• U zlevněných produktů zajímavé ceny
    • Klamání zákazníků

Při objednání 2ks aktivních reproboxů byl jeden evidentně používán. Oprýskaná barva a poškozené žebro AL chladiče, prach v konektorech, místy podřený. Zboží bylo deklarováno jako nové, nikoliv používané. Jednalo se o zlevněné zboží v rámci výprodeje, ale nikde nebylo uvedeno, že se jedná o použité zboží. Na e-mail s dotazem z 26.4.2023 nikdo nereagoval. Dnes je 3.5.2023.

Niektorý ponúkaný tovar na internete nie je na predaj.Načo potom je v ponuke,keď je vyradený z predaja.Asi tak na dve veci na velké H... a P....

The price changed after I ordered it and they never replied to any messages about it when I wanted to cancel.

• Promptne ma kontaktovali
    • Vyjednávanie cien ako na trhu

Po objednávke mi prišla správa že tovar dôjde až o viac ako mesiac s tým že nevedia či cena bude taká za akú som to objednal cez eshop.

tovar dodali promptne, ale absolutne nevedia komunikovat. Po objednavke v eshope neprisiel ani len potvrdzujuci email. Ze bol tovar odoslany a kedy bude cca doruceny detto. Na mail, ze aky je stav objednavky odpovedali lakonicky jednou vetou, ze bol vcera expedovany.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Obchod vôbec nereagoval na moju objednávku a tak som si tovar objednala inde a teším sa z neho už niekoľko dní

tovar skladom (v ich sklade) nevedia dodat

Reakcia obchodu MADA MUSIC

Dobrý deň, tovar, ktorý ste si objednali sme už nemali na sklade, o čom sme Vás okamžite telefonicky informovali a ponúkli alternatívu, o ktorú ste nejavili záujem.

Tovar "Rockbag RB22791B Bar Chimes Bag", uvedený ako nový, mi bol dodaný poškodený (zlomené pútko popruhu), avšak amatérsky opravený - jednoducho to zdrôtovali... nemám slov. Vzhľadom na cenu tovaru, som to späť neposielal, ale poriešil si to sám.

Čakam každy deň a obchod MADA má zákaznika v ...í objednam asi inde a do 3 ch dní tovar mámm

Veľmi slabý obchod. Tak na bankrot. To čo je na webe neplatí. Niekedy som u vás kupoval tie najdrahšie a najkvalitnejšie kúsky. Momentálne sa neviem spoľahnúť.

• Objednaný tovar mi nebol doručený,lebo zistili, že bol poškodený a pritom ho núkali na svojej stránke. Čakal som dlhšie na doručenie objednaného tovaru,,až po reklamácii ma informovali o stave.Ponúkali mi náhradné - NEURČiTÉ riešenie.Objednávku som preto zrušil.

• dodanuie tovaru dlzka az tak ze odteraz som ho nesostal a ani na neinformovali ze kedy ho dodaju
  • Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

Komunikacia z predavačom v obchode v Kosiciach bola neskutocna, bol odporny, neprijemny a arogsntny.
    Komunikacia z predsjcom cez internet bola vyborna,
    Tovar z tohto obchodu neodporucam nakupovat cez internet, platit len zato co vidite.

• Dlouhá dodací lhůta, dodání možné pouze kurýrem

• yiadne

• Slaby popis tovaru, rozmery, podrobnosti.

Puzdro na husle,ktoré som objednala bolo malé, hoci číslo veľkosti sedelo, husle sa nevmestia. Zišiel by sa lepší popis produktov.

• Nový tovar ešte ťažko použitý stav ako inzeroval, som dostal.
    • Problémom nie je ani údaj ospravedlnenia bežal a ja nemám ani kompenzácie.
    • Obchodník takýto prístup k životu si mohli dovoliť nemôže dovoliť!

Bola to hrozná skúsenosť z nákupu, kedy by som nedoporučoval nikomu!