• Rýchle dodanie tovaru.

• rychle odoslanie objednávky
    • Kurierskej spoločnosti trvalo 3 dni, kym balik dorucili, ale to nebola chyba obchodu

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za milú recenziu a teší nás Vaša spokojnosť s našimi službami. Vašu informáciu sme preposlali prepravnej spoločnosti na kompetentné osoby.

Pekný deň prajem
    Doteraz boli moje skúsenosti s obchodom len tie najlepšie. Posledný nákup
    však bol hlbokým sklamaním. Poslali ste mi neúplný, použitý a znovu za-
    balený tovar. Posielam vám ho späť. Ďakujem.
    S pozdravom Stanislav Bakoš

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme že ste si našli čas na zanechanie spätnej väzby. Počúvame Vás a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby na základe Vášho názoru. Nie je možné aby Vám bol poslaný použitý tovar, nakoľko sa jedná o tovar, ktorý posielame tak ako ho naskladníme od výrobcu. Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu, ktorá žiaľ musela nastať ešte u výrobcu v procese balenia jednotlivých častí do krabice. V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis.

• Rychlost dorucenia

Tím MackoviaHracky.sk

Po objednavke a zaplateni nadledujuci den mi kurier aj doniesol krasny bagrovy traktor.Montovanie tavaly 1,5 hodiny podľa pokynov a youtube video.Krasna hračka.Naš malý vnuk bude určite nadšeny na vianoce.

Tím MackoviaHracky.sk

Domček pekne prevedenie, kvalitný plast.

• Okamžité vyskladnenie

• Dobrá komunikácia, milí zamestnanci

Tím MackoviaHracky.sk

Z obchodom som spokojná,veľmi rýchlo vybavili moju objednávku. Domček je ako darček pre vnúčika k Vianociam.Tovar bol vyzdvihnutý na danej adrese,všetko prebehlo rýchlo a v poriadku.Pani bola veľmi milá a ochotná. Som veľmi spokojná.

• Veľmi rýchle dodanie.

Žiadne.

Tím MackoviaHracky.sk

Nedavam zle recenzie ale toto je nieco otrasne, objednana hra13.10.2023 ktoru pisali ze maju na sklade, 18.10 mi prisiel mail ze ju na sklade nemaju( neviem ci ju aj po kutoch hladali kezde tam maju asi riadny bordel) ze mam zrosit objednavku a vypisat protikol na vratenie penazi, zrusila som ved ok stava sa. Co ma ale dostalo je ze minimalne este tyzden mali na stranke tu hru ze skladom je a este vo vacsej akcii ju ponukali ked som ju objednavala. 24.10 mi prisiel zase mail ze im mam poslat cislo uctu. Je 26. A peniaze stale nemam nas5. Jeden velky bordel.

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme že ste si našli čas na zanechanie spätnej väzby. Počúvame Vás a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby na základe Vášho názoru. Je nám ľúto, ak v priebehu objednávky nastali komplikácie. Vaša žiadosť je v procese spracovávania a najbližšie pracovné dni pôjde na úhradu.
    Tím MackoviaHracky.sk

Za takuto zenu som očakával kvalitnejší produkt ,nase dieta ktoré ma rok a pol neviem.ako dlho pohraje ,je to slabe labilne a dokonca nam aj chybal jeden diel

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme že ste si našli čas na zanechanie spätnej väzby. Je nám veľmi ľúto ak tovar nesplnil Vaše očakávania.

Zabezpečíme, aby sa Vaša informácia dostala k príslušnému tímu, ktorý Vás bude v krátkom čase kontaktovať.

• Rýchlosť doručenia
    • Darček k nákupu

Tovar mi dorazil do 3 pracovných dní.
    Skvelá komunikácia so zákazníckou linkou (mala som preklep v telefónnom čísle).
    Vrelo odporúčam!

Tím MackoviaHracky.sk

Bola som veľmi spokojná. Objednaný tovar som obdržala na tretí deň po objednávke. Odporúčam svojim známym, aby využili služby Mackovia.

Tím MackoviaHracky.sk

vyborny a expresny servis a dorucenie. velka spokojnost

Tím MackoviaHracky.sk

Už som Vám písala a doposiaľ som nedostala odpoveď, prečo mi ku tovaru nebol doručený darček keď som ho pri objednávke zaškrtla??

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, použili ste zľavový kód, odpočet z celkovej sumy z objednávky. Nie je možné kombinovať zľavový kód a darčeky. Taktiež táto informácia je uvedená aj pod políčkom, kde sa vkladá zľavový kód (Darčeky a zľavové kódy sa nedajú kombinovať.)

• 6 dní od objednania s tovar stále nie je doma

• Rychle doručenie

Tím MackoviaHracky.sk

Splnil moje ocakavania, dufam, ze aj vnucka sa bude tesit. Je zaujimavy velmi

Tím MackoviaHracky.sk

Objednávala som na e-shope prvý krát a napriek negatívnym recenziám my tovar dodali do 5 dní od objednávky, takže za mňa spokojnosť a určite budem objednávať aj v budúcnosti.