosť

Objednal som , až po výzve mi bol prislubený twrmín dodania , ktorý nesplnili . Tovar doteraz nemám .

• ziadne
    • nedodrzanie dodacej lehoty

Vážená zákazníčka,
    dodacia lehota plyšových medveďov je 10 pracovných dní, tak ako je uvedené pri tovare. Pri dodacej lehote dlhšej ako 10 kalendárnych dní, odosielame zákazníkovi email so žiadosťou o odsúhlasenie dodacej lehoty. Email sme Vám odoslali v deň obdržania Vašej objednávky, bohužiaľ naša žiadosť nebola z Vašej strany akceptovaná a do dnešného dňa sme odsúhlasenie dodacej lehoty od Vás neobdržali. Z toho dôvodu nebola objednávka doposiaľ vybavená.

• dlhá dodacia lehota na tovar

• Tovar mi nebol doručený ani po 10 pracovných dňoch od objednávky

Reakcia obchodu MHProdukty.sk

Vážený zákazník, dodacia lehota u plyšových medveďov je 10 pracovných dní, tak ako je uvedené pri tovare. Po prijatí objednávky sme Vás kontaktovali so žiadosťou o odsúhlasenie dodacej lehoty 10 pracovných dní, no Vy ste na našu žiadosť reagoval až po 10. kalendárnych dňoch od objednávky. Z toho dôvodu nemohla byť Vaša objednávka v lehote 10 pracovných dní vybavená.