• ziadna komunikacia
    • nefunkcny kontaktny mail
    • nedvihaju telefon

POZOR na tento eshop!!!
    Eshop je nefunkcny, neplatte dopredu!!!!!!!

• Nenašiel som
    • Nemožnosť realizovať platbu

E-mail od predajcu neobsahuje číslo účtu. Číslo sa nedá nájsť ani na webe spoločnosti.

Dobry den,
    děkujeme Vám za objednávku v našem internetovém obchodě Lacnejsiehodinky.sk. Tímto potvrzujeme její přijetí pod ID xxxxxxxxx.
    Platbu prosím odešlete na číslo účtu s variabilním symbolem 222050030. Po jejím přijetí bude odeslána zásilka na uvedenou adresu.

E-maily poslané na [email protected] sa vracajú ako nedoručiteľné.
    Platba kartou nie je v ponuke.

• rychlejsie dorucenie ako deklarovane

Prehladna stranka, seriozny pristup

Veľká spokojnosť

• nic
    • vsetko

ako to robite ze jeden e-shop (timestore) s rovnakymi cenami ma superhodnotenia v obrovskom pocte a lacnejsie hodinky su uplne mimo s mnozstvom negativ . pritom su rovnake ceny a rovnaka spolocnost - teda majitel..

• Rychle dorucenie, dobra informovanost o objednavke.... Super

• cena,rychlost

• pred mesiacom som si objednal a zaplatil tovar, dodnes som ho nedostal ani po telefonickej urgencii!!!

pred mesiacom objednaný tovar mi nebol doručený ani po telefonickej urgencii.

• Cena, komunikácia, rýchlosť

Rozhodne odporúčam

privítal by som len možnosť platby kartou

• mizeria

nič moc

• skvela cena, rychle dodanie...keby tak fungovali vsetky internetove obchody..

spokojnost...

• Hodinky dodali do tyzdna od objednania a cenovy rozdiel oproti inym strankam sa lisil az o 50€ takze super ceny
    • K hodinkam nedodali slovensky navod

Spokojnosť

• no zatial ma natahuju 7tyzden.hodinky mali prist pred tyzdnom od vtedy sa neda s nimi spojit.pisem im ziadna odpoved a maily sa mi vracaju.z nejakeho dovodu ich nedostavaju

zatial som velmi sklamany

Reakcia obchodu LacnejšieHodinky.sk

Dobry den, zial mali sme problem s distributorom, ze tie hodinky neposlali a nevedeli uz dalsie zabezpecit. Ospravedlnujeme sa za vzniknutu situaciu.

Lacnejsiehodinky.sk

Velmi spokojna:-)

• ochota, ústretovosť pri komunikácii, cena a kvalita tovaru
    • od vytvorenia objednávky až po doručenie kuriérom veľmi dlhá doba (hoci na to upozorňujú)

• nižšia cena oproti kamenným obchodom
    • dodacia lehota

• Vyhodne ceny a siroky sortiment

Super webshop