Poslali nám úplne inú položku ako sme objednali

Dobrý deň p. Marián

Áno bola zamenená položka vo Vašej objednávke za čo sa Vám ospravedlňujem. Následne sme vyžiadali prepravu, aby sme od Vás dostali späť zlý balík a odoslali sme Vám na Vašu adresu správnu objednávku.

Ešte raz sa ospravedlňujeme.

Richard Šrobár

• Kniha nedoručená, písali sme obchodu, čo sa deje - kuriér na stránke píše, že bol u nás a neúspešne - no jasné... a určite sme sa knihe bránili... ani raz nevolal, nepísal sms. Podľa názoru obchodu si to máme s kuriérom vyriešiť sami, lenže nemáme naňho kontakt, telefón na centrálu doručovacej spoločnosti medzitým zrušený, tak si ideme vypisovať maily a "domáhať sa" zaplatenej knihy. Nikdy viac...

Dobrý deň

toto je skôr recenzia na prepravu a nie na náš obchod nakoľko kniha Vám bola odoslaná v termíne s dopravnou službou akú ste si u nás vybrali. My tieto veci môžeme riešiť len formou reklamácie zásielky a nie okamžitým telefonátom na nejaké číslo, ktoré všetko vyrieši. Reklamácia dodania zásielky bola odoslaná.

Richard Šrobár

Obchod objednávku po 2 dňoch stornoval.

Dobrý deň p. Pavol

Vašu knihu sa nám už nepodarilo zabezpečiť z vydavateľstva a ani z distribúcie. Informáciu sme Vám poslali až po 2 dňoch nakoľko sme sa snažili Vašu knihu ešte zohnať aj mimo distribúcie u našich spriatelených kníhkupectiev. Bohužiaľ sa nám to nepodarilo a tak sme Vašu objednávku stornovali.

Richard Šrobár

• Objednala som si 20. 10.knihy a dodnes neprišli. A je 16.11. Neviem kde sa stala chyba.

DObrý deň

z Vašej objednávky nám neprišiel kalendár na ktorý stále čakáme. Dúfam že ho dostaneme čím skôr na sklad a Vašu objednávku vybavíme.

• Ceny

Eshop má z užívateľského pohľadu najlepšie časy za sebou

Dobrý deň p. Štefan

ak by ste svoju recenziu rozviedli určite by nám to pomohlo. Vaša objednávka bola z Vašej strany stornovaná a platba, ktorú ste si vybrali nebola zrealizovaná pri odoslaní objednávky.

Richard Šrobár

Nič som nedostala, nikto ma nekontaktoval.

Cele zle titul oznaceny skladom a objednavka zrusena

Dobrý deň p. Patrik

áno knihu sme mali označenú ako dostupnú u nás na sklade aj keď sme ju nemali, čo bola naša chyba za čo sa Vám chcem ospravedlniť. Budeme sa snažiť, aby takých chýb bolo čo najmenej.

Richard Šrobár

Učebnice mali byť podľa informácie expedované 01.06., následne mi prišiel mail, že budú expedované 04.06. a podľa dnešnej informácie budú expedované až 11.06. Za knihy som samozrejme zaplatila vopred.

Dobrý deň p. Valéria

keď ste si objednávali knihy tak sme ich nemali skladom v požadovanom množstve a museli sme ich objednávať u vydavateľa. Nakoľko sa momentálne dodávajú knihy do škôl pre budúci školský rok, tak nám vydavateľ posunul dodávku expedície našej objednávky, ktorá nám mala byť dodaná 03.06.2021 na 10.06.2021. Bohužiaľ s tým sme nepočítali a po obdržaní tejto informácie sme Vás okamžite informovali. Ak je pre Vás dátum dodania neakceptovatelný Vašu objednávku môžeme stornovať a poslať Vám peniaze späť na účet.

Richard Šrobár

• Kniha prisla zle zabalena co sposobilo zahnutie rohov na hnihe

• Dodacia doba

• Čakacia doba 2 tyzdne
    • Pri inych obchodoch.. nebudeme menovat aby sme im nerobili reklamu 2-3dni

Dobrý deň

Z Vašej objednávky sme nemali skladom 1 knihu, ktorú sme museli objednávať a bolo to uvedené aj pri knihe na našej stránke. Bola s dodaním do 7 dní. Nakoľko vydavateľ neposiela knihy každý deň musíme čakať na odoslanie zásielky aj my. Kniha by mala prísť najneskôr začiatkom budúceho týždňa. Pri spracovaní objednávky Vám bol odoslaný mail s predpokladaným dátumom dodania. Ak bol ten dátum pre Vás neakceptovateľný mohli ste Vašu objednávku zrušiť.

• Rychlost dodania
    • Obal knihy bol poskriabany
    • Dalsia kniha mala makku vazbu a rozky boli ohnute

• Veľmi dlhé dodanie tovaru

Oznámili mi že tovar mi vyexpedujú 9.2.2021. Doteraz mi ho neposlali, ani neoznámili, prečo zásielka mešká.

Dobrý deň p. Emil

Túto objednávku ste si prial spojiť s predchádzajúcou a dôvod na neodoslanie je presne ten istý.

Richard Šrobár

Hoci mi objednávku potvrdili a oznámili expedíciu na 10.2.2021, doteraz mi nič nedošlo a ani neoznámili oneskorenie dodania.

Dobrý deň p. Emil

Áno knihy mali byť odoslané už 10.02. ale meškal nám tovar z Čiech a z tohto dôvodu Vaša objednávka bude vybavená až dnes 12.02. Informáciu o predĺžení dodacej doby sme Vám neposlali lebo sme sami nevedeli kde sa naša zásielka nachádza a kedy nám bude doručená. Bola odoslaná už 05.02.2021.

Dlhá dodacia lehota

DObrý deň p. Katarína

Objednali ste si 4 knihy 31.01.2021 kde jedna kniha je novinka, ktorú máme v predpredaji a bude vydaná až 24.02.2021 čo je pri danej knihe aj uvedené. Tento dátum sme Vám zaslali aj po potvrdení a spracovaní Vašej objednávky. My nevieme ovplyvniť vydávanie kníh /termíny sú dané vydavateľom/ a keď je to pri danej knihe aj uvedené nie je už naša chyba, že Vám knihy neposielame obratom aj keď 3 knihy sú skladom.

Richard Šrobár

Zvláštne posielať dotazník spokojnosti keď vám tovar ešte nedoručili

Ponúkajú tovar, ktorý nemajú a ani ho nedokážu zabezpečiť

• Tovar bol poškodený
    • Nedostatočné balenie
    • Znovu reklamácia

Objednávam z tohoto kníhkupectva pravidelne ale po poslednej objednávke som sa definitívne rozhodol, že prejdem ku konkurencii. Tovar nedostatočne zabalia a pravidelne mi chodia knihy s obitými rohmi. Posledná kniha ktorú mi odoslali bola v katastrofálnom stave. Na objednávku som čakal dva týždne a príde mi, že ju vôbec neskontrolovali, výstupná kontrola pri odosielaní balíkov nula bodov.

Dobrý deň p. Marek

Vaša objednávka bola vybavená v termíne, nakoľko ste si ju objednávali 28.12.2020. Pri objednávkach v tomto termíne, ešte pred odoslaním objednávky, bolo upozornenie že budú vybavované až v týždní medzi 04.01. - 08.01.2021 Objednávka bola odoslaná 07.01.

Všetky knihy v objednávke sa snažíme pred odoslaním skontrolovať a starostlivo zabaliť do bublinkovej fólie a kartónu. Pri manipulácii a preprave balíkov sa stane že dôjde k ich poškodeniu a poškodeniu kníh.

Ak Vám prídu knihy poškodené máte nárok na ich výmenu o čom viete lebo ste nám už knihy vracali na výmenu a vždy to bolo spravené z našej strany tak, že sme si vyžiadali na naše náklady zvoz Vašich kníh a zaslali sme Vám na naše náklady nové knihy.

Richard Šrobár

• Okrem informácie, že objednávka bola zaregistrovaná, som dodnes nedostala žiadnu inú správu, ani tovar.

Dobrý deň p. Ľubica

po odoslaní automatickej správy o prijatí objednávky sme Vám zaslali info o dátume odoslania Vašej objednávky, ktorý bol 15.01. nakoľko jedna kniha bola v dotlači a bude vydaná 11.01. Tiež ste si spravili ešte jednu objednávku 31.12. a tu sme Vás informovali že obe objednávky budú odoslané spoločne 15.01. Ani na jeden mail sme nemali od Vás spätnú väzbu.