• Prehľadnosť e-shopu
    • Rýchlosť doručenia
    • Spoľahlivosť
    • Veľký výber, široké spektrum
    • Jednoznačne odporúčam 100%

• aktívna komunikácia zo strany obchodu

• Dobrá komunikácia

• -dobrá komunikácia s obchodom
    • -rýchle doručenie objednaných výrobkov
    • -výborné ceny
    • -vysoko kvalitné výrobky
    • -široký a prehľadný výber
    • -bezpečné balenie

Dlhodobo overený obchod…Hlasoval som za shop r.2023!

• komunikácia so zákaznikom
    • dobré ceny
    • trochu by chcelo vylepšiť komunikáciu cez chat - po technickej stránke, čet keď som minimalizovala správa zmizla

• Rýchle dodanie,dobrá komunikácia.ì

• Skvela komunikacia, mega rychle odoslanie

• komunikácia eshopu
    • vzhľad stránky
    • výber
    • ceny
    • zly dopravca

Balík bol doručený dosť neskoro a zlyhal bohužiaľ dopravca, ja svoje NEODPORÚČAM dávam eshopu z dovodu, že podľa mojho názoru podpisom zmluvy s partnerom GLS súhlasia s tým, že balíky budú doručované zákazníkom spôsobom akým to horeuvedená spoločnosť robí.
    Boli sme celý deň na adrese, dostali sme SMS, že sa bude balík doručovať, tak sme na to mysleli lebo to bola dobierka. Okolo 11:00 prišla SMS balík nebol doručený, príjemca nezastihnutý :), tak sme volali na infolinku a pani povedale, že ona nevie prečo sa to nedoručilo, že máme čakať, že na druhý deň to príde, že ona to zaurguje na druhý deň nič neprišlo následne sme volali kurierovi a aj spoločnosti niekolko krát ale nikto nedvíhal. O dva dni sa ozval kuriér s úsmevom: Mám pre Vás balík budete doma ? :) ... a takto funguje daná spoločnosť.
    Škoda pretože eshop sa zdal byť slušný a priateľný aj cenovo.

Reakcia obchodu medikament.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie, je nám ľúto, že ste sa stretli s takou negatívnou skúsenosťou s doručovaním balíka,
    po Vašom oznámení, že ste balík neobdržali sme situáciu hneď preverovali v doručovacej spoločnosti, kde nám potvrdili, že požiadali príslušné depo o urgentné doručenie zásielky, trasovanie Vašej zásielky sme aj my ako eshop následne sledovali, samozrejme, keď sme zásielku videli bez ďalšieho pohybu, opäť sme kontaktovali kuriérsku spoločnosť, naozaj sme sa snažili tú zásielku urgovať ako bolo možné v našich silách, sme si vedomí, že doručovanie neprebehlo úplne v poriadku, čo nás veľmi mrzí a sme radi, že zásielka Vám bola po urgenciách doručená, túto informáciu o komplikovanejšom doručovaní sme posunuli vedeniu doručovacej spoločnosti.

My sme vďační za Vašu recenziu, lebo každá takáto skúsenosť, aj negatívna je pre nás veľmi dôležitá a to z dôvodu, aby sme sa mohli aj my zdokonaľovať a riešiť situácie k čo najväčšej spokojnosti našich zákazníkov,

ďakujeme krásne za pochopenie,

s úctou

• najlepšia cena
    • bezproblemove dodanie
    • rychle dodanie
    • dobra komunikacia s obcbodom

• najlepšia cena
    • bezproblemová komunikácia
    • darčeky k objednávke

Bola som.veľmi milo prekvapena cenou a darčekami,ktore.mi pribalili k objednávke. Veľmi to potešilo .

• výborná prehľadnosť webových stránok obchodu, odborná komunikácia obchodu, krátke dodacie lehoty, dobré ceny za kvalitný tovar

výborná prehľadnosť webových stránok obchodu, odborná komunikácia obchodu, rýchla a kvalitná doprava tovaru, krátke dodacie lehoty, dobré ceny za kvalitný tovar

• Skvelá komunikácia, promptne vybavenie objednávky

• veľmi milé a ústretové jednanie, rýchlosť vybavenia, komunikácia na jednotku
    • nestretla som so žiadnou

Odporúčam každému a verím, že všetci budú rovnako spojní ako ja! Prajem veľa úspechov do ďalšej Vašej práce a veľa spokojných zákazníkov.

Tím Medikament

• Super rychle dodanie a komunikacia

Tím Medikament

• Rýchli, super komunikácia. Mohla som sledovať zásielku od prípravy po doručenie.

Tím Medikament

• Opakovane objednávam a zatiaľ vždy spokojnosť s obchodom; bezkonkurenčné ceny, komunikácia, superrýchlosť dodania.

• Rýchle odoslanie zásielky
    • Dobrá komunikácia so zamestnancami
    • Tovar v bezchybnej kvalite
    • Vždy kvalitne zabalená zásielka

• dobrá komunikácia
    • rýchle doručenie zásielky
    • skvelý dopravca Packeta
    • pestrý sortiment produktov v ponuke
    • Výrobky,ktoré som si objednal,boli za bezkonkurenčnú cenu.
    • vysoká kvalita objednaného tovaru
    • kvalitne a bezpečne zabalené

Pre vyššie uvedené výhody a opakovane úspešné nákupy v tomto obchode odporúčam ho každému záujemcovi.

• Veľký vyber, rýchle dodanie, dobrá komunikácia
    • Tovar už prišiel, ale peniaze za nedodaný tovar ešte neprišli

Reakcia obchodu medikament.sk

Ďakujeme pekne za nákup a za pozitívne hodnotenie, vážime si to, peniažky za nedodanú položku sme Vám vrátili, v tomto prípade môže trvať pár pracovných dní, pokiaľ sa suma pripíše, v prípade nezaregistrovania platby nás kľudne kontaktujte, určite to vyriešime.

ďakujeme krásne za pochopenie,

• Najlepšie ceny, komunikácia