• super komunikácia
    • veľmi milé pani na predajni

• velky vyber
    • dodaci termin. Napriek tomu, ze pri tovare svietilo, ze tovar odosielaju do 2-4 dni, tak niekolko poloziek z objednavky nebolo mozne dodat z dôvodu, ze nie su skladom alebo ich nevie dodat vyrobca

• Tovar bol v poriadku s výrazne nižšími cenami oproti konkurencii
    • Dlhé čakanie na prípravu tovaru na osobný odber

• Milá komunikácia
    • Zlavnené produkty

Nevšimla som si že jedna položka mala byť dostupná o viac ako mesiac.
    Dala sa však stornovať, po kontaktovaní volali naspäť...
    Ostatný tovar bol doručený v poriadku.

Stále mi tovar nebol doručený po týždni. Na stranke bola dĺžka dodania 2-4 pracovné dni a stále nič. Volala som do obchodu a ze to pre zistia a zavolajú spat a sa neozvali. A nebola to mala objednávka. Mal to byť darček pre kolegu k narodeniu dieťaťa. Keby som vedela tak si z toho obchodu neobjednam. Čakať týždeň a pol na poukážku a hračku.

• Skvela komunikacia
    • Mily personal
    • Infromovanost o dodani tovaru
    • Super ceny, castokrat nizsie ako na inych eshopoch
    • Ziadna

Nakup detskych veci v tomto obchode je stale bezproblemovy, zastavime sa sem tam aj na predajni a top pristup odporucam

• Dnes je už 21 apríla objednávka bola urobená 13. Tovar nemám a ani ma nikto nekontaktoval že čo sa deje a už mi prišiel dotazník spokojnosti čo je smiešne že mám ohodnotiť niečo čo ani doma nemám.

som velmi spokojna ,odporucam teto obchod

Kvalitný tovar,rýchle dodanie

• Široký sortiment
    • Dlhá dodacia doba
  • Druha objednavka a doba dorucenia
    Je katastrofalna ..

• Zákaznícky servis nula bodov
    • Slabá komunikácia

Žiaľ, nie som absolútne spokojná. V utorok dňa 2.4. Som vytvorila objednávku. 8.4. Mi prišiel mail, že mi tovar pošlú ešte v ten den alebo najneskôr nasledujúci, t.j. 9.4., nakoľko jeden produkt nemali skladom. Tak som sa spoliehalaze mi tovar konečne toho 10.4. Príde. 11.4. mi volali že ani ďalší produkt nemajú skladom. Takže neodoslali to ako sľubovali, a balik prišiel konečne dnes po desiatich dňoch 12.4. Platila som 220€, no keď som žiadala o ústretovosť vo vrátení jednej položky zdarma, bola som odmietnutá. Odporúčam obchodu osvojiť si pojem satisfakcia . Ďakujem ale už viac nenakúpim. Veľmi som sklamaná.

• Široký vyber
    • Výborná komunikácia

• Vyšli mi v ústrety - avšak nič viac som nechcela, ako bolo uvedené na stránke
    • Veľký výber produktov
    • Na mail nereagovali, na Skype áno. Skype však nemá každý.
    • Málo informácií o stave objednávky. Obdržala som dva maily, jeden bol o naskladnení tovaru, v druhom prišla len faktúra. Podľa všetkého faktúra = odoslaná objednávka. Možno by bolo dobré priebežne informovať zákazníkov o stave objednávky aby sa nemuseli informovať na helpdeske.

Ihned pri objednani darc. poukazky som obdrzala potvrdz.mail a po prevedi sumy som na druhy den dostala darc. pouk. v maili.Spolahlivy eshop, dakujem.

• Komunikacia
    • Rychlost dodania
    • Dodrzanie terminov
    • Trochu vyssia cena

Obchod je seriozny, urcite odporucam

• Rýchlosť doručenia
    • Kvalita produktov
    • Jednoduché a rýchle vybavenie objednávky

• Bezproblemovy nakup

dlhá dodacia doba a slabá komunikácia obchodu

• Spokojnosť s produktami