• sortiment

objednávka sa neuskutočnila

• Cena, rychlost
    • Navod nebol v slovencine, ani cestine.

Odporucujem.

Spokojnosť s tovarom, vyobrazenie na stránke sedí,doručenie v lehote.

• dobré ceny,
    • informácie o dodaní,
    • nic

veľmi dobré ceny, priebežné informácie o dodaní tovaru, pomerne široká ponuka hodiniek, zatiaľ dodržali čo uvádzali..

• najlepsia cena na trhu
    • dlzka dodania

OK

tovar dodaný v poriadku bez väčších výhrad

• - super fungujuci e-shop
    • - bezproblemova komunikacia
    • - bezproblemove dodanie
    • - super cena
    • ziadne

odporucam nakupovat, ja som bol velmi spokojny

• ochota, rýchlosť

Mozem si iba chváliť.
    Perketna komunikácia..bez problemov

• Dobra cena
    • Komunikativnost
    • Dodrzanie dohodnuteho terminu

Bol som spokojny s nakupom, aj ked som hodinky musel vratit lebo sa manzelke nepacili, okamzite mi vratili peniaze.

• komunikacia so zakaznikom, nizsie ceny, prehladna stranka
    • doba dodania, ale jasne na to upozornuju

Obchod mozem odporucit. Pacila sa mi komunikacia pocas dodania hodiniek, ich nizsia cena v porovnani s ostatnymi obchodmi. Jedine negativum bola dlhsia dodacia doba - cez 2 tyzdne, ale vianoce sme stihli aj s mensou rezervou, takze nebol to velky problem.

• Dobré ceny

• Zohnali mi hodinky, ktore povodne v ponuke nemali. A za cenu, ktora bola bezkonkurencna nielen na SK, ale aj v zahranici. Komunikacia, ustretovost a snaha vybavit bola na vysokej urovni!!!

Zozenu aj tovar, ktory prave nemaju (doobjednaju o dodavatela) a za bezkonkurencne nizku cenu!
    Perfektna a rychla komunikacia, telefonicky/emailom. Maximalne odporucam!!!

• bola dlhšia dodacia lehota, informovali ma telefonicky aj po objednávke aj po dodaní k nim. Komunikácia a ústretovosť voči zákazníkovi

Odporúčam aj ostatným

• -fantasticka komunikacia so zakaznikom
    • -moznost vyzdvihnut si tovar v pobocke zasielkovna.sk

jednoznacne tento e-shop odporucam, s tovarom som maximalne spokojny, i ked je vzdy rizikom kupovat nieco, co ste si ani nevyskusali, ale moznost vratit tovar spat vas urcite presvedci, navyse komunikacia je naozaj skvela.

• Siroky sortiment,dobre ceny,vyborna komunikacia.
    • Nenasla som.

Odporucam.

• - aktivny kontakt so zakaznikom (telefonat hned po objednavke, kde mi pracovnicka oznamila podorbnosti a odpovedala na vsetky otazky)
    • - rychla dodacia doba
    • - sluzbu som vyuzil na odporucanie znamych
    • - ziadne som zatial nezaznamenal (bol to prvy nakup)

Kupoval som po prvy krat na odporucanie a referencie znamych. Nasiel som uzivatelsky prijemnu stranku, dobru ponuku a najma ocenujem kontakt so zakaznikom, jednak formou online chatu (nekupujem cez net casto, pracovnik ma ochotne instruoval a informoval). Po potvrdeni objednavky mi volalal pracovnicka a kedze hodinky neboli skladom, informovala ze dodacia doba moze byt dlhsia (cca. 7 dni). odpovedal aj na vsetky moje otazky ohladom zarucnej doby, pripadnej reklamacie a podobne. Na druhy den mi volala znova a informovala, ze hodinky pridu skor ako sa ocakavalo. Dostal som aj mail so vsetkymi potrebnymi informaciami. Velmi ocenujem tento pristup.

• Dobre ceny