• Rýchle dodanie tovaru
    • Dostatočný výber tovaru

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za milú recenziu a teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami.
    Tím MackoviaHracky.sk

• Krásny tovar, bezproblémová komunikácia a poradenstvo, rýchle doručenie, jednoznačne odporúčam :)

Tím MackoviaHracky.sk

• Som veľmi spokojná s kúpou. Dúfam, že poteší naše vnučky:-)
    • Rýchle dodanie a veľmi milý prístup:-)

• Veľký výber tovaru

S doručení a taktiež tovarom som spokojná, kočík zodpovedá uvedeným fotografiám, pomer cena/kvalita taktiež, oceňujem darček k nákupu .

• Som velmi spokojna vyberom produktov za vyhodne ceny velka spokojnost

Velmi vyhodna kupa

• Vyborné, večer objednané a na druhý deň doručené!

• Ceny
    • Výber
    • Kvalita

• komunikácia s predajcom

• rýchle jednaním a ochotne

top

Nekvalitné prevedenie výrobku , nedoruceny darček

Rýchle dodanie tovaru, ktorý som si objednala.

• Po týždni dvoch ma napadlo, že darček pre syna, nafukovacka mcquen nedorazila. Začala som obchodu vypisovať. Oznámili mi ze je vypredana a ze si mam zrušiť objednávku. Peniaze mi stále nevrátili. Keby sa neozvem, tak firma tiež nie. Nehovorím o drahom poštovnom, ktoré mi tiež asi nikto nevráti. Stále čakám. Nafukovacka s poštovným myslím ze okolo 18€.

Predávajú vypredaný tovar. Komunikácia nula bodov. Nedoporučujem. Ak aj áno, nezaplatít dopredu.

• Dobre ceny
    • Rychle dodanie
    • Prislub darceka - auticka k objednaniu odrazadla, ale autucko neprislo, na mail nikto neodpoveda, takze v tomto ohlade sklamanie

Rýchle vybavenie objednávky.

• Tovar na eshope skladom, reálne však skladom nie je. Objednávka zaplatená, dokonca prišiel aj mail o odoslaní zásielky. Následne mail ze tovar bude skladom za 2-3 týždne a pripadne mi ponúkajú alternatívu. To som odmietla, nakoľko ide o letny tovar a chcela som využiť aktuálne. Zaslaná žiadosť o odstúpení od zmluvy, nereagujú už týždeň

Nakoľko uvádzajú že tovar je skladom ale realita môže byť iná, obchod vôbec neodporúčam. V prípade platby predom len komplikácie. Takto sa biznis predsa nerobí

• Kvalitný tovar dobrých značiek, rýchle doručenie

• Veľká spokojnosť, spoľahlivý obchod

Velmi dobra komunikacia, rychle vybavenie a dorucenie objednavky. Niektory objednany tovar uz nebol na sklade, no ponukli mi podobny, len v inom farebnom vyhotoveni. Urcite obchod odporucam.

• Tovar objednaný pred 6timi dňami zaplatený a stále neprišiel.kontaktovala som predajňu a zatiaľ stále žiadna odpoved

• Rýchle vybavenie a doručenie