• Dobry vyber

Neda sa platit kartou v kamennej predajni

• nedá sa platiť kartou- 21. storočie ???

výborná komunikácia obchodu, expresné doručenie tovaru

• veľký výber tovaru
    • dobré ceny
    • komunikácia so zákazníkom

Takto si predstavujem komunikáciu so zákazníkom. Pán z firmy volal, že tovar bude meškať, či som ochotný počkať. Keďže ma to nesúrilo, tak som týždeň navyše počkal. Ešte pred dodaním opäť volali, že už tovar odosielajú a nech si skontrolujem po doručení jeho celistvosť. Trochu mali len chaos pri zaradení mojej platby ale všetko sa rýchlo vysvetlilo. Tovar bol doručený firmou Toptrans, o čom som bol vopred informovaný a keďže tovar mal prísť v stredu a to som bol mimo domova, tak som si cez link Toptransu posunul doručenie na štvrtok. Super vychytávka. Tovar bol doručený v poriadku a bez poškodenia. Vrelo odporúčam nákup v tomto eshope.

• Skvelá komunikácia

• okamžite po obdržaní mojej objednávky ma kontaktoval pracovník a povedal mi, kedy bude objednávka pripravená. Skutočne bola, o čom som bola informovaná elektronicky a opätovne aj cez telefón. Veľmi rýchle vybavenie, ďakujem.

Rýchlosť vybavenia, starostlivosť o zákazníka, možnosť osobného prevzatia tovaru, parkovanie... Veľká spokojnosť.

Vynikajúci prístup predajcu

• Veľmi ústretový, odborný a milý prístup zamestnanca, ktorý vybavoval našu objednávku
    • Nákup bez stresu

Výhoda takého nákupu, najme pre ľudí ktorí nemajú čas navštevovať kamenné predajne

Ochotny predavajuci,dobra komunikacia,poradil ...s nakupim som spokojny

• velký výber produktov
    • trošku horšie sa hladá predajňa, ale kto chce nájde

velký výber produktov, spokojný s komunikáciou

Vyborna komunikacia a ustretovost

• Zaujímavé ceny, mimoriadne príjemná komunikácia, bleskové dodanie.

Určite môžem doporučiť!

• Majú tovar, ktorý inde nemajú, prehľadný e-Shop, dobré ceny v porovnaní s konkurenciou.
    • Korektná komunikácia vo veci dodania tovaru. Pár dňové zdržanie doručenia tovaru bolo riadne zdôvodnené a mnou odsúhlasené. Vedel som že objednávam tovar, ktorý nebol aktuálne na sklade.
    • Tovar starostlivo zabalený, bez poškodenia, kompletná zásielka.
    • Všetko OK, tak ako to ma byť.
    • Žiadna ma nenapadá

• Rýchle dodanie, tovar podľa popisu.

Odporúčam! Pred odoslaním tel. konzultácia o vybranom produkte a rada k tomu!

Ochotný personál a rýchle vybavenie objednávky.

• Velke plus je osobna komunikacia

Spokojnost

• Veľmi promptná komunikácia a odborne rady, flexibilita v doručení
    • Mily a ustretovy pristup pri objednavke

Tovar nebol na sklade, ale bol doručený presne tak, ako sme sa dohodli. Skvelá komunikácia, z eshopu zavolali a informovali ma o termíne dodania, v deň odoslania ma znova telefonicky informovali o následnom doručení. Spoľahlivý eshop, odporúčam!

Krásny a kvalitný tovar, rýchle dodanie,super komunikácia a ochota, rýchle dodanie tovaru, kuriér veľmi ochotný

• komunikacia
    • rychlost dorucenia
    • prehladnost obchodu

Bol to moj prvy nakup v tomto eshope a za mna spokojnost. Tovar bol doruceny v poriadku a expresne rychlo.