Objednal som si knihu, ktora bola "Okamzite k odberu". Zaplatil som taktiez ihned. Po 10tich dnoch som nedostal akukolvek informaciu preco moja objednavka nebola este vybavena. Ani ked som obchod opatovne kontaktoval cez ich web formular. Ostavalo uz len zacat to riesit cez Paypal dispute.

• žiadne.
    • Pri objednávaní boli všetky knihy,pri vyexpedovaní však nie a to vúbec so mnou neprejednali,že chýba jeden titul a druhý mi automaticky zaslali.

V prípade,že chýba nejaký titul treba sa skôr obrátiť na objednávateľa,či potom vôbec má záujem o ostatné knihy,ďakujem za pochopenie.V.L.

• Tovar som objednala pred 10 dňami a zatiaľ mi nebol doručený.

Strašné!!!

• dobré ceny
    • žiadna komunikácia
    • nepresný údaj o dĺžke doručenie

neodporučam,sú nespoľahlivý

• Zavádzajúco nízka cena
    • Nemožnosť kontaktu telefonicky

Nikdy tu nič nekupujte

• Ziadne
    • Stále sú mi dlžný peniaze a nikto nekomunikuje

Celé zle

• Objednala som synovi knizku a po tyzdni som sa musela ozvat aby mi ju vobec poslali a to som si davala dorucenie kuriérom aby som to mala skor doma aj tak som musela cakat smutné

• knihu, o ktorej píšu, že ju dodajú za 6 dní, nedodali ani za 24 dní, na maily neodpovedajú, telefón stále obsadený, na internete som až dodatočne našla absolútne neodporúčania na tento internetový obchod, je možnosť aj inak objednanú a zaplatenú knihu reklamovať? V iných obchodoch je už vo výklade a oni stále mlčia! Prečo to robia?

• vysoká cena dopravy
    • nulová komunikácia so zákazníkom
    • na tovar na sklade hned zaplatený cez SporoPay som čakal 10dní

Zažil som už aj horšie,ale napriek tomu som bol nemilo prekvapený.Kto má rád adrenalín pri nakupovaní odporúčam...ja som sa našťastie tovaru dočkal.

• v ponuke ma vela knih, ale ziadnu na sklade
    • dodacia lehota, preslo 11 dni a este nie su knihy ani na ceste

ak potrebujete zohnat knihu a mate casu dost, je to pre vas mozno dobra volba. Ale pokladala by som za fer jednanie, keby vopred upozornili ze doba dodania je takato dlha.

• Je fajn, že knihu, ktorú som zháňala ste mali ako jedni z mála okamžite k odberu. Žiaľ, to nebola pravda.
    • Kniha bola okamžite k odberu. Zaplatila som a čakám 11. deň. Písala som na chat a slečna povedala, že ste knihu museli žiadať od dodávateľa lebo skladom nebýva. Keď som povedala, že mala byť hneď k odberu tak vraj som si ju objednala naraz s niekým iným.... nonsens. Stále čakám a dochádza mi trpezlivosť.

Vyhýbajte sa tomuto obchodu.

• prvý a posledný nákup
    • tovar bol objednaný a zatiaľ nedoručený
    • deklarovali že je tovar ihneď k odberu ale aj tak ho museli objednať od dodávateľa kt. im ho nedodal
    • túto skutočnosť som sa dozvedela až po mojom telefonáte
    • vyššie sú spomenuté

vyššie spomenuté

• bežné výhody - nevýhody internetového nákupu
    • absolútne viazne mailová komunikácia

Ak máte predstavu ako kniha vyzerá, je nákup bezproblémový, ak predstavu o knihe nemáte mailová komunikácia s obchodom je 0 bodov

• Amatéri, tovar mi nebol doručený.Zlá resp. žiadna komunikácia.

• pri objednavke som sa pomylila a zadala osobne prebratie,zaplatila som vopred,tak som chcela doplatit poštovne a prebrat na poste,ale na maily nikto neodpisuje a to som pisala tri a telefon nemaju.

nikdy neplatte nič dopredu.

• Nedodanie tovaru
    • Ziadná informácia o tovare

• Nekomunikuje so zákazníkmi a klame o dodacej lehote
    • Za obyčajné dodanie pýtajú neskutočných 5 eur!

NEKUPUTJE, KLAMÚ A NEKOMUNIKUJU

• dlhá doba dodanie i keď je uvedené že tovar je ihneď k odberu

vyberiem si iné kníhkupectvo

• Povazujem za maximalnu drzosť tejto firmy, ze mi po zaplateni tovar k dnesnemu dnu nedorucili. Telefonne cislo nikto nedviha a nereaguju na email. V dnesnej dobe je to nepripustne a nenecham celu situaciu len tak. Nevazia si zakaznika.