Objednavka mi bola zrušená, dôvod neviem keďže mail od obchodu bol len v znení objednavka stornovaná.

Ponúkajú knihy, ktoré nemajú.

Dobrý deň

áno knihu ktorú ste si u nás objednali sme nemali skladom ale bola vedená u dodávateľa ako dostupná knihy. Po spracovaní objednávky sme knihu objednali u distribučnej firmy. kniha nám nebola dodaná a z tohto dôvodu sme Vašu objednávku stornovali, nakoľko sme ju nezohnali ani u iných distribúciách a ani v žiadnom kníhkupectve.

Termín dodania nezodpovedá ponuke

• Objednala som tovar, ktorý podľa obchodu mal byť na sklade, ale po zaplatení mi napísali, že ho na sklade nemajú. (Peniaze mi vrátili.)

Dobrý deň pani Jela

knihu ktorú ste si objednali sme skladom nemali, ale v ponuke bola s príznakom "nie je skladom dodanie do 7dní". Knihu sme preobjednali u vydavateľa, ktorý nám oznámil že nám ju už nedodá nakoľko je vypredaná. Kniha sa nám nepodarila zohnať ani cez iné distribučné firmy a tak sme Vašu objednávku strornovali a vrátili peniaze na účet

Richard Šrobár

• Ponúkajú, čo nemajú. Hlavne, že to stornovali po týždni. Človek čakal márne.

Nespoľahlivý obchod. A nie je to prvá zlá skúsenosť. Už tu nakupovať nebudem.

DObrý deň p. Rastislav

áno knihu sme Vám už nevedeli zabezpečiť. Pri zadaní Vašej objednávky sme knihu nemali skladom ale bola vedená u dodávateľa. Bohužiaľ nám ju nedodal a skúšali sme ju zabezpečiť cez iné distribúcie a spriaznené kníhkupectvá. Kniha sa nám nepodarila zabezpečiť a z tohto dôvodu sme Vám Vašu objednávku stornovali. Toto bola Vaša prvá a jediná objednávka v našom obchode.

• Znicene knihy
    • Na odpoved obchodu cakate aj dva dni ak vobec

Prisli mi od nich dve uplne znicene knizky, odpoved na mail chodi po dvoch troch dnoch aj to musim napisat dva tri krat

Tovar mi nebol ešte doručení..

Dobrý deň p. Monika

Vo Vašej objednávke máte učebnice a tie momentálne nám posielajú trochu pomalšie nakoľko je sezóna za čo sa ospravedlňujeme. Zošity už sú na ceste od vydavateľa tak v priebehu ďalších dní Vám budú doručené na Vašu adresu.

Richard Šrobár

Na stránke bola kniha k dispozícii, dala sa aj vložiť do kosika, zaplatila som ju prišiel mi potvrdzujúci email
    Na druhý deň prisiel ďalší ze kniha nie je na sklade a budú mi vrátené peniaze.

• mesiac na spracovanie objednavky a dorucenie tovaru... tiez je otazne ci tovar vobec bude nakoniec doruceny...

Dobrý deň p. Martin

objednávku ste si u nás spravili 14.06./ pred 13 dňami /, knihy ktoré ste si u nás objednali neboli skladom a museli sme ich preobjednať u vydavateľa. O predpokladanom dátume dodania sme Vás informovali mailom v deň spracovania objednávky čo bolo 15.06. Knihy Vám budú odoslané na adresu ako ste si uviedli.

Richard Šrobár

• Tovar uvedený v e-shope, ako dostupný a oline zaplatený. Objednávka zrušená zo strany obchodu s odôvodnením, že tovar je nedostupný.

Dobrý deň p. Ladislav

Áno knihu, ktorú ste si objednali sme mali vedenú s dodaním do 7 dní, nakoľko sme ju nemali skladom. Ak kniha nie je skladom musíme sa spoľahnúť na informácie, ktoré nám posiela distribučná firma o tom, že daný titul majú na sklade. Pri väčšine starších kníh je to pár kusov skladom. Často sa stáva že danú knihu nám neodošlú nakoľko ju nenašli.

Chcel by som sa Vám ospravedlniť za nedodanie danej knihy.

Richard Šrobár

Knihy som objednaval ako darček pre niekoho. Ani po dvoch týždňoch nič. Ani žiadna správa, že sa vyskytol nejaký problém. Vôbec nič. Takže vám pekne ďakujem.

Dobrý deň p. Miroslav

Vašu objednávku sme prijali 02.05.2022 kde ste si objednali 2 knihy. Jedna bola skladom a druhú sme museli doobjednať. Pri prijatí objednávky Vám bol zaslaný dátum predpokladanej expedície Vašej objednávky čo býva pri tomto vydavateľstve štandardne do 7 dní. Kniha nám v termíne nebola doručená a bol Vám poslaný mail s omeškaním objednávky, ktorý asi k Vám nedorazil.

Ospravedlňujeme sa ak sme Vám spôsobili nepríjemnosti a nedodržali dátum expedície Vašej objednávky.

Richard Šrobár

Tovar bol skladom, ale objednávka mi bola zrušená.

Dobrý deň p. Michaela

áno túto staršiu knihu sme na sklade nenašli a z tohto dôvodu bola Vaša objednávka zrušená z našej strany. Ešte raz sa ospravedlňujeme.

• Veľmi dlhá dodacia lehota - 2 týždne

Objednávka vytvorená 14.1., v e-maile predbežne informovali o odoslaní objednávky 24.1.
    Dnes je 25.1. a došiel e-mail, že objednávku ešte len pripravujú.

Dobrý deň p. Mária

Dnes 25.01. Vám prišiel mail s informáciou o odovzdaní Vašej zásielky kuriérovi a nie o pripravovaní objednávky. V mailiku nájdete aj číslo Vašej zásielky.
    Nestihli sme Vám Vašu objednávku včera zabaliť tak ako sme deklarovali pri prijatí objednávky. Za 1 dňové meškanie sa Vám ospravedlňujem.

Richard Šrobár

Objednal jsem knihu, nebyla na skladě, měla dorazit za 7 dnů. Obchod objednávku potvrdil a ještě týž den obchod objednávku zrušil - kniha vyprodána. Je nutné aby byl e-schop a nabídka aktuální.

Velmi dlha dodacia doba, ak by som vedela, ze budem tak dlho cakat, volila by som ineho predajcu. Ide totiz o skolsku pomocku, ked ju dieta strati, potrebuje ju v co najkratsom case, nakolko s nou denne pracuje.
    Pozitivum - tovar bol kvalitne zabaleny, neposkodeny.

Dobrý deň p. SIlvia

Šlabikár sme nemali skladom tak sme ho museli objednať a počkať na jeho dodanie od vydavateľa. Objednávku sme prijali 09.11. a expedovali 16.11. tak ako bolo uvedené pri knihe na našej stránke.

• Tovar stale neprisiel

Dobrý deň p. Michaela

Vaša objednávka nebola vybavená nakoľko máte objednanú aj knihu, ktorá bude vydaná 04.11.2022 čo je pri danej knihe uvedené. Dátum expedície s novembrovým dátumom Vám bol zaslaný aj mailom pri spracovaní Vašej objednávky. Z tohto dôvodu "tovar stále neprišiel"

Richard Šrobár

• rýchle a lacné objednanie
    • doplietli objednávku, resp. cenu a spôsob doručenia, na čo som v konečnom dôsledku doplatila ja

Na tento obchod sa už viac neobrátim. Objednávka prebehla rýchlo (jej spracovanie a odoslanie), na moje prekvapenie mi však prišla suma na zaplatenie o 9eur vyššia, než bola fakturovaná suma. Sumu síce po mojom upozornení opravili, avšak zmenili tým spôsob doručenia z Balíkoboxu na Slovenskú poštu, čo mi už časovo nevyhovovalo - preto som si objednávala doručenie do Balíkoboxu, že áno. Proste celé zle, prvá aj posledná objednávka. Za seba rozhodne neodporúčam

Dobrý deň

Ospravedlňujeme sa za pochybenie z našej strany pri vybavovaní Vašej objednávky.

Richard Šrobár

• Jedna kniha doručená, jedna nie. Pustí vás objednať aj knihy, ktoré fyzicky nemajú. A potom vám nedoručia aj knihy ktore majú. Doručené až na vyžiadanie.

Dobrý deň

pri každej knihe je napísané či je skladom alebo nie je a počet dní za ktoré vieme knihu "neskladom" zabezpečiť. AK si objednáte jednu knihu skladom a druhú, ktorú nemáme tak sa obe knihy zašlú až keď príde na sklad kniha, ktorú sme museli preobjednať. Pri spracovaní objednávky Vám vždy zašleme predpokladaný dátum expedovania.

Richard Šrobár

Po objednami mi obchod odpisal, ze mojou objednavkou sa budu zaoberat o takmer 2tyzdne, kedze ucebnicu potrebujem a moznost objednat ju som nasla len na ich stranke neostava mi nic ine, len pockat. Ale koli dlzke cakania, ci ziadnej snahe aspon o oznamenie v akom stave je moja objednavka, istotne by som viac nenakupovala.

Dobrý deň p. Dominika

Správa o Vašej objednávke nebola že sa budeme zaoberať Vašou objednávkou o 2 týždne, ale že nám bude kniha doručená do 14dní od vydavateľa. Z tohto dôvodu sme Vás v tomto čase viac nekontaktovali.
    Je začiatok školského roku a dĺžka dodania objednávok z tohto vydavateľstva je 14 a viac dní, nakoľko najprv vybavujú školy a následne až naše objednávky. Je problém sa ku knihám tohto vydavateľstva dostať a keď ich vieme zohnať nie je to hneď na druhý deň. To je aj dôvod prečo sa nikde inde nedajú kúpiť a samotný vydavateľ by Vám ako súkromnej osobe túto knihu ani neposlal.

Richard Šrobár

tovar mali na stranke skladom. po tyzdni som volal do predajne co je s mojou objednavkou a odpoved bola ze im to este nedodali, ze o dalsi tyzden by to mohlo byt u mna.

Dobrý deň p. Milan

áno knihu sme mali vedenú ako skladom na našej predajni. Bohužiaľ sme ju už nenašli a dievčatá sa snažili rýchlo doobjednať tento titul. Kniha nám však včas nedorazila.

Ospravedlňujeme sa za nevybavenie objednávky v stanovenom termíne.