• neviem
    • neinformovanost o svojich produktoch

Objednal som si plynovu ruru BEKO yza 200€ a ked som sa pytal mailom na zaruku okamžite mi odpovedali že ju vybavuje BEKO servis Slovensko.Ked som tam zavolal tak mi povedali že nemam u nich zaruku lebo firma nema s nimi zaručny servis uzavrety!!!!!! Skoro som kupil vyrobok bez akejkolvek zaruky za nemale peniaze.Ked som im to napisal ta po 2 dnoch sa ospravedlnili a zasielku stornovali

• Dlhe dodacie doby

• nakup z domu

Po rozbaleni som zistila ze je tovar konkretne pracka poskodena. Nafotila som a poslala na reklamaciu a uz tyzden sa mi nikto neozval. Vsade napisem aka som nespokojna pretoze sa zrejme spoliehate, ze sa s posielanim tovaru spat uz nebudem zapodievat. Pracka stoji doteraz tak ako ju kurier doniesol ani nie je cela rozbalena a nic sa nedeje. A to som ju chcela pouzit uz prvy den. Som z toho rozladena a uz si od vas urcite nic neobjednam.

Reakcia obchodu KupToTu.cz

na základě Vaší stížnosti jsme poškození zboží obratem reklamovali u dopravce. Vzhledem k tomu, že jste pračku převzala bez výhrad do přepravního listu, byla Vaše reklamace zamítnuta.
    Na posouzení a vyřešení reklamace mají všichni prodejci (včetně nás) ze zákona 30 dní. Na Vaši reklamaci jsme reagovali obratem, také jsme s Vámi mluvili několikrát telefonicky. Dosud jsme čekali na rozhodnutí dopravce. Celé řešení reklamace trvalo 7 dní!
    Všechny naše zákazníky při expedici zboží upozorňujeme na to, že je třeba si zboží důkladně před převzetím zkontrolovat. V případě, že je obal porušen, je třeba vše poznačit do přepravního listu řidiče. Na pozdější reklamace způsobené dopravou nemůže být brán zřetel, protože je již nemožné zjistit, kde skutečně k poškození došlo.
    KUPTOTU.cz

• nízka cena
    • dlhá dodacia lehota, drahá preprava do SR

nič moc