Obchod ponúka na stránke tovar, ktorý nemá.

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujem za vzniknutú situáciu. Žiaľ v čase vytvárania Vašej objednávky sa nám Vami objednaný tovar dopredal, o čom Vás obratom informoval náš zákaznícky servis a okamžite Vám ponúkli podobný tovar, ktorý máme aktuálne skladom. Tovar bol taktiež v ten istý deň aj odstránený z ponuky po automatickej aktualizácií skladových zásob.
    Vážime si Váš čas na zanechanie spätnej väzby.
    Tím MackoviaHracky.sk

Prvé vypisete darček ktorí sme nedostali pretože som uplatnila zľavový kód. Nikde to nemáte napisane. Vypisete že máte dopravu zadarmo nad 79€, v košíku veľký tovar plus 7€. Riadne klamete a zavádzate zákazníkov.

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň pani Monika, mrzí nás Vaša reakcia, nakoľko pri zadávaní zľavového kódu sa Vám vopred zobrazuje informácia / text (Darčeky a zľavové kódy sa nedajú kombinovať.). Máte možnosť výberu darčeka, alebo zľavy z objednávky. Čo sa týka poštovného je vo Vašej objednávke účtovaná suma 0,-€. Suma 7,-€ Vám bol účtovaný poplatok za manipuláciu objemného tovaru. Tieto všetky informácie máte zobrazené na našej stránke a aj v súhrne objednávky, pred tým ako objednávku potvrdzujete a objednávate.

Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa
    Tím MackoviaHracky.sk

Vanička prišla pokazená … vraciam späť
    - na mail dodnes neodpovedali

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme že ste si našli čas na zanechanie spätnej väzby. Počúvame Vás a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby na základe Vášho názoru. Zabezpečíme, aby sa Vaša informácia dostala k príslušnému tímu.
    Tím MackoviaHracky.sk

Tovar bol na sklade, ked som objednavala. Podla obch. podmienok, uz mal byt doruceny. Pozeram, ze uz nie je skladom. Predpokladam, ze nebol, ani ked som si ho kupovala. Budem musiet kontaktovat predajnu. Ci vobec do Vianoc tovar dostanem. Pozitivne je, ze maju tel. kontakt na stranke. Snad sa dovolam. :(

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme že ste si našli čas na zanechanie spätnej väzby. Počúvame Vás a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby na základe Vášho názoru. Vaša objednávka bola dnes vyexpedovaná a najbližšie pracovné dni Vám budem doručená.
    Tím MackoviaHracky.sk

• Tovar nedorazil, ani nemam ziadnu spatnu vazbu od obchodu, kedy bude tovar doruceny. Pred objednanim a zaplatenim som nemala vedomost, ze tovar nebude dodany ihned, nakolko deklarovali, ze tovar je skladom...

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme že ste si našli čas na zanechanie spätnej väzby. Počúvame Vás a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby na základe Vášho názoru. V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis.
    Tím MackoviaHracky.sk

Puzzle objednávané ako darček v dostatočnom časovom predstihu a aj tak bola obchodom zaslaná informácia o nedodaní v obvyklom čase, aj keď tovar bol označený skladom.

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme že ste si našli čas na zanechanie spätnej väzby. Počúvame Vás a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby na základe Vášho názoru. Žiaľ v čase vytvárania Vašej objednávky sa nám objednaný tovar dopredal. Vašu žiadosť o vrátenie peňazí za storno objednávky evidujeme a najbližšie dni môžete očakávať peniaze naspäť.
    Tím MackoviaHracky.sk

Nedavam zle recenzie ale toto je nieco otrasne, objednana hra13.10.2023 ktoru pisali ze maju na sklade, 18.10 mi prisiel mail ze ju na sklade nemaju( neviem ci ju aj po kutoch hladali kezde tam maju asi riadny bordel) ze mam zrosit objednavku a vypisat protikol na vratenie penazi, zrusila som ved ok stava sa. Co ma ale dostalo je ze minimalne este tyzden mali na stranke tu hru ze skladom je a este vo vacsej akcii ju ponukali ked som ju objednavala. 24.10 mi prisiel zase mail ze im mam poslat cislo uctu. Je 26. A peniaze stale nemam nas5. Jeden velky bordel.

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme že ste si našli čas na zanechanie spätnej väzby. Počúvame Vás a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby na základe Vášho názoru. Je nám ľúto, ak v priebehu objednávky nastali komplikácie. Vaša žiadosť je v procese spracovávania a najbližšie pracovné dni pôjde na úhradu.
    Tím MackoviaHracky.sk

Za takuto zenu som očakával kvalitnejší produkt ,nase dieta ktoré ma rok a pol neviem.ako dlho pohraje ,je to slabe labilne a dokonca nam aj chybal jeden diel

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme že ste si našli čas na zanechanie spätnej väzby. Je nám veľmi ľúto ak tovar nesplnil Vaše očakávania.

Zabezpečíme, aby sa Vaša informácia dostala k príslušnému tímu, ktorý Vás bude v krátkom čase kontaktovať.
    Tím MackoviaHracky.sk

Už som Vám písala a doposiaľ som nedostala odpoveď, prečo mi ku tovaru nebol doručený darček keď som ho pri objednávke zaškrtla??

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, použili ste zľavový kód, odpočet z celkovej sumy z objednávky. Nie je možné kombinovať zľavový kód a darčeky. Taktiež táto informácia je uvedená aj pod políčkom, kde sa vkladá zľavový kód (Darčeky a zľavové kódy sa nedajú kombinovať.)

• 6 dní od objednania s tovar stále nie je doma

Tím MackoviaHracky.sk

• pri výdaji milý personál
    • výrobok sa mi páčil a je veľmi užitočný
    • hrozný prístup na osobný odber - žiadne značenia
    • na webe nie sú dostatočné info ohľadom odberu - iba priestor, nebolo uvedené, že bude treba prejsť ďalší kus
    • nepáčila sa mi telefonická komunikácia a dovolať sa je zázrak

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Presné informácie ako sa k nám dostanete aj s mapkou nájdete na našej úvodnej stránke:
    Kontaktujte nás

• Skladanie celej pokladni. Prišla v rozobratom stave
    • Elektronicky tam je jediný skener. Inak nič neblika, nevydáva zvuk ako to majú v popise

Za také peniaze, veľké sklamanie. Neodporúčam

Reakcia obchodu Mackoviahracky.sk

Dobrý deň, ďakujeme že ste si našli čas na zanechanie spätnej väzby. Počúvame Vás a neustále sa snažíme zlepšovať naše služby na základe Vášho názoru. Taktiež Váš názor posunieme aj výrobcovi, ktorý Vami objednanú hračku vyrába a balí.

Zabezpečíme, aby sa Vaša informácia dostala k príslušnému tímu, ktorý Vás bude najbližšiu dobu kontaktovať.
    Tím MackoviaHracky.sk

Nekvalitné prevedenie výrobku , nedoruceny darček

• Po týždni dvoch ma napadlo, že darček pre syna, nafukovacka mcquen nedorazila. Začala som obchodu vypisovať. Oznámili mi ze je vypredana a ze si mam zrušiť objednávku. Peniaze mi stále nevrátili. Keby sa neozvem, tak firma tiež nie. Nehovorím o drahom poštovnom, ktoré mi tiež asi nikto nevráti. Stále čakám. Nafukovacka s poštovným myslím ze okolo 18€.

Predávajú vypredaný tovar. Komunikácia nula bodov. Nedoporučujem. Ak aj áno, nezaplatít dopredu.

• Tovar na eshope skladom, reálne však skladom nie je. Objednávka zaplatená, dokonca prišiel aj mail o odoslaní zásielky. Následne mail ze tovar bude skladom za 2-3 týždne a pripadne mi ponúkajú alternatívu. To som odmietla, nakoľko ide o letny tovar a chcela som využiť aktuálne. Zaslaná žiadosť o odstúpení od zmluvy, nereagujú už týždeň

Nakoľko uvádzajú že tovar je skladom ale realita môže byť iná, obchod vôbec neodporúčam. V prípade platby predom len komplikácie. Takto sa biznis predsa nerobí

• Tovar objednaný pred 6timi dňami zaplatený a stále neprišiel.kontaktovala som predajňu a zatiaľ stále žiadna odpoved

Ešte 7.7.2023 prišla od obchodu správa,že balík je odoslaný.Dodnes 13.7.2023 nedorazil. Na mailový dotaz prišla ničnehovoriaca odpoveď od automatu. Dnes na môj telefonický dotaz som sa dozvedela,že majú iba 1 kus toho,čoho som objednala 2 kusy.Na eshope boli 2 kusy,faktúru mi vystavili,tú som obratom zaplatila a nič. Keby som nebola zavolala,tak to asi ide do stratena. Žiadna info od obchodu,hlavne,že zaplatené je.

Drahé a malé hračky na obrázku vyzerajú väčšie bola som sklamaná

Zavádzajú, k domčeku mal byť v cene aj zvonček (síce stojí len 10€), na maily neodpovedajú, takže ho vlastne musím opať dokúpiť, aby sa dieťa tešilo.

Výrobok som sa pokúsila reklamovať ale zatiaľ bez odpovede .