Super komunikacia.

• Dobré ceny

Nakoniec požadovaný tovar mi nebol dodaný, pretože už nebol na sklade. Ochota bola a to si veľmi cením. Batérie pre mobil Doogee X50L sa mi podarilo získať od firmy Sunnysoft.

• nedostatkový obal som objavil ... som rád že ešte u Vás sa našiel

Super

Nepoznal som ho, tovar ktorý som hľadal prišiel ok. Cena bola výborná, rovnako aj dopravné náklady.

Skvelá cena, rýchle dodanie, dostupnosť tovaru, ktorý už inde nie je.

• Skvele odporucam bateria mi bola dorucena vsetko ok nakolko mam ten telefon rada a som nemohla zohnať bateriu na matixmobil som našla skvele ked budem este nieco potrebovat urcite sa obratim na nich dakujem...

• v obchodoch nezoženiete

nemusel som behať po obchodoch

• Cenovo
    • Dobrá komunikácia
    • Rýchlosť

Super, všetko Ok, odporúčam obchod. Bola som spokojná s tovarom, tovar som si mohla vyzdvihnúť ešte skôr, ako bol písaní v dostupnosti.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne ohodnotenie nášho e-shopu. Sme radi, že ste spokojný s našimi službami, nakoľko spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste.

S pozdravom Matrixmobil

Všetko v poriadku , tovar mi prišiel za najlepšiu cenu

S pozdravom Matrixmobil

• veľmi dobrá a flexibilná komunikácia

• - absolútne prehľadný
    • - rýchla doba dodania

Objednal som si jeden tovar a ešte v ten deň my ho odoslali. Absolútne odporúčam.

S pozdravom Matrixmobil

• V Bratislave som tento tovar nenašiel v žiadnej mne dostupnej predajni. (Hľadal som v servisoch mobilných telefónov.)

S pozdravom Matrixmobil

• Vuhoda ze sa nachadza matrixmobil priamo v cadci

Vyhoda velmi dobra maju velmi kvalitne puzdra za dobru cenu moznost si tovar objednany mozete vyzdvihnut priamo na predajni a pod...

• dobre ceny

doporucil by som

• taky tovar, ktory nedostanem bezne kupit.
    • nepoznam

spokojnost a dobra komunikacia.

• prehľadnosť a cena

ok