Tovar bol použitý, zrejme reklamovaný. Jednalo sa o prietokový ohrievač a v obale bola ešte voda.Chcel som tovar vymeniť kus/kus, kde pracovník, ktorý rieši reklamácie sa oháňal reklamačným poriadkom, pričom nešlo o klasickú reklamáciu, ale omyl pri odoslaní. Uvedený pracovník je k dispozícii až po 14,00 hod. Som z Košíc a firma tu má jeden z veľkoskladov. Amaterizmus, neochota. Nedoporučujem. Dalo sa všetko jednoducho vyriešiť, pričom omyl hneď písomne uznali, ale koncovka otrasná.

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

ďakujeme za vašu recenziu.

Vami objednaný ohrievač bol expedovaný priamo zo skladu v Piešťanoch, kde sa nachádzalo niekoľko kusov týchto ohrievačov. To že by Vám prišiel používaný alebo dokonca reklamovaný kus nieje možné (už len z toho dôvodu že Vami objednaný tovar nebol za históriu našej firmy reklamovaný či vrátený zákazníkom do 14 dní) . V systéme som kontroloval každý jednotlivý kus ohrievača ktorý sa nachádzal v Piešťanoch a pri Vašej objednávke sa Vám pravdepodobne odoslal neprevzatý kus. Jednalo sa o kus ktorý si iný zákazník objednal, tento tovar sme odovzdali kuriérskej službe ale tovar zákazník neprevzal a preto sa vrátil k nám do skladu. To znamená že tovar sa len presúval kuriérskou službou a nebol počas cesty rozbalený alebo používaný, respektíve ho zákazník nemal ani len v rukách. Následne keď sa nám tovar vrátil do skladu, naši zamestnanci produkt rozbalili aby skontrolovali či je v poriadku a či sa náhodou niečo nestalo počas prepravy (tovar je veľmi dobre balený takže riziko poškodenia je minimálne, avšak aj napriek tomu každý takýto tovar je vždy kontrolovaný aby sa predišlo prípadným komplikáciám). To znamená že tovar ktorý Vám bol dodaný bol nový, nepoužitý, len bol v rámci kontroli rozbalený a znovu opatrne zabalený priamo našimi zamestnancami.
    Čo sa týka spomínanej vody, jedná sa o bežný jav keďže priamo vo výrobe sú ohrievače v rámci kontroly kvality "preplachované" vodou (test tesnosti a pod.). Následne sú ohrievače vyfukované do sucha, avšak môže sa stať že sa nejaká zbytková vlhkosť vyzráža a prejaví sa práve tak ako ste spomínali. Avšak nieje to nič čo by ovplyvnilo v akomkoľvek zmysle ohrievač a nieje to dôvod na jeho výmenu.
    Problém sme s Vami riešili či už telefonicky, kde žiaľ ani kolega, ani kolegyňa nemali možnosť vec s Vami doriešiť vzhľadom na Vaše agresívne jednanie, a taktiež sme riešili vec s Vami mailom, kde Vám kolega hneď v prvom maily navrhol k Vašej spokojnosti výmenu tovaru ku za kus aj napriek tomu že k Vám dodaný kus bol v poriadku. V Košiciach naša firma nemá veľkosklad, sídlime v Piešťanoch kde sa nachádza aj naša jediná pobočka, avšak vieme zabezpečiť osobné odbery aj v iných mestách ako Piešťany. Avšak jedná sa len o odberné miesto, nieje tam možné riešiť iné záležitosti ako výmenu tovaru, reklamácie a podobne.

Mrzí nás táto situácia avšak sme radi že už je daná záležitosť v poriadku.

www.kupelne-sanita.sk

• Veľmi zdĺhavé po zaplatení prevodom žiadna komunikácia. Neochota prehadzovanie od jedného k druhému výhovorky prečo nedodali ešte tovar.

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Žiaľ nedostali sme od Vás vysvetlenie recenzie takže budeme musieť na recenziu reagovať iba z nášho pohľadu.

Pri tovare, ktorý ste si objednali bola uvádzaná čakacia doba cca 1 týždeň. Túto informáciu sme Vám ešte pri prijatí objednávky zaslali formou mailu, aby ste mali informáciu, koľko sa asi bude čakať. Tovar sa u nás po 1 týždni naskladnil, dodaný bol nasledujúci deň, takže celková čakacia doba bola 1 týždeň a 1 deň.
    Čo sa týka komunikácie, po prijatí objednávky sme Vás kontaktovali s predfaktúrou podľa Vami vybraného spôsobu platby spolu s dostupnosťou, akonáhle nám platba nabehla, obratom sme Vás informovali o prijatí platby a že tovar sme Vám objednali u výrobcu a taktiež keď sa tovar naskladnil a expedoval, opäť sme Vás informovali. Keďže objednávka prebiehala v poriadku, nemali sme dôvod kontaktovať Vás ešte nejakým iným spôsobom, keďže by sme nemohli poskytnúť nové informácie, iba už tie ktoré máte a vieme, že častokrát sú zákazníci vyťažený s prácami/renováciami pričom by sme ich len zbytočnými telefonátmi a mailami zdržovali a mohli by aj prehliadnuť od nás dôležité informácie. Od Vás sme neobdržali žiaden mail, takže ani na ten sme vám nemohli odpísať , len ste raz volali a to v piatok (predpokladám že tento telefonát spomínate v recenzií). Osobne som Vám stav objednávky vysvetlil a povedal že tovar sa má v pondelok naskladniť - čo sa aj stalo. Žiaľ nechápem skutočne Vašu recenziu a mrzí ma, že ste nám neodpísali a nevysvetlili ju, keďže z našej strany bolo dodržané všetko, všetká komunikácia prebehla v poriadku, tovar bol dodaný načas a po telefóne som Vám podal všetky informácie priamo, bez Vami spomínaných výhovoriek. Každopádne ďakujeme za Váš nákup a veríme, že Vám kotol bude dlhé roky slúžiť.

• Nízke ceny
    • Komunikácia so zákazníkom, hlavne v sklade v Maduniciach

E-shopov je veľa a kvalita sa posudzuje od prístupu k zákazníkovi, čo v tomto prípade bol veľmi neprofesionálny.

dost vysoka cena dlha dodacia doba a peniaze vopred

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

ďakujeme za Vašu recenziu ale skutočné neviem, čo Vám mám k danej recenzií aj objednávke napísať.

Cena výrobku, dostupnosť výrobku a taktiež spôsob platby tohto výrobku boli počas celej doby uvedené na stránke. Takže keď ste realizovali svoju objednávku cez nás e-shop, aj cenu, aj dostupnosť aj spôsob platby ste viac krát videli pri vypĺňaní a taktiež cele zhrnutie objednávky bolo viditeľné ešte pred úplným potvrdením objednávky. Napriek tomu, že Vám zrejme tieto údaje nevyhovovali, objednávku ste potvrdili aby ste nám ju ihneď vystornovali a ešte nám napísali takúto recenziu.

Samozrejme som aj preveroval vami uvedené informácie. Čo sa týka ceny, aj napriek hľadaniu sa nám nepodarilo nájsť lacnejšiu cenu ako našu pre daný výrobok. Taktiež dostupnosť 1-2 týždne pre daný typ produktu je štandard, keďže daný produkt nedrží nikto skladom a vždy sa musí dovážať priamo od výrobcu.

Žiaľ, nevieme, prečo ste takto jednali, či je to len nejaké nedorozumenie, alebo sa jedná o zámerné poškodenie či konkurenčný boj. Ak sa jedná o prvé menované, prosím Vás ak je to možné aby ste nám zaslali mail a uviedli, čo presne sa stalo, rozpísali nám situáciu z Vášho pohľadu, aby sme vedeli zistiť kde nastala chyba a v prípade potreby sa jej vedeli do budúcna vyvarovať.

www.kupelne-sanita.sk

• Jedna výhoda je v tom, že tu sa raz popálite a druhý krát si dáte pozor. Neplaťte prevodom, len v hotovosti
    • Stornujú objednávka u kuriéra a potom vám napíšu, že ste tovar neprevzal aby vám následne mohli účtovať storno poplatok

Ak si niečo objednáte tak plaťte v hotovosti a ak tovar chcete vrátiť, tak najprv prevziať a až potom vrátiť

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Žiaľ keďže ste nám nereagovali na náš mail kde sme sa Vás pýtali ohľadom podrobností, ktoré spomínate, vieme vec zhodnotiť iba z nášho pohľadu.

Vašu objednávku sme prijali 1.3., pričom ste si zvolili platbu vopred na náš účet. Platbu sme prijali 3.3. a tovar sme Vám expresne ihneď v ten deň expedovali (keďže ste mali havarijnú situáciu, ktorá Vám ponáhľala). Keďže to bol piatok, tovar bol doručovaný v pondelok (6.3.).
    V pondelok sme od vás obdržali mail, v ktorom uvádzate že objednávku chcete stornovať a že nám tovar neprevezmete. Keďže tovar už mal kuriér v aute a bol na ceste k Vám, je pochopiteľné, že sa objednávka nedá jednoducho stornovať a dali sme vám ihneď vedieť, že sa táto doprava bude musieť samozrejme účtovať. Kuriérsku službu sme informovali, že tovar nechcete prevziať, aby kuriér zbytočne nemusel isť k Vám a tým sa nepredlžovalo dodanie ostatných objednávok.

Vo výsledku sme Vám ale neúčtovali reálne náklady ktoré vznikli touto situáciou spojené s napríklad vyskladňovaním, naskladnovaním a inými poplatkami (faktúrovaná bola spomínaná doprava), keďže sme sa Vám snažili vyjsť v ústrety, ale aj napriek našej snahe ste neboli podla všetkého spokojný, čo nás skutočne mrzí.

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

ďakujeme za Vašu recenziu. Sme radi že ste boli spokojný s kvalitou komunikácie a taktiež dodacou dobou, keďže Vám tovar prišiel domov do 48 hodín.
    Čo sa týka ceny a s ním spojené neodporúčanie nášho obchodu, mrzí nás Vaša nespokojnosť, avšak cena sa samozrejme v závislosti na kvalite výrobku a samotnom výrobcovi mení. Ceny výrobkov nastavujú samotný výrobcovia a pri tejto konkrétnej vani sme vám z tejto ceny poskytli ešte 20% zľavu, pričom v porovnaní s kvalitou vane je cena veľmi príjemná.

• komunikacia

neda sa spolahnut na dodaciu lehotu

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

preveroval som celý postup pri Vašej objednávke, a žiaľ nechápeme Vaše hodnotenie. Pri Vašej objednávke som nezaznamenal žiadne pochybenie, na Vaše emaily bolo reagované okamžite a dostupnosť ktorú sme Vám uviedli (či už na stránke alebo priamo v emaily) bola dodržaná. Keďže ste nám odmietli reagovať aj na email, kde sme sa Vás pýtali práve na špecifikáciu problémov, ktoré ste u nás mali, žiaľ nemôžeme podniknúť žiadne kroky k prípadnej náprave.

• Ziadne
    • Nedodany tovar

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

tovar zatiaľ nebol dodaný keďže ste si objednávali tovar na ktorý sa čaká cca 2 týždne od objednania, o čom ste boli ihneď po prijatí objednávky informovaný.

• výhody žiadne
    • veľmi zlá komunikácia

nedoporučujem !!

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

ako zápor uvádzate "veľmi zlá komunikácia". Po prijatí Vašej objednávky sme sa Vás kvôli dohodnutiu termínu doručenia snažili telefonicky niekoľkokrát kontaktovať v priebehu niekoľkých dní a v rôznych časových rozmedziach, ale buď ste mali obsadené, telefón ste nezdvíhali, alebo ste nás rovno zrušili. Následne sme od Vás len dostali informáciu, že nemáte čas zdvíhať telefón (potvrdili ste nám, že o telefonátoch viete) a že objednávku chcete zrušiť.

Skutočne nemôžeme ovplyvniť to, že ste s nami vy priamo odmietli komunikovať a že ste len zrušili objednávku a nakoniec nám dali ešte takúto klamlivú recenziu. Z našej strany bolo spravené všetko pre Vašu spokojnosť a pre rýchle vybavenie objednávky.

• Dodaciq lehota

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

ešte raz by sme sa vám za vzniknutú situáciu chcel ospravedlniť aj keď je nám jasné, že vzniknuté problémy to nevyrieši.
    V tomto prípade žiaľ zlyhal ľudský faktor a aj napriek tomu že sa jednalo o štandardný tovar ktorý býva u zákazníka do týždňa, expedovanie prebehlo až za 2 týždne.Je nám ľúto, že sme vá spôsobili komplikácie.

• Termín

Velmi nespolahlivy.

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

pozeral som priebeh Vašej objednávky a žiaľ nerozumiem Vašej recenzií, obzvlášť k vyjadreniu "veľmi nespoľahlivý".

Objednali ste si tovar, ktorý priamo na stránke je označený ako na objednávku. Informovali sme Vás, že čakacia doba je orientačne 2 týždne od prijatia platby za tovar pričom ste s touto dobou súhlasili. Platbu sme prijali 30.8.2016, objednávku sme ihneď spracovali a tovar Vám dodali 14.9.2016, čiže za 2 týždne a 1 deň.

www.kupelne-sanita.sk

Pred 10 dňami som objednal tovar,musel som zaplatiť dopredu. No tovar stále neprišiel.

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

objednali ste si tovar ktorý má čakaciu dobu cca 1-2 týždne, čo je uvedená ja priamo na stránke, aj sme vás o tom informovali mailom a dobu ste nám potvrdili, pričom sám ste si v objednávke zvolili platbu vopred. Vašu platbu sme prijali dňa 18.8.2016, tovar sme objednali u výrobcu a tovar sme vám vyexpedovali 26.8.2016, pričom keďže bol víkend, doručovaný bol až 29.8. Takže od prijatia platby bol tovar expedovaný za 8 dní (nie 10 ako tvrdíte) a doručovaný za 11 dní.

• Nie som spokojný,tovar zaplatený pred 8 dňami a ešte stále mi nebol dodaný,
    • Klamlivé podmienky nakupu

Dobierku som musel zaplatiť dopredu a bolo mi vašou spoločnosťou telefonický povedané že tovar prišiel na sklad ale dodaný bude až 9.8.2016.

Moje očakávania boli, že tovar mi bude dodaný do 3 dni. Takto som sklamaný.

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

keďže tovar, ktorý ste si objednávali je nadrozmerný, podla našich podmienok nieje možná dobierka. O tomto sme vás informovali pričom sme Vám dali aj infomáciu o dodacej dobe cca 1 týždeň, čo ste nám potvrdili.
    Platbu sme prijali 2.8.2016,, expedovaný bol 8.8.2016, a dodanie bolo nasledujúci deň. To znamená, že tovar bol dodaný za 1 týždeň, čim sme dodržali avizovaný termín.
    Prezeral som aj mailovú komunikáciu a žiaľ nevieme, čo ste mysleli pod "Klamlivé podmienky nákupu" a na náš mail zo žiadosťou objasnenia sme odpoveď neobdržali. Z našej strany sme nezaznamenali žiadne pochybenie a o všetkom sme vás korektne a včas informovali

• Dlhá dodacia doba
    • Uvadza zavadzajuce informacie na strankach

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

žiaľ bez presnej špecifikácie nevieme presne určiť aké zavádzajúce informácie máte na mysli ale nie sme si vedomí toho, že by sme niekde na stránke mali takýto typ informácií a taktiež sme pri Vašej objednávke nezaevidovali problém. Preto Vás prosím o odpoveď na mail ktorý sme Vám zaslali aby sme prípadnú chybu vedeli napraviť.

www.kupelne-sanita.sk

• Zasiela faktúry na úhradu, bez toho aby oznámil, kedy sa bude dať tovar prevziať.

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

faktúra Vám bola poslaná na základe Vašej objednávky, kde ste si zvolili platbu vopred. Keďže ste si vybrali osobný odber, určite ste sa dozvedeli dostupnosť priamo pri dohadovaní odberu telefonicky, avšak dostupnosť Vám bola zaslaná aj priamo mailom - "Tovar môžete po zaplatení vyzdvihnúť v Piešťanoch - dostupnosť cca týždeň." Preto nechápeme zápor ktorý ste uviedli, je však možné že ste si napríklad tento údaj v maily nevšimli.

Ak je to možné, napíšte nám prosím na náš mail presne problém, ktorý ste zaregistrovali, keďže ste udali len 10 % a taktiež ste dali zlé hodnotenia, aj napríklad na prehladovať e-shopu, dodaciu dobu alebo komunikáciu, ktorá však prebehla podla mailov korektne a odpovede Vám chodili naspäť obratom. Na základe vašej odozvy určite zabezpečíme nápravu.

www.kupelne-sanita.sk

• Výhody rýchle zaplatiť a dostať tovar
    • Keď zásielka tovaru mešká nič sa nedozviete

Treba to vyskúšať , prvý nákup bol v pohode na tovar druhého čakám doteraz

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

ospravedlňujeme sa za čakaciu dobu, avšak nie každý tovar je hneď k dispozícií, preto aj priamo na stránke uvádzame dostupnosť tovaru ktorú následne zasielame aj mailom. Prvý krát ste objednávali vaňu ktorá bola skladom, preto vám prišla ihneď, avšak skrinka, ktorú ste si objednávali druhý krát bola na objednávku, pričom dodaciu dobu ste nám odsúhlasili a bola dodržaná. Preto moc nerozumieme tomu, prečo píšete že tovar meškal a našu spoločnosť neodporúčate, ale pravdepodobne išlo len o nedorozumenie.

www.kupelne-sanita.sk

• Na tovar som cakal viac ako 5tyzdnov. Kazdy den som musel vyvolávat, a vysvetlovat od znova inej osobe, zbytocne, nikto nevedel nic, ale peniaze uz boli zaplatené. Nedostal som poriadny odpoved. Porvé objednali nesprávny tovar, neinformovali ma. Aj ked som volal, nedostal som ziadne informácie o tom, kedy bude doruceny správny tovar a ci vobec bude. Ani na kuriéra nemajú císlo, nevedeli kde sa nachádza, ziadny link. Jednoducho nikomu neodporúcam, ak nechcete mat problémi, otrasny obchod.

Ak nepotrebujete tovar súrne, a ste ochotny cakat na tovar viac ako mesiac a nemat ziadne informácie, kludne z tejto stránky objednajte.

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

chcel by som sa vám touto formou ešte raz ospravedlniť menom našej spoločnosti za predĺženie dostupnosti na 5 týždňov. Objednali ste si zákazkoví tovar dovážaní špeciálne len pre vás od výrobcu kde garantujeme doručenie do 3 týždňov. Bohužiaľ však výroba našu objednávku poplietol a dodal nám iný typ kútu ako ste prvotne objednali. O tom sme vás informovali pričom ste objednávku stornovať nechceli a povedali ste že si počkáte. Následne už tovar došiel načas a v poriadku. Mrzí nás že vám touto situáciu vznikli problémy, avšak veríme že s tovarom budete spokojný.

www.kupelne-sanita.sk

• cena vyššia ako v kamennom obchode KERKO

• neviem
    • príliš vysoké poštovné, je to nevýhodné

neodporúčam

Reakcia obchodu Kupelne-Sanita.sk

bohužiaľ skutočne nechápeme presný dôvod toho, že náš obchod neodporúčate. Vašu objednávku sme prijali avšak ihneď sme obdržali žiadosť z vašej strany o stornovanie objednávky.

Čo sa týka poštovného, nemyslíme že v dnešnej dobe 5,90 € s DPH je vysoké poštovné, hlavne keď vezmete do úvahy, že nepredávame ľahkú a odolnú elektroniku ale ťažkú a krehkú keramiku ktorá sa musí špeciálne baliť a taktiež špeciálne prepravovať. Navyše, pri väčšine objednávok práve zákazníkom ešte my dotujeme dopravné náklady.