Zrušili objednávku bez odôvodnenia. Absolútne žiadna komunikácia z ich strany.

• Zasiela my nebola ani po 3tyzdnoch doručená

• obchod ponúka tovar, ktorý nemá
    • nulová komunikácia

Objednal som si batériu, ktorú mali na eshope skladom, riadne ju vyplatil a odvtedy žiadna odozva. Po dvoch týždňoch sa ozvali mailom (dovolať sa im nehrozí), že uvedenú batériu nemaju a peniaze vrátia, samozrejme odvtedy ticho a peniaze nikde, už tomu bude mesiac. Obchod, ktorý zavádza, ponúka neexistujúci tovar a nekomunikuje, samozrejme ak už má peniaze.

• konecne som ho niekde nasiel
    • bola tam zmena z blackgreen na yellowgreen a ja som suhlasil pod podmienkou ze to bude ten isty typ.nedockal som sa ani odpovede ani telefonu.takze mi prosim dajte vediet co dalej.dovi

slaba komunikacia alebo logistika

• Nekomunikujú, tovar nemám.

• ponukany tovat som objednal,nedodali a vyhovorili sa že už nieje aj ked bol v ponuke a ponukli mi novy s raz takou cenou

po 7 dňoch zrušili objednávku - tovar nie je na sklade

• Tovar mi bol doručený po 18 dňoch od objednania, nebol zabalený v originálnych krabiciach, len voľne jednotlivé balenia nahádzané do vreca, tretina tovaru mala po rozbalení porušené obaly, tovar bol poškodený a nekompletný, po objednaní mi zvýšili cenu za dopravu. Kontaktné telefónne číslo je nedostupné.

Objednany tovar nedodali...keby som sa neozval ani ma nekontaktuju ze nebude

Reakcia obchodu Matrix Mobil

Vážený zákazník,
    dňa 13.4.2018 sme Vás kontaktovali kvôli náhradnej variante , nakoľko Vami objednaný tovar bol vypredaný. Ale s tou ste nesúhlasili a rozhodli ste sa objednať tovar inde.

S pozdravom Matrixmobil

Po objednaní ma telefonicky informovali že tovar nemajú skladom a že nevedia kedy bude dostupný napriek tomu že na stránke sa v čase objednávky uvádzalo tovar skladom.

nabízí zboží, které nemá

Objednal som tovar podla ukazovatela skladovej dostupnosti no po objednavke mi oznamili, ze ho musia objednat ...

predava falzifikaty a pise, ze to je original

Reakcia obchodu Matrix Mobil

ďakujeme za Váš názor.
    Naša firma má v ponuke originálny aj neoriginálny tovar.
    Tovar je vždy presne označený.

• Nema výhodu neskutocne dlha dodacia doba
    • Dodacia lehota ziadne odpovede na mail , hlavne ze peniaze som zaplatil do predu

Blud nič neobjednavat

• tovar nebol v originalnom stave

nespokojnost - tovar nebol v povodnom stave, telefon Nokia 230 mal stiahnutu foliu, zalozenu baterku a neboli tam sluchadla...evidentne vrateny tovar, predavany ako original, nikde ziadne upozornenie, len cena bola o malo nizsia, ako v inych obchodoch.
    Urcite tam uz nenakupim.

• Cenovo
    • Prisiel mi 1 ks namiesto 6 ks

Dodanie tovaru výhodou aj cenovo ale chýbali mi tam ks objednavky

Zatiaľ nemám čo hodnotiť, keďže som ešte nedostala svoj tovar.

• zákazník si objedná a zaplatí za tovar a ani po 14 dňoch nevie čo je s tovarom!!!

• Ziadne
    • vsetko zle

nekupovat

• PRISEL MI displej na nokiu asha 302 zamontoval sa do telefonu a ukazalo ze je chybni farby skoro ziadne a ces displej pasiky.na dodaciom liste bolo ciso ta som volal 3dni nikto nic tak som isiel na net tak som nasiel ine cislo tam som sa dovolal as na 5krat.nakoniec ze mam poslat LCD naspet a ze sa uvidi co bude potom.Poslal som ho s Novich Zamkov s posti prvou triedou,ze to budu mat zajtra tam.Po troch dnoch volam ze sa nikto neziva a oni ze im nic nepriso tak idem na postu ze kde s astala chyba ,postarka volala do pobocky v cadci a ze ked to tam prislo tak to i dorucili,tak si urobte kazdy zaver, ze kde to asi skoncilo !!!!tak som bezpenazi a bez displeja !!!!!KED BUDETE NIECO REKLAMOVAT TAK TO DAJTE NA DOBIERKU TO SA DA SLEDOVAT A VIETE KDE TO SKONCI!!!