Vynikajúca starostlivosť o zákazníka. Pravidelne som bol informovaný telefonicky o stave objednávky - všetko prebehlo presne podľa dohody.

Seriozny e-shop. Dodaci cas je dlhsi ale kto chce kupit lacnejsie, pocka si. Komunikacia s e-shopom vyborna, 4x ma kontaktovali telefonicky, mila pani ma informovala o stave zasielky a predpokladanom termine dorucenia. Odporucam!

• nižšie ceny
    • chudobnejší popis tovaru

odporúčam

Viac by som nenakupovala, obchodník pokiaľ som neuhradila čiastku so mnou komunikoval, po úhrade "sa pod ním zľahla zem", môj emailový operátor ho označil ako nedôveryhodný, na napriek tomu som si tovar objednala, dúfam, že to nebudem ľutovať, tovar mal byť doručený minulý týždeň no stále nič, slečna alebo pani netelefonuje...

Dobrý deň pani Anna,

mrzí nás, že nie ste spokojná s našimi službami a tiež ma mrzí, že ste najskôr nekontaktovala náš obchod, nakoľko mame niekoľko komunikačných kanálov od emailu, cez online chat na stránke až po telefonickú zákaznícku linku 0948 487 444(od 9:00 do 17:30), na ktorú ste sa nám aj pred chvíľkou bezproblémovo dovolala a kde sme Vám ochotne vysvetlili situáciu, nakoľko na hodinky čakáme od distribútora a okamžite ako ich dostaneme na sklad Vám ich posielame, preto sme Vás aj informovali, že predpokladaný doručovací termín je 9.12. +- 3dni, kde tie +3 dni sú pre nás rezerva, práve pre takéto prípady(meškanie dodávky, ktoré nedokážeme ovplyvniť) a teda zatiaľ nebol prekročený termín s ktorým ste súhlasila, samozrejme sa snažíme doručiť tovar čo najskôr a preto ho odosielame ešte v ten deň ako nám príde na sklad. Pre emailovú komunikáciu, využívame služby veľkého nadnárodného operátora, ale určite preveríme Váš podnet ohľadom nedôveryhodnej správy. Som presvedčený o tom, že Vám hodinky doručíme v čo najkratšom možnom čase, aby ste z nich mohli mať čo najskôr radosť.

• Chýbajúce podrobnejšie údaje o rozmeroch a kvalitnejšie fotgrafie. Tie sú veľmi dôležité, pretože na ich základe nakupujeme.

Reakcia obchodu LacnejšieHodinky.sk

ďakujeme za pripomienku, snažíme sa neustále zlepšovať kvalitu fotografií, popisov a ďalších informácií dôležitých pre nákup.

rýchla komunikácia s obchodom,ústretovosť, nezavádzanie zákazníka
    obchod odporúčam

• výhodné ceny
    • dodacie lehoty

• rychlost, komunikacia s predajcom, stranka s dostatocnym mnozstvom informacii a obrazkov
    • ziadne o ktorych viem

hladala som konkretny typ hodiniek a nasla som ho len na vasej stranke. vo stvrtok som tovar objednala, do hodiny ma kontaktoval predajca, poradil mi a druhy den rano mi tovar bol doruceny. urcite odporucam, profesionalny a excelentny pristup.

• Recenzie bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• dobre ceny
    • informovali ma telefonicky o stave objednavky
    • ziaden problem s dodanim
    • osobny odber v mojom meste

mozem len odporucit

• dobrá cena
    • dlhšiu dodaciu lehotu

zatiaľ je to o.k.

• Kvalitné hodinky za prijateľné ceny

Rozhodli sme sa na základe recenzii a cene. Dodacia lehota je uvedená, komunikácia na výbornej úrovni.

• Dlhá dodacia doba-nevýhoda

• zatiaľ dobrá komunikácia
    • na môj vkus dlho čakám na tovar

zatiaľ žiadny väčší problém, až na tú dodaciu dobu

• Pohodlnosť nákupu.Dobre ceny.
    • Dlhšia dodacia lehota.

Vyhodna cena.
    Odporucila by som aj ostatnym.

• vyhodná cena
    • dodacia lehota

lacnejšie ako inde,ale dlhšie čakáš

• Recenzie bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• skvelé ceny, výborný prístup k zákazníkovi
    • žiadne som nenašla

lacný, ale za to kvalitný tovar
    skvelý prístup k zákazníkovi

• Nižšie ceny oproti konkurencií
    • Dlhšia dodacia doba, ale to len preto, že objednaný tovar objednávajú priamo od výrobcu, a zaručí sa tak nižšia cena oproti konkurencií. Ja som kúpil hodinky podstatne lacnejšie oproti ostatným internetovým či kamenným obchodom. Musel som čakať 3 týždne, ale v pohode, nesúrilo to, za to čo som ušetril sa oplatí počkať

• dlhá čakacia doba

Dobry den,

Vase hodinky su objednane a budu dorucene v termine, ktory Vam bol oznameny pri telefonickom potvrdeni objednavky. Dopredu sme Vas upozornili na datum dodania, ktory je 2.9. Mrzi nas to, ale hodinky na objednavku, ktore nemame priamo skladom musime objednavat u dodavatela a doba dodania moze byt dlhsia, ale na to vzdy zakaznika upozornime a ten ma moznost objednavku okamzite zrusit ak nesuhlasi s dobou dodania. Vy ste s dobou dodania suhlasili, preto nas mrzi Vasa negativna recenzia. Ak mate akekolvek otazky ohladom Vasej objednavky, prosim kontaktujte nas.

S pozdravom Peter Daniska
    LacnejsieHodinky.sk