• - Tento produkt som hľadala u viacerých predajcov, ale našla som ho iba u Vás.
    • - Možnosť platby nielen pri preberaní tovaru, ale vopred cez internetbanking - je to pohodlnejšie ako mať pri sebe patričnú hotovosť.

Obchod mi ponúkol tovar, ktorý som dlhšie hľadala a žiadny iný ho nemal v ponuke. Tovar bol starostlivo zabalený, prišiel v nepoškodenom stave. Viacero internetových predajcov ponúka možnosť platby pri preberaní tovaru - je to nevýhodné, lebo stále musí mať človek u seba hotovosť a nie každému to musí vyhovovať.

• dodnes mi tovar nebol dodany, a stale na stranke svieti skladom - zajtra u vas. Zlá komunikácia - mesiac riešime objednávku. sklamanie:(

• zľavy, doprava zadarmo

Určite odporúčam.

• Velký výběr zboží.
    • Nemám žádné výhrady.

Nikde jinde zboží které jseem hledala nenašla

• mali akciu - poštovné zdarma
    • na stránke píšu tovar skladom,aj ked ho nemaju
    • zlá komunikácia s pracovníčkami
    • písali,že tovar je na druhý deň u mňa (preto som tam nakúpil)- prišiel mi po týždni a pol..

Ponúkajú dobré ceny aj doručenie, ale celkovo ma obchod sklamal. Nakoniec som sa bál, či mi tovar vôbec príde, alebo či mi nepríde niečo úplne iné (podľa ostatných recenzií).

V obchode som si objedanala tovar ktory mi nebol doruceny pretoze asi usudili ze nie je dostatocne drahy na to aby bol doruceny zadarmo, kedze mali akciu dovoz zadarmo....Po tyzdni som pisala mail s otazkou co je s tovarom, odpisali mi ze tovar nemaju, ze objednavku rusia, hlavne ze na stranke tovar stale je a napisane je pri nom ze je na sklade a na druhy den ho mate doma. Urcite tento obchod neodporucam, zavadzaju zakaznikov a klamu.

• Doprava zdarma a rýchlosť dodania.
    • Na internete som citala veľa negatívnych recenzii,ktoré mozu odradzat potencionalnych zakaznikov.

Bola som spokojna s priebehom nakupu,ochotou predavacov i s tovarom.Obchod odporucam a budem znovu nakupovať v ňom.

• Ponuka akcie ,zlavy

Odporucam urcite budem este v buducnosti nakupovat.

• vyhody???žiadne
    • ma 4 telefonne čisla a ani na jedno sa nedalo dovolať...komunikacia žiadna..

pred vianocami som objednavala z viacerych internetovych obchod.,ale tento bol najhorši,,NIKDY VIAC..Dovolať sa bolo nemožne,tovar samozrejme nemali,peniaze mi boli vratene až o mesiac..tri dni pred vianocami mi bolo oznamene ,že tovar nemaju,detske sklamanie bolo ako sa patri,,,fuj je mi z toho obchodu zle!!!

• Rýchlosť dodania, vyber tovaru, ceny

Prehľadný obchod, s lepšími cenami ako v hračkarstvach. Rýchle dodanie a ešte k tomu som využila akciu doprava zdarma

• rýchla odozva na moju objednávku , tak , ako i jej odoslanie.

Odporúčam tento obchod i pre ďalších zákazníkov.Bola som veľmi spokojná.

• tovar, ktory bol nedostupny v inych e-shopoch
    • skvele ceny
    • akcia bez postovneho

- zohnala som aj tovar, ktory bol nedostupny v inych e-shopoch za super cenu, dokonca v akcii bez postovneho
    - v piatok objednane, v utorok prislo kurierom.. bezkonkurencna spokojnost :)

Super obchod super ceny rýchle dodanie k nákupu darček... Sme veľmi spokojní

• dobrá cena,skoré doručenie

• pohodlie
    • rýchlosť
    • výhodné cenz

• Super rýchle dodanie tovaru.

100 % spokojnosť

• Informacia o dostupnosti tovaru! Zatiaľ, ale ešte tu budeme nakupovať určite !
    • Nepoznám

Široký výber hračiek pre našich najdrahších ! :)

• bolo pred Vianocami a nedalo sa absolútne s nikým telefonicky spojiť

• Predaj cez internet
    • Komunikácia, zatajovanie sa, neriešenie problémov, zdržiavanie naťahovanie času, neriadi sa podľa zákona a obchodných podmienok!!!

Veľké riziko že sa dostanú do podobného problému čo sa aj stalo, stačí si prečítat diskusiu ostatných zákazníkov...