• ústretovosť pri reklamácii (vymenila som tovar za veľmi podobný tovar rovnakého typu) určite odporúčam....

• neviem
    • nekomunikuje so zákazníkom, neodpovedali mi na mail tak som po toľkých negatívnych ohlasoch váhala či mi môj tovar bude doručený.

najskôr si zvážte, čo presne chcete kúpiť, prečítajte si hodnotenia a až potom naozaj potvrďte svoju objednávku. Treba rátať so všetkými rizikami. Ale už asi nebudem riskovať tú neistotu či mi tovar bude doručený alebo nie.

Odporučam obchod som veľmi spokojna

• doprava zdarma
    • dlhsia dodacia doba pri platbe vopred

zvolila som si platbu vopred, aby bola lacnejsia doprava, nakoniec bola doprava zdarma, ale na tovar som musela cakat dlhsie, ak by som si to dala na dobierku, prislo by mi to skor. Inak som spokojna.

• široký sortiment
    • zaslaný iný tovar ako objednaný pri obidvoch objednávkach

určite tu už nenakúpim

• POOBEDE som objednala tovar, a hned druhy den RANO mi volal kurier ze ma pre mna balik :-)
    • Ziadne :-)

Maximálna spokojnosť!

• Obchod klame, že má tovar skladom.
    • Zlá, respektívne žiadna komunikácia zo strany obchodu.

Tento obchod rozhodne neodporúčam!!!!
    Klamú, že tovar majú skladom, čo nie je pravda.
    Taktiež sľubujú, že tovar Vám bude doručený hneď na druhý deň, pokiaľ objednáte do 15 hodiny, čo je tiež klamstvo ( šťastie bude, ak Vám ho doručia do týždňa, ak vám vôbec niekedy doručený bude)
    Žiadna komunikácia zo strany obchodu.
    Nedajú Vám vedieť, že Vám tovar nepríde v sľúbenom termíne.
    Keď sa tam dovoláte, pani komunikuje drzo, urazene a neochotne.
    Takže v tomto obchode určite nikdy viac.

• nekomunikativnost, nedodrzanie terminu dodavky aj na dva krat, velmi neprijemny a arogantny pristup zo strany obchodu

cele zle..

• rychlost
    • siroky vyber

vynikajuci

• Donáška až do domu a rychle.

Zodpovědný a rychlý.

• - Tento produkt som hľadala u viacerých predajcov, ale našla som ho iba u Vás.
    • - Možnosť platby nielen pri preberaní tovaru, ale vopred cez internetbanking - je to pohodlnejšie ako mať pri sebe patričnú hotovosť.

Obchod mi ponúkol tovar, ktorý som dlhšie hľadala a žiadny iný ho nemal v ponuke. Tovar bol starostlivo zabalený, prišiel v nepoškodenom stave. Viacero internetových predajcov ponúka možnosť platby pri preberaní tovaru - je to nevýhodné, lebo stále musí mať človek u seba hotovosť a nie každému to musí vyhovovať.

• dodnes mi tovar nebol dodany, a stale na stranke svieti skladom - zajtra u vas. Zlá komunikácia - mesiac riešime objednávku. sklamanie:(

• zľavy, doprava zadarmo

Určite odporúčam.

• Velký výběr zboží.
    • Nemám žádné výhrady.

Nikde jinde zboží které jseem hledala nenašla

• mali akciu - poštovné zdarma
    • na stránke píšu tovar skladom,aj ked ho nemaju
    • zlá komunikácia s pracovníčkami
    • písali,že tovar je na druhý deň u mňa (preto som tam nakúpil)- prišiel mi po týždni a pol..

Ponúkajú dobré ceny aj doručenie, ale celkovo ma obchod sklamal. Nakoniec som sa bál, či mi tovar vôbec príde, alebo či mi nepríde niečo úplne iné (podľa ostatných recenzií).

V obchode som si objedanala tovar ktory mi nebol doruceny pretoze asi usudili ze nie je dostatocne drahy na to aby bol doruceny zadarmo, kedze mali akciu dovoz zadarmo....Po tyzdni som pisala mail s otazkou co je s tovarom, odpisali mi ze tovar nemaju, ze objednavku rusia, hlavne ze na stranke tovar stale je a napisane je pri nom ze je na sklade a na druhy den ho mate doma. Urcite tento obchod neodporucam, zavadzaju zakaznikov a klamu.

• Doprava zdarma a rýchlosť dodania.
    • Na internete som citala veľa negatívnych recenzii,ktoré mozu odradzat potencionalnych zakaznikov.

Bola som spokojna s priebehom nakupu,ochotou predavacov i s tovarom.Obchod odporucam a budem znovu nakupovať v ňom.

• Ponuka akcie ,zlavy

Odporucam urcite budem este v buducnosti nakupovat.

• vyhody???žiadne
    • ma 4 telefonne čisla a ani na jedno sa nedalo dovolať...komunikacia žiadna..

pred vianocami som objednavala z viacerych internetovych obchod.,ale tento bol najhorši,,NIKDY VIAC..Dovolať sa bolo nemožne,tovar samozrejme nemali,peniaze mi boli vratene až o mesiac..tri dni pred vianocami mi bolo oznamene ,že tovar nemaju,detske sklamanie bolo ako sa patri,,,fuj je mi z toho obchodu zle!!!

• Rýchlosť dodania, vyber tovaru, ceny

Prehľadný obchod, s lepšími cenami ako v hračkarstvach. Rýchle dodanie a ešte k tomu som využila akciu doprava zdarma