O.K.

• U zlevněných produktů zajímavé ceny
    • Klamání zákazníků

Při objednání 2ks aktivních reproboxů byl jeden evidentně používán. Oprýskaná barva a poškozené žebro AL chladiče, prach v konektorech, místy podřený. Zboží bylo deklarováno jako nové, nikoliv používané. Jednalo se o zlevněné zboží v rámci výprodeje, ale nikde nebylo uvedeno, že se jedná o použité zboží. Na e-mail s dotazem z 26.4.2023 nikdo nereagoval. Dnes je 3.5.2023.

• Cena drobnosti

• veľmi dobrá komunikácia

Niektorý ponúkaný tovar na internete nie je na predaj.Načo potom je v ponuke,keď je vyradený z predaja.Asi tak na dve veci na velké H... a P....

Dobrý obchod a ochotné jednání. Doporučuji.

• pri podrobnejšom dopyte na vlastnosti tovaru radi odpovedia na všetky technické i obchodné otázky
    • pred odoslaním detských továrenských huslí ich odborne skontrolovali a nastavili

Výborná komunikácia s obchodom, rýchle odoslanie a doručenie tovaru, tovar je presne taký ako v jeho opise.

The price changed after I ordered it and they never replied to any messages about it when I wanted to cancel.

Tovar prisiel rychlo, cely proces bol velmi jednoduchy.

• rýchlosť

• sú seriózny

velmi kvitujem , lebo požadovaný tovar nemali, ja som ho vyplatil dopredu a seriozne mi zavolali že tovar nie je a platbu mi vrátia, aj vrátili
    Sú seriózn , vážim si ic preto
    pekný deň

• Promptne ma kontaktovali
    • Vyjednávanie cien ako na trhu

Po objednávke mi prišla správa že tovar dôjde až o viac ako mesiac s tým že nevedia či cena bude taká za akú som to objednal cez eshop.

• prijemna komunikacia, ustretovost

ochotný a odborný prístup dľa dohody

• Úplne bezproblémový nákup
    • Skoré doručenie tovaru

tovar dodali promptne, ale absolutne nevedia komunikovat. Po objednavke v eshope neprisiel ani len potvrdzujuci email. Ze bol tovar odoslany a kedy bude cca doruceny detto. Na mail, ze aky je stav objednavky odpovedali lakonicky jednou vetou, ze bol vcera expedovany.

• sortiment (je iny ako u vacsiny konkurencie)
    • ceny

• ústretová komunikácia
    • dobré ceny
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Neskutočne rychla reakcia,dobry tovar.