Top tovar aj sluzby ako vzdy.

• Rýchla reakcia na objednávku
    • Osobná konzultácia pri nezhode.

• Bolo dobre ze ste mi zavolali a osobne zomnou prebrali objednavku.. Dakujem.
    • Nepoznam

• Promtne dodanie

Spokojnosť

• výborná komunikácia, telefonicky informujú o dostupnosti tovaru a termíne odoslania

Veľmi ochotný majiteľ obchodu a aj personál.

• komunikatívnosť
    • dobrá informovanosť
    • tovar skladom
    • rýchle doručenie

• Výber kvalitného tovaru
    • Výhodné ceny
    • Ochota a prístup personálu

• Seriozne a flexibilne jednanie firmy s klientom, v kompletnom stave doruceny tovar, vyhodne ceny produktov. Odporucam klientom zakupit si tovar. 100 percent.

Rýchle doručenie, široká ponuka tovaru, príjemné komunikácia s personálom

Výborná komunikácia.

• Dobre ceny, komunikavia na urovni, rychle dodanie
    • Ziadne

Komunikatívny, detaily hneď dojednané.

• Rýchle jednanie a dodanie tovaru.

• Dobrá komunikácia a poradenstvo

• Dobre ceny, siroky sortiment
    • Tovar, ktory deklaruju SKLADOM, v skutocnosti skladom nebol. Takze ak sa spoliehate na rychle dodanie do 1-2 prac. dni, mate smolu.
    • Na druhej strane ocenujem, ze na zaklade mojej poziadavky v objednavke ohladom terminu dorucenia ma obratom telefonicky kontaktovali a informovali ma o skutocnom termine dodania a navrhli formu konpenzacie. Kedze som vsak tovar potreboval skutocne ASAP, ponuku som odmietol a objednavku zrusil.

Ak vam dorucenie neponahla, eshop sa javi ok. Ale vytaca ma, ak niekto deklaruje nieco, o com dobre vie, ze nie je pravda (tovar udajne skladom), len aby ziskal nekalou praktikou zakaznika.

Reakcia obchodu KUPELNA SHOP

Dobry deň

Chceme reagovať na predošlé záporne hodnotenie.

Zákazník si u Nás v piatok objednal tovar a hodinu po spracovaní objednávky sme ho kontaktovali. Informovali sme ho,že by sme mu tovar expedovali v utorok a v stredu by bol u neho.

Zákazníkovi sme sa následne ospravedlnili,že tovar nepríde behom 1-2 dni,ale dodanie bude trvať 2-4 dni.

Ďakujeme za pochopenie.

KUPELNASHOP Team

• Super komunikácia obchodu so zákazníkom
    • Odborne poradia

Veľký vyber tovaru za dobru cenu a k tomu ochotný predajca ktorý poradí a bez problémov komunikuje so zákazníkom a po pracovnej dobe.

• V obchode boli velmi ustretovi a ochotni pracovnici. Velmi pekne dakujem
    • Dobre parkovanie

Predajca bol veľmi ústretový, ochotný poradiť nad rámec.

Dobra cena, dobra komunikacia, poradenstvo, velka ochota pred Vianocami. Dakujem. Martina