Bola som spokojna

• Veľmi spokojná.. taška je ešte krajšia ako na obrázku,dcérke sa veľmi páčila..
    • Cena prehnaná,čo neurobia rodičia pre deti..

Reakcia obchodu LORIA.sk

ďakujeme Vám za pozitívnu reakciu týkajúcu sa dizajnu školského batohu (3-dielneho setu), s ktorým je úzko spojená aj kvalita vypracovania ich materiálu počas výroby. Keďže do nášho e-shopu prednostne vyberáme iba tie najkvalitnejšie kúsky z každej ponúkanej značky výrobcov, prirodzene s tým súvisia aj vyššie nákupné ceny a teda aj vyššie koncové ceny pre spotrebiteľov. Napriek tomu sa snažíme ceny držať na spodnej hranici v porovnaní s konkurenciou a ponúkame 3-dielne sety v rozmedzí od 50 do 80 € v závislosti od konkrétnej značky výrobcu.

Veríme, že Váš prvotný pocit "prehnanej ceny" pominie už po prvých šťastných chvíľkach dcérky s novou školskou taškou na ceste do a zo školy. Šťastie detí je predsa aj šťastím ich rodičov. :-)

Ďakujeme Vám aj touto cestou za nákup v našom e-shope.

Tím LORIA.sk

• 100%

• Poštovné zadarmo
    • Kavlitný tovar

• kvalita tovaru veľmi dobrá
    • komunikácia veľmi dobrá

Celkova spokojnost… Rychlost dodania.

• dobrá cena

• Rychle dodanie

Skusenosti s obchodom veľmi dobré, tovar dodaný pomerne rýchlo. Bola som veľmi spokojná.

• Veľmi rýchle dodanie a spokojnost s cenou aj tovarom

Nemam co vytknut, promptne jednanie. Objednala som si dva ks rovnakych peracnikov, pani z Loria.sk mi zatelefonovala, kvoli overeniu, ci neprislo k omylu. Fakt, velmi seriozna komunikacia.

Tovar mi bol doručený, hneď na druhý deň. Som maximálne spokojná s kvalitou.

Super

• +

• Rýchlosť dodania

• rýchlosť a spoľahlivosť

• rychlost, komunikacia, kvalitny tovar

• Prehľadná stránka, rýchle dodanie a skvelý tovar

Môj syn má batoh Stihl už štvrtý rok a stále je super

• Prehľadnosť
    • Veľký výber
    • Super ceny
    • Super komunikácia

Odporúčam

Všetko išlo hladko, len som asi očakávala predbežný termín, kedy mi zásielka bude doručená. Proste mi za pár dní zavolal kuriér, že je tu.
    Inak všetko ok.

Reakcia obchodu LORIA.sk

ďakujeme Vám za recenziu nášho e-shopu. Mrzí nás znížený počet hviezdičiek za kvalitu komunikácie, keďže pre urýchlené odoslanie zásielky sme urobili maximum.

Pre objektívne posúdenie rýchlosti a spôsobu komunikácie nás ako e-shopu prikladáme aj tieto dáta:

28.8.2017 13:46:51 - objednávka prijatá v e-shope
    28.8.2017 14:23 hod. - vytvorenie účtovného dokladu (faktúry)
    28.8.2017 16:52:07 - odovzdanie balíka na prepravu kuriérskej spoločnosti
    28.8.2017 15:23 hod. - odoslanie informačného e-mailu o vytvorení zásielky
    (E-mail obsahuje: číslo zásielky, link na sledovanie pohybu zásielky + informácia v znení "Zásielka bude doručovaná kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service, s.r.o. obvykle nasledujúci pracovný deň."

Keďže dňa 29.8.2017 bol štátny sviatok, 1. pokus o doručenie bol uskutočnený ihneď 30.8.2017 (z dôvodu neprítomnosti Vám bol zanechaný doručovací hárok aj s oznámením o ďalšom pokuse o doručenie). Balík bol doručený hneď na ďalší deň, t.j. 31.8.2017.

Mrzí nás, že Vás kuriér nezastihol na mieste hneď pri 1. pokuse, a že deň predtým bol štátny sviatok (aj kuriéri majú vtedy voľno), avšak zo strany e-shopu sme zásielku odoslali v podstate do 3 hodín a riadne sme Vás v tom čase informovali aj o parametroch zásielky i predpokladanom čase jej doručenia.

Musíme sa v tomto prípade zastať aj kuriérskej spoločnosti, keďže 1. pokus o doručenie bol uskutočnený v lehote do 1. pracovného dňa po odoslaní zásielky.

Tím LORIA.sk