• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• komunikácia eshopu
    • vzhľad stránky
    • výber
    • ceny
    • zly dopravca

Balík bol doručený dosť neskoro a zlyhal bohužiaľ dopravca, ja svoje NEODPORÚČAM dávam eshopu z dovodu, že podľa mojho názoru podpisom zmluvy s partnerom GLS súhlasia s tým, že balíky budú doručované zákazníkom spôsobom akým to horeuvedená spoločnosť robí.
    Boli sme celý deň na adrese, dostali sme SMS, že sa bude balík doručovať, tak sme na to mysleli lebo to bola dobierka. Okolo 11:00 prišla SMS balík nebol doručený, príjemca nezastihnutý :), tak sme volali na infolinku a pani povedale, že ona nevie prečo sa to nedoručilo, že máme čakať, že na druhý deň to príde, že ona to zaurguje na druhý deň nič neprišlo následne sme volali kurierovi a aj spoločnosti niekolko krát ale nikto nedvíhal. O dva dni sa ozval kuriér s úsmevom: Mám pre Vás balík budete doma ? :) ... a takto funguje daná spoločnosť.
    Škoda pretože eshop sa zdal byť slušný a priateľný aj cenovo.

Reakcia obchodu medikament.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, je nám ľúto, že ste sa stretli s takou negatívnou skúsenosťou s doručovaním balíka,
    po Vašom oznámení, že ste balík neobdržali sme situáciu hneď preverovali v doručovacej spoločnosti, kde nám potvrdili, že požiadali príslušné depo o urgentné doručenie zásielky, trasovanie Vašej zásielky sme aj my ako eshop následne sledovali, samozrejme, keď sme zásielku videli bez ďalšieho pohybu, opäť sme kontaktovali kuriérsku spoločnosť, naozaj sme sa snažili tú zásielku urgovať ako bolo možné v našich silách, sme si vedomí, že doručovanie neprebehlo úplne v poriadku, čo nás veľmi mrzí a sme radi, že zásielka Vám bola po urgenciách doručená, túto informáciu o komplikovanejšom doručovaní sme posunuli vedeniu doručovacej spoločnosti.

My sme vďační za Vašu recenziu, lebo každá takáto skúsenosť, aj negatívna je pre nás veľmi dôležitá a to z dôvodu, aby sme sa mohli aj my zdokonaľovať a riešiť situácie k čo najväčšej spokojnosti našich zákazníkov,

ďakujeme krásne za pochopenie,

s úctou

Tím Medikament

• Tovar som objednala aj hneď zaplatila, ale prešlo idem dní a tovar nemám. Určovala som na piaty deň a až vtedy začali objednávku vybavovať i keď to mali hneď zaplatené.

Reakcia obchodu medikament.sk

Táto situácia nás veľmi mrzí, že ste balíček stále neobdržali, komunikovali sme s Vami mailom, kde sme Vás informovali, že pri produkte z Vašej objednávky máme uvedené aj na stránke, že pri tomto sortimente expedícia trvá dlhšie, spomenuli sme Vám v maili, že tento tovar je na objednávku, na tretí deň od objednania sme ho aj naskladnili na poludnie, ale tesne pred týmto naskladnením nám už kuriér zo Zásielkovne prevzal balíky, z tohto dôvodu sme mu balík odovzdali až na nasledujúci deň, keďže nám preberá balíky raz denne v obedných hodinách.
    Informáciu, že k balíčku ste sa stále nedostali sme nemali, po prečítaní Vašej recenzie sme kontaktovali infolinku Zásielkovne, kde nám podali informáciu, že Zbox, ktorý ste si vybrali je z kapacitných dôvodov vyťažený, že Vás kontaktovali, aby ste im poskytli nejakú inú voľbu výdajného miesta, kde Vám balík majú doručiť, vraj ste im neodpovedali, tak poslali balík na nimi vybrané výdajné miesto - o tejto skutočnosti Vás tiež zo Zásielkovne informovali mailom.
    Naozaj sa ospravedlňujeme za tieto nepríjemnosti, ktoré nastali, verím, že k balíčku sa, čo najskôr dostanete, snažíme sa takéto situácie riešiť aj s dopravcom, lebo prioritou je pre nás spokojný zákazník.

Ďakujeme krásne za pochopenie.

S úctou

Tím Medikament

• Namiesto uvedených 1-2 dni doručenia to trvalo 1 týždeň doručiť balíček na vzdialenosť 40 km. Poplietli doručovaciu a fakturačnú adresu a kuriéri síce ochotní, no doručovacia spoločnosť pomaly zareagovala, kým to presmerovala.

Reakcia obchodu medikament.sk

Veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť s kuriérskou spoločnosťou - objednávku ste si v našom internetovom obchode vytvorili 7.1.2024 ( v nedeľu ) vo večerných hodinách, my sme ju odoslali 9.1., čo je druhý pracovný deň od vytvorenia objednávky, po pridaní Vašej negatívnej recenzie sme samozrejme prezreli trasovanie Vašej zásielky, kde hneď 10.1. je poznámka, že kuriérska služba balík nemohla doručiť kvôli nesprávnej, alebo neúplnej adrese, následne v ďalší deň je zaznamenaný opäť problém s doručovaním a určený nový dátum doručenia, čo predpokladám riešila kuriérska služba priamo s Vami mailom,
    naozaj nás mrzí problém s doručovaním, k takej situácii dochádza výnimočne, pevne ale veríme, že našou zákazníčkou zostanete aj naďalej a ďalšie objednávky už budú doručované bez problémov, verte, že našim základným cieľom je spokojnosť zákazníka.

S úctou

• Tovar som po 6 tich dňoch nedostal aj keď garantujú dodanie do 2 az4 dni

Reakcia obchodu medikament.sk

Vzniknutá situácia nás samozrejme veľmi mrzí, my sme Váš balíček zabalili do 24hodín od vytvorenia objednávky, následne ho prevzal kuriér Packety v najbližší pracovný deň.
    Po prečítaní Vašej recenzie sme ihneď kontaktovali infolinku Packety, kde ma informovali, že pravdepodobne nebol, alebo bol nesprávne nasnímaný Váš balík na výdajnom mieste, takže to napravili a sme radi, že k zásielke ste sa už dostali, naozaj nás to mrzí, k takejto situácii došlo výnimočne, ale keby sa čokoľvek udialo pri budúcej objednávke, určite nás kontaktujte, samozrejme takéto situácie sa snažíme, čo najrýchlejšie vyriešiť.

Ďakujeme za pochopenie,

s úctou

Tím Medikament

objednával som si výživový doplnok Magne b6. Dokopy 8 balení sklenených ampúl po 10. Ani ich len nenapadlo dať na krabicu " pozor krehké " alebo to poriadne zabaliť. Výsledok je mokrá krabica, balenia a rozbitých niekoľko ampúl. U konkurencie sa mi toto nikdy nestalo.

Reakcia obchodu medikament.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť , určite Vás ideme kontaktovať, aby sme situáciu doriešili vo Váš prospech.

S priateľským pozdravom

Tím Medikament

• Slabý obchod radšej stornuju objednávku niez by mali splniť objednávku

Reakcia obchodu medikament.sk

vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, ale v prípade Vašej objednávky bol žiaľ tovar z Vašej objednávky vypredaný a nevedeli sme ho pozháňať ani u nášho distribútora, na túto skutočnosť sme Vám odpovedali aj v mailovej komunikácii.

Naozaj sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

Tím Medikament

Platba nebola vratena 8 dni po zaplateni!!!

Reakcia obchodu medikament.sk

mrzí nás Vaša negatívna reakcia, platbu sme vrátili štandardným spôsobom, avšak je na strane spracovateľskej banky, kedy dochádza k zúčtovaniu vrátenej platby, túto skutočnosť nevieme ovplyvniť a informovali sme Vás o nej aj v našej mailovej komunikácii.

Ďakujeme za pochopenie.

Tím Medikament

Amaterizmus na urovni. Pozdravujem web developera Vasej stranky.

Reakcia obchodu medikament.sk

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť s naším obchodom, snažíme sa vykonávať úpravy v obchode tak, aby bolo nakupovanie pre zákazníka, čo najviac prijateľné.

Ďakujeme pekne za pochopenie.

Tím Medikament

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• tovar dodaný až po upozornení

Reakcia obchodu medikament.sk

Vaša nespokojnosť nás mrzí, tovar bol odoslaný na druhý pracovný deň od vytvorenia objednávky, tretí deň bola zásielka na výdajnom mieste a Vy ste si ju vyzdvihli na štvrtý deň.
    Žiaľ to , že objednávka bola vytvorená počas štátnych sviatkov my ovplyvniť nevieme. Tak to bolo uvedené aj v mailovej komunikácii s Vami.
    Mrzí nás to a ďakujeme za pochopenie.
    Tím Medikament.sk

• V současnosti nedodává do Česka

• Napriek tomu, že tovar bol na sklade, dlhá doba dodania.

Reakcia obchodu medikament.sk

bežne cez celý kalendárny rok sa snažíme vybaviť objednávky čo najrýchlejšie, väčšiu časť objednávok odošleme promtne , niekedy aj do pár hodín.
    Ospravedlňujeme sa , vzhľadom k tomu, že sa nachádzame v predvianočnom období , môže nastať menšie časové oneskorenie pri odoslaní objednávky.
    Ďakujeme za pochopenie a veríme pri ďalších objednávkach sa to nebude opakovať.
    Medikament.sk

Tovar mi ešte nebol doručený.

Reakcia obchodu medikament.sk

vzniknutá situácia nás samozrejme veľmi mrzí, veríme, že sa to už viac opakovať nebude, keďže ako vieme, Vaša zásielka bola stratená v Packete, hneď ako sme sa to dozvedeli, sme Vám poslali novú zásielku tak ako sme sa s Vami dohodli a Vaša zásielka bola stratená v Packete opäť, ďalšia Vám už bola doručená v poriadku, takáto situácia, aby sa stratila 2x po sebe zásielka na toho istého zákazníka sa nám stala prvýkrát, samozrejme sme to riešili s vedením Packety, kde nám bolo sľúbené, že Vás budú kontaktovať priamo z ich centrály a ospravedlnia sa Vám. Takéto situácie sa stávajú naozaj výnimočne, pevne veríme, že našim zákazníkom zostanete aj naďalej a ďalšie objednávky už budú doručované bez problémov, verte, že našim základným cieľom je spokojnosť zákazníka.

S prianím príjemného dňa a pokojným prežitím blížiacich sa vianočných sviatkov

Tím Medikament

• Objednali sme z eshopu Pavlikove remence na suché zipsy. Doručené boli remene na pracky, ktoré dieťaťu na hrudi nedržia v správnej pozícii, popruhy mu vydierajú kožu na stehnách a kovové spony na úpravu dĺžky ho tlačia na bruško. Záručný list tvrdí, že produkt bol vyrobený 01/2022, ale z praktického hľadiska ide zrejme o Pavlikov prototyp. Rozhodne neodporúčam obchod, ktorý ponúka konkrétny typ DETSKEJ ortopedickej pomôcky, ale odošle to, čo skrátka práve majú skladom.

Reakcia obchodu medikament.sk

Na základe vašej recenzii sme sa Vás kontaktovali a navrhli Vám vrátenie peňazí. Produkt, ktorý sme Vám predali je originálny produkt od výrobcu Protetika, ktorý má náležitý kód ŠUKL tzn. že bol nakúpený cez oficiálneho registrovaného dodávateľa liekov a zdravotníckych pomôcok. Nejedná sa o žiadny falzifikát. Pri objednávaní produktu ste vychádzali z priradeného obrázku, ktorý pridala kolegynka na web a žiaľ bol chybný. Zlyhal ľudský faktor, za čo sme sa ospravedlnili a navrhli vrátenie peňazí. Ešte viac nás mrzí, že ste napravenie našej chyby odmietli. Vzhľadom k tomu, že objednávku ste platili kartou sa naše vedenie rozhodlo Vám platbu aj ak vrátiť. Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie. Náš obchod si chybu priznal a snažil sa ju napraviť. Rozhodne nie je našim cieľom zavádzať našich zákazníkov.

S prianím pekného dňa.

Tím MEDIKAMENT

• Tovar bol za krátky čas doručený.
    • Výhodná cena

Objednala som šampón s ktorým už mám skúsenosti, predtým som si ho kúpila v lekárni a bola som spokojná.
    Keďže mali dobrú cenu,tak som si ďalší šampón objednala z tohto eshopu,ale bola som sklamaná.
    V tube bola polovica obsahu šampónu,ostatná časť bola nafúknutá vzduchom.
    Možno je to chýba výrobcu, neviem,ale nabudúce radšej kúpim v lekárni.

Reakcia obchodu medikament.sk

Je nám veľmi ľúto Vašej nespokojnosti. Škoda, že ste nás v danej veci nekontaktovali, určite by sme posunuli vašu reklamáciu výrobcovi, keďže predmetný šampón nakupujeme priamo od neho. Mohla nastať chyba pri výrobe. Šampón bol balený v ďalšom kartónovom obale, tak sme nemali vedomosť o tom, že je nižší obsah balenia. Balenia neotvárame, aby boli zákazníkom doručené v perfektom stave. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Pevne veríme, že nákup v našom internetovom obchode ešte zvážite.
    Ďakujeme za pochopenie.

S prianím pekného dňa.

Tím MEDIKAMNET

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

• ziadna, ale lákajú na relatívne nižšie ceny
    • neseriózne jednanie

tovar pôvodne doručený, ale iný ako objednaný. Na zasielke sice moje meno, ale po rozbalení iný tovar tovar, pre inú osobu, z iného mesta. Poslali peniaze späť, ale inú sumu. Tak som zvyšnú sumu zas posielal späť. V lekárni podľa toho nie je žiadna evidencia a je tam pekný chaos. V budúcnosti si už určite nič od nich neobjednam.

Reakcia obchodu medikament.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť s nákupom v našom obchode. Skutočne došlo k omylu a chybe na našej strane, začo sme sa Vám niekoľkokrát ospravedlnili. Sme si vedomí, že takéto chyby sa nemajú stávať. Na druhej strane sme sa snažili situáciu okamžite riešiť k Vašej spokojnosti. V deň keď sme zistili, že došlo k zámene balíkov sme Vám vyplatili peniaze za zaplatený no nesprávne dodaný tovar, nečakali sme kým sa tovar vráti k nám. V rovnaký deň sme Vám odoslali náhradný balík, ktorý obsahoval množstvo výživových doplnkov zdarma, ako kompenzáciu za spôsobené komplikácie, avšak veľmi nás prekvapilo, že tovar na ktorý ste tak naliehal a bol pre Vás tak potrebný ste odmietli následne prevziať napriek tomu, že ste telefonicky potvrdili, že o tovar máte záujem a máme Vám ho urgentne odoslať. Veľmi nás mrzí negatívna skúsenosť s našim obchodom a je nám ľúto, že sme nenaplnili Vaše očakávania. Každopádne sme poučení a vyvodíme závery, ktoré nám pomôžu napredovať a zabezpečia, že sa situácia nebude opakovať.
    S prianím pekného dňa,

Tím MEDIKAMENT

• promptné vybavenie objednávky
    • zaslaný výživový doplnok bol s blízkym dátumom exspirácie (objednaný koncom 01/22 a termín exsp. 05/2022), pričom cena nezohľadňovala túto skutočnosť (žiadna zľava na položku)

Nemám dobrú skúsenosť s predmetným predajcom a určite do budúcna u neho neobjednám už žiaden tovar. Koncom januára 2022 som zakúpila 2 ks rehydratačného roztoku Bio Gaia Protectis Plus pre deti za štandardnú trhovú cenu a po doručení som si všimla, že termín exspirácie tovaru je už 05/2022, t.j. za 4 mesiace je ho potrebné spotrebovať. Túto skutočnosť však predajca nezohľadnil ani v cene produktu (nebola naň poskytnutá žiadna zľava) a ani na to neupozornil v rámci e-shopu. S uvedeným som sa obrátila e-mailom na predajcu, ktorý sa síce ospravedlnil, no vzápätí mi ako kompenzáciu ponúkol 4% zľavu na ďalší nákup. Považujem to za absolútnu neprofesionalitu a neférové jednanie s kupujúcim. Je mi ľúto, ale e-shop tejto spoločnosti už viacej nenavštívim.

Reakcia obchodu medikament.sk

mrzí nás Vaša negatívna referencia. Ponúkli sme Vám niekoľko návrhov riešení Vašej sťažnosti na ktoré ste žiaľ nereagovali. Medzi nimi aj 100% kompenzáciu produktu. Čakáme na Vaše vyjadrenie a zaslanie bankového spojenia, nakoľko ste objednávku uhrádzali dobierkou nemáme potrebné údaje k vykonaniu platby.
    Aktuálne nemáme k dispozícií daný produkt s dlhšou dobou expirácie, takže nie je možné Vám zaslať náhradný ks. Veríme, že sa s nami čoskoro skontaktujete a vzniknutú situáciu sa nám podarí vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Tím, medikament.sk