• Tovar mal byť doručený do 7 dní, čo bolo dôvodom objednávky, lebo šlo o havarijný stav. Najprv bol termín posunutý po 11.01.2024 a potom bolo oznámené, že z dôvodu sťahovania skladu bude objednávka vybavená po 21.01.2024. Považujem to za neseriózne jednanie so zákazníkom.

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Vašu objednávku ste realizovali v našom e-shope dňa 27.12.2023 počas našej celofiremnej dovolenky. Táto informácia bola uvedená na niekoľkých miestach priamo na našej stránke a taktiež každý zákazník, ktorý realizoval objednávku, alebo nám zaslal email bol spätne informovaný automatickým emailom o tejto skutočnosti a o tom, že objednávky a požiadavky budú spracované po 8.1.2024. Hneď 8.1.2024 sme vám objednávku spracovali a taktiež sme vás informovali o tom, že tovar má štandardne dostupnosť cca týždeň, avšak aktuálne je sklad výrobcu ešte uzavretý z dôvodu sťahovania a preto bude objednávku možné vybaviť až po termíne 21.1.2024 (táto informácia bola taktiež v dobe objednávania uvedená na stránke a týka sa len výrobkov patriacich pod značku Sapho). Vzniknutej situácie je nám ľúto ale z našej strany vám boli poskytnuté všetky informácie.

www.kupelne-sanita.sk

• Na stránke majú označenie BOJLERU "Na sklade", pritom na sklade nie je. Pri telefonickom kontaktovaní a opýtaní sa, či si môžem prísť na druhý deň bojler vyzdvihnúť nepovedia, že nie je, ale že po prijatí platby nás bude pracovník informovať o termíne možného vyzdvihnutia...
    • Po dvoch týždňoch im volám, že kedy bude nami vopred zaplatený BOJLER - JEDINÝ ZDROJ TEPLEJ VODY V DOMÁCNOSTI S DEŤMI k odberu a povedia mi, že im ho dodávateľ nedodal a že sa to "RIEŠI" Nekontaktujú ale človeka, aby ho informovali o skutočnosti a ponúkli mu možné alternatívy, riešenie. Veď oni teplú vodu doma majú...

Celé zle zatiaľ v oblasti spôsobu predaja a komuniácie so zákazníkom...

• Tovar nemali a ani sa neunúvali mi to oznámiť .

• Velmi zla komunikacia ,predajca vam nesustale tvrdi nejake vymysly…nakoniec prestane komunikovat uplne….

Objednate si tovar na dobierku za 255€, predajca vam posle fakturu na 360€, s tým ze kym ju nezaplatite nic vam neposle.Mozete mu vysvetlovat ze ste si objednal tovar na dobierku,nie platba vopred,trva na tom ze sa to na dobierku poslat neda ,aj ked na stranke a na objednavke ma napisane ze do 40kg posielaju na dobierku.zasielka ma 30kg a aj tak sa to vraj neda…kym to vopred nezaplatite… to ze cena na fakture je o 100€ vyzsia predajca uz ani neriesi….

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

S vašou recenziou žiaľ nemôžme určite súhlasiť, keďže realita je úplne iná a vaša recenzia je značne zavádzajúca. Objednali ste si tovar, ktorý nieje na sklade, je na objednávku a je pri ňom vyžadovaná úhrada vopred, pričom je to uvedené priamo na stránke pri produkte a uviedli sme vám to viac krát v emailovej komunikáciu, žiaľ túto informáciu ste niekoľko krát v emaili, na stránke aj pri produkte odignorovali. Čo sa týka vami uvedeného rozdielu cien, opäť sme vám hneď v prvom email aj v niekoľkých nasledujúcich mailoch celú vec stručne a jasne vysvetľovali, žiaľ ste opäť našu odpoveď odignorovali. Z našej strany boli všetky informácie poskytnuté jasne, obratom a nie sme si vedomí toho, že by sme ukončili komunikáciu my

www.kupelne-sanita.sk

Nepravdivé informácie na internetovej stránke.

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Keďže ste nám neuviedli ani v emailovej komunikácií neuviedli o aké nepravdivé informácie ide, nevieme sa žiaľ k veci vyjadriť. Pri vami objednanom produkte boli v dobe objednania všetky údaje aktuálne a niesme si vedomí žiadnych chýb.

www.kupelne-sanita.sk

• Úplne rozdielne ceny (vyššie) vo finálnej faktúre ako na stránke a v predbežnej faktúre. Na stránke deklarujú, že tovar je dispozícii hneď, v realite o dva týždne.

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Dostupnosť uvedená na stránke je štandardná dostupnosť na 1 kus tovaru. Keďže išlo o dlažbu a objednávali ste väčšie množstvo, nemali sme vami požadované množstvo na sklade a museli sme teda chýbajúce kusy doobjednať (na sklade sme mali v danú chvíľu asi 85% z vami požadovaného množstva). K zmene cien samozrejme môže pri dlažbe dôjsť, keďže cez stránku si zadávate celé m2, pričom toto množstvo je potom upravené na celé balenia, taktiež pri dlažbe sa mení doprava podľa hmotnosti.

www.kupelne-sanita.sk

• zmätky, dodali mi in tovar ako som objednal

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Za vzniknutú situáciu pri Vašej objednávke sa ešte raz ospravedlňujeme, žiaľ došlo k zámene tovaru v rámci kuriérskej služby, ktorú sme nemohli ovplyvniť.

www.kupelne-sanita.sk

• Da mein Artikel storniert wurde habe ich nichts zusagen aber habe schon 3 Mails geschrieben ob ich die Ware in der Slowakei bei irgendeinem Standort abholen kann auf diese Antwort warte ich jetzt seit über 6 tagen.

• Neochota predat menej tovaru, nez pisu na stranke. Bez vysvetlenia zrusia objednavku, musite sa snazit aby Ste zistili, preco to urobili.

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Cez našu stránku ste si objednávali dlažbu, ktorá sa predáva v baleniach. Priamo pri produkte je špecifikované minimálne odberné množstvo tovaru. Aj napriek tejto informácií ste si objednali menšie množstvo tovaru, ako máme uvedené a množstvo ste nemali záujem ani po telefonáte upraviť. Preto bola objednávka stornovaná, o čom sme vás niekoľko krát riadne informovali emailom.

www.kupelne-sanita.sk

Objednávala som pomôcku pre telesne postihnutého člena rodiny, ktorú potreboval akútne. Obchod mi telefonicky potvrdil, že informácia o dodaní konkrétneho tovaru do 5-7 dní, uvedená pri tovare, je pravdivá. Vystavenú faktúru som obratom vyplatila. 3 dni po vyplatení obchod oznámil, že mi tovar dodajú o cca 6 týždňov. Objednávku som zrušila. Vyplatenú zálohu vrátil obchod bezodkladne, no zostal vo mne rozporuplný pocit. Neriešila som nejaký svetrík, ale nevyhnutnú zdravotnú pomôcku...

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Pri objednávke ste si zvolili platbu bankovým prevodom vopred a keď sme vám zasielali predfaktúru na úhradu, informovali sme vás o dostupnosti cca 1 týždeň a taktiež o tom, že u výrobcu majú posledný kus skladom. Žiaľ, vaša platba prišla až o 2 dni (nie obratom) a tovar sa zatiaľ u výrobcu vypredal. Akonáhle sme mali túto informáciu k dispozícií, informovali sme vás o tom a zároveň vám prezistili dostupnosť nových kusov. Objednávku ste stornovali a peniaze sme vám obratom vrátili. Poskytli sme vám všetky dostupné informácie a spravili pre vašu objednávku maximum, žiaľ priebeh objednávky ste v tomto prípade mohli ovplyvniť už len vy.

www.kupelne-sanita.sk

Ponukajú to čo sa už nevyrába

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Predajca ,oblbuje ľudí že prepravu zabezpečuje bezplatné, čo ale nedodržuje

• predal mi iný produkt

Chcel som kúpiť Eliz EURO 80 elektrický ohrievač vody, cena s DPH: 116.52, ale ste nemáte. Musil kúpiť iné drakše 146,72

• Tovar nedorazil ani po mesiaci od objednavky a zaplateni celej faktury vopred. Termin dodania mal byt 7-14dni. Na prvy mail reagovali, ze tovar pride pravdepodobne o tyzden neskor, na druhy mail po dalsom tyzdni uz nereagovali vobec.

Objednal som tovar na dobierku ktory nebol skladom. Pytali odo mna zaplatit zalohu v plnej vyske tovaru. Nikdy som sa s takymto postupom nestretol. Aj male dieta vie, ze nema platit za tovar vopred hlavne na eshopoch. Dobierka znamena zaplatit za tovar pri privzati tovaru.

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Objednávali ste cez našu stránku zákazkový tovar, ktorý je na objednávku s čakacou dobou 2 týždne. Aj napriek informácií, že tento tovar nieje možné uhrádzať na dobierku ale iba platbou vopred (keďže sa jedná o výrobu na mieru), ste si tovar objednali. Následne ste nám objednávku z tohto dôvodu stornovali. Samozrejme vieme tovar dodať na dobierku ale nesmie isť o takýto typ tovaru na mieru.

www.kupelne-sanita.sk

• Neposiela tovar na dobierku.

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Tovar posielame aj na dobierku. Podmienkou je že tovar musí byť skladom a nesmie sa jednať o nadrozmerný tovar.

www.kupelne-sanita.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• doteraz nic neprislo

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Vašu objednávku sme prijali dňa 14.5. Od tohto dňa sme sa s vami snažili telefonicky aj emailovo kontaktovať a dohodnúť s vami doručenie, no to sa nám nedarilo (tel. ste nám nebrali, na emaily neodpovedali). Skontaktovať sa nám s vami podarilo až 28.5.2020 kedy sa tovar obratom odoslal. Vašu recenziu preto nemôžeme považovať za objektívnu, keďže tovar vám síce neprišiel ako píšete, ale nebolo to z dôvodu chyby alebo problémov na našej strane.