• F

Do dnešného dňa mi tovar nebol doručený.Tovar som zaplatila bankovým prevodom.Cakam už vyše 2 týždňov a n telefónne čísla obchodu sa nedá dovolať!

• dodali mi iný výrobok za ktorý som zaplatila
    • sľúbili nápravu a doteraz nič
    • možno sa ešte dočkám ?

V tomto obchode som nakupovala prvý a posledný krát.

Tovar bol prezentovaný ako "na sklade". V skutočnosti tovar nevedeli dodať ani potvrdiť termín dodania. Bude vhodné, aby zapracovali na aktualizácii skladových zásob.

• všetko by bolo k spokojnosti,ale k tovaru bol návod vo všetkých možných svetových jazykoch len nie v slovenčine alebo češtine. To je podľa mňa absolutné mínus a ak sa nemýlim aj porušenie zákona. viac nemám k tomu čo napísať.

Dostal som tovar poskodeny, zaprasena krabica a potom zabaleny. Vo vnutri krabice bol rozbaleny ochranny sacok, ako keby ho uz niekto predomnou pouzil. Tiez doba dodania bola ina ako mi poslali informaciu (o tyzden neskor)

• Nekomunikujú.

HAMBA. Peniaze som poslala aj účtenku a tovar mi už tri týždne nebol dodaný!!

• Pekné sľuby
    • Nechajú si zaplatiť vopred a potom vám napíšu, že tovar nemajú a týždeň čakáte na vrátenie peňazí.

Sklamanie.

Reakcia obchodu KupToTu.cz

Objednal jste si FZK 2005-E Zahradní kultivátor FIELDMANN v době objednávky nebylo toto zboží u žádného prodejce ani v ČR ani SK, jednoduše proto že bylo vyprodáno a výrobce neměl na skladě žádné kusy.
    O tom, že zboží není dostupné jste byl informován e-mailem , peníze Vám byly vráceny ihned, kdy jste nám poslal potřebné informace. Převod mezi bankami nějakou dobu trvá, což je pochopitelné, navíc nikdo Vás nenutil peníze odesílat, mohl jste přece zvolit platbu až při převzetí zboží, čili my si zcela jistě nenecháváme platit a rozhodně to nevyžadujeme předem ! I pro nás je Vaše hodnocení zklamáním.

kuptotu.cz

• Tovar uvedený ako dostupný a po odoslaní platby mi prišla info, ze je dlhodobo nedostupný a nemajú potvrdený termín dodania.

• Obal tovaru prisiel poskodeny. Skrutku neboli vsetky. Ako darcek sme si objednali nozik a neprisiel.

Neodporucam. Zla skusenost

Reakcia obchodu KupToTu.cz

Objednal jste si hliníkové štafle, které jsou balené do igelitové folie již od výrobce, pokud byl obal poškozený je samozřejmě možné, že se v průběhu dopravy mohl igelitový obal roztrhnout, podstatný je předpokládáme ale stav výrobku. Nůž byl přibalen u výrobku, je samozřejmě možné, že pokud byl obal poškozen tak se mohl v systému dopravce nožík ztratit, bohužel jste nás o jakémkoliv problému neinformoval a tudíž jsme neměli možnost cokoliv řešit. Místo toho, aby jste nám napsal alespoň e-mail a my měli možnost vše řešit stěžujete si zde, což je pro nás těžko pochopitelné.

kuptotu.cz

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

• Kurierska sluzba je totalne otravna a neschopna, budi ludi cez dovolenky.

Tovar som si objednal ako balikomat, ze si to pojdem vyzdvihnut, bohuzial mi to poslali kurierom INTIME.

Prisla mi SMS tak som zavolal kurierovi ze som v praci nech mi to donesie tam, adresu si nezapisal ze mi znova bude volat. Ale potom som uz v praci nebol. Tak som mu neskor zavolal nech to donesie v stredu lebo dalsi den mam dovolenku. Povedal OK. V pondelok rano cez dovolenku sme spali a tento debilek nam opakovane vyzvanal na zvoncek uz pred 7, telefon bol vypnuty. Manzelka by ho najradsej 'zaskrtila'.

Je fajn, že som tu našla tovar, ktorý som dlho hľadala a za dobrú cenu, ale na objednávku som čakala viac ako tri týždne.
    Potom som sa rozhodla kontaktovať e-shop a oni mi písali, že ešte nedostali moje peniaze - pritom som ich previedla na účet hneď v deň objednávky.
    Takže si mojich skoro 30e ani nevšimli a musela som na ne upozorniť, inak by mi tovar zrejme neprišiel vôbec. A to svedčí o vzťahu k zákazníkom.
    A keď už si moju objednávku nevšimli, čakala by som zľavu alebo niečo podobné.
    Už tu nakupovať nebudem, je kopa iných obchodov, s ktorými to ide hladko a rýchlo.

Reakcia obchodu KupToTu.cz

Tovar byl po celou dobu skladem, denně nám chodí stovky plateb a v případě, že neuvedete variabilní symbol platby se nám nespárují a nevíme k čemu platbu přiřadit. Jedinou věc, kterou od zákazníků potřebujeme je uvést VS, což jste neudělala, přestože jste náš e-mail o platbě obdržela. Nemusela jste čekat 3 týdny, zboží jste mohla obdržet obratem, na Vašich 30-ti eurech určitě nezbohatneme a tuto recenzi bychom si rovněž odpustili. Vaši neschopnost hážete na nás a ještě by jste chtěla slevu? Ano je lepší udělat ty špatné z nás, místo toho než aby jste si přiznala vlastní hloupost. 98% zákazníků je s námi spokojeno, zbytek tvoří Vám podobní.

kuptotu.cz

• Poškodené darčekové krabice.

Reakcia obchodu KupToTu.cz

poskytli jsme Vám slevu 20% z hodnoty zboží, přestože samotné zboží nebylo vůbec poškozeno ! Kosmeticky byl poškozen pouze obal a to vinou dopravce. Po celou dobu jsme s Vámi aktivně komunikovali a vaše hodnocení je odměnou za naši slušnost, moc Vám děkujeme

kuptotu.cz

• zavádzajúce informácie, dlhá doprava od vyskladnenia

nenakupovať v tomto obchode

Objednávka přijatá 9.1.2015 15:28:38 pátek
    objednávka expedována 12.1.2015 15:34:32 pondělí

kuptotu

• Pomalé vybavovanie reklamácie. Vlastne po 9. dňoch neviem na čom som.

• Vo vyhladavaci tovaru sa zobrazuje tovar, ktory tam vobec nepatri

• darcek zadarmo nebol pribaleny pri objednanom tovare, velka loz.

• cena daného produktu ktorý som aktualne potrebovala bola nižšia ako v iných shopoch
    • bordel v prijatých platbách

-neodporúčam
    -tovar som objednala v pondelok a hneď som ho uhradila aby mi bol doručený do dvoch dní keďže som to potrebovala na sobotu
    -vo štvrtok som písala mail že kedy mi to pošlú
    -odpísali že by radi ale nemajú platbu!!
    čo ma rozčúlilo a odporučila im skontrolovať si platby a poslala potvrdenie o platbe ktorá prebehla hneď v pondelok po objednávke
    -v piatok napísali že to našli a že mi to posielajú..
    -čo mi bolo v konečnom dôsledku nanič lebo som to potrebovala na sobotu...
    žiadne ospravedlnenie,malý darček k objednávke,nejaké čiastočné odškodné za spôsobené nepríjemnosti...nič

• Okrem poštovného a balného + ešte 2 € dobierka. V roku 2012 za doboerku sa neplatilo nič, vlani už 1€teraz už 2014 2€ !!!už vysoko rúbete nie?

Dobry den pane Simon,

Pro ostatni nakupujici si dovolim shrnout vasi objednavku
    Objednavka prijata v sobotu 1.2. v 17:36
    Objednavka expedovana ihned v pondeli 3.2.
    Objednavka dorucena 4.2 v 13:45

Zbozi v hodnote 26 Eur, nejlevnejsi zde na heureka.sk
    Vyse doberecneho je uvedena v prubehu objednavky !
    Jedine co se da na to napsat je, ze nastesti je na Slovensku spousta normalnich lidi, kteri jsou s nasimi sluzbami spokojeni.

Posilam vzkaz do Soci SLOVENSKO DO TOHO !!!

Kuptotu.cz

• Tovar uvedený ako skladom v skutočnosti nebol. Dokonca uz ho aj prestali vyrábať.

Obchod udáva nekorektne informácie o produktoch a skladových zásobách.