• všetko bolo ok

• Rychle dodanie

Prehlad jednoduchy;farebne v realite ako na fotkach stranky,info o pohybe balika,rychle dodanie,tovar zodpoveda cene,celkova spokojnost

• zavolali mi, keď nemali tovar na sklade, či počkám s objednávkou, alebo mi to pošlú

• Skvelý výber, rýchle dodanie, výborný prehľad cenovej stránky, milá a ochotná páni na telefóne, ktorá mi poslala aj chýbajúce foto tasky

Žiadne som nenašla

• Prehľadnosť
    • Skvela komunikácia
    • Expresná rýchlosť dodania

• Rychlost a seriozne jednanie.

• Pani co mi volala ohladom dorucenia balika ,tvrdila ze nevie ,ci mi kurier donesie balik do prace aj ked tam bola zadana adresa v poznamke ,z coho som bola dost prekvapena ,lebo sa to bezne tak robi .

Reakcia obchodu LORIA.sk

ďakujeme Vám za recenziu, ku ktorej v rámci objektivizácie udávame nasledovné:

Kuriérska spoločnosť vyžaduje k zásielke uviesť presnú dodaciu adresu, podľa ktorej zásielku doručuje konkrétny kuriér z danej oblasti. Nie je možné súčasne zadať pre jednu zásielku alternatívne 2 rôzne dodacie adresy podľa času doručovania, dokonca s rôznymi PSČ.

My ako prevádzkovateľ e-shopu taktiež nemáme možnosť ovplyvniť trasu kuriéra, t.j. nemáme dosah ani na presné určenie času doručenia zásielky ku zákazníkovi.

Ku každej zásielke je zákazník e-mailom informovaný o odovzdaní zásielky na prepravu kuriérovi a dostáva tiež link na podrobné sledovanie zásielky, a tiež aj na podrobné kontaktné údaje kuriérskej spoločnosti, kde si môže zistiť aspoň približný čas doručenia a ak je to možné, i zmeniť v rámci regionálneho dosahu kuriéra aj miesto doručenia.

Mrzí nás, že v tomto smere došlo pravdepodobne k nedorozumeniu vo veci vysvetlenia našej pracovníčky, avšak s Vašim súhlasom bola vybraná konkrétna dodacia adresa (z tých pôvodných dvoch adries)..

Tím LORIA.sk

• dobré ceny, rýchla komunikácia, doprava zdarma pri určitých výrobkoch
    • nemám

• Pre mňa všetky potrebné veci mali skladom.
    • Dodanie bolo do 24 hodín, čo sa mi stalo pri e-shope stalo prvý krát.
    • Super obchod so školskými potrebami

Nakupovali sme tu už niekoľkokrát - školské tašky, peračníky,...sú pekné a kvalitné. Komunikácia pri vybavovaní objednávok - výborná.

• pomoc pri rozhodovani a ochota zo strany predajcu

• Nemám čo vytknúť.

• Prehľadná stránka, jeden deň sme objednali a ako sľúbili, na druhý deň doručené. Poskytujú kvalitné výrobky. Veľmi spokojní so stránkou a aj s ponúkaným tovarom. Radi sa k Vám určite vrátime.

Odporúčam tento obchod, som veľmi spokojná s tovarom, aj dodacou lehotou.

• prehľadnosť obchodu
    • prijateľné ceny
    • kvalitné výrobky

určite odporúčam ostatným
    nebol to môj posledný nákup

• velky vyber, dobre ceny
    • nic

odporucam

• - rýchla dodávka tovaru
    • - dobrá cena
    • - to čo som si objednala som aj dostala
    • - veľký výber študentských batohov

- v obchode som kupovala prvý krát a bola som s ním spokojná
    - v inom obchode sme nenašli študentský batoh, ktorý by sa dcére páčil podľa farby, veľkosti a úložného priestoru
    - rýchla dodávka tovaru
    - široký výber študentských batohov

Uplna spokojnost,rychle dodanie tovar ako na obrazku-krasny.urcite odporucam

• Páčili sa mi hlavne školské sety pre prváčikov

Popis tovaru celkom nesedí s tovarom, ale super komunikácia.