Objednal som si knihu, ktora bola "Okamzite k odberu". Zaplatil som taktiez ihned. Po 10tich dnoch som nedostal akukolvek informaciu preco moja objednavka nebola este vybavena. Ani ked som obchod opatovne kontaktoval cez ich web formular. Ostavalo uz len zacat to riesit cez Paypal dispute.

• žiadne.
    • Pri objednávaní boli všetky knihy,pri vyexpedovaní však nie a to vúbec so mnou neprejednali,že chýba jeden titul a druhý mi automaticky zaslali.

V prípade,že chýba nejaký titul treba sa skôr obrátiť na objednávateľa,či potom vôbec má záujem o ostatné knihy,ďakujem za pochopenie.V.L.

• lacný bazar

kniha nikde inde sa nedala kúpiť

odporúčam

kvalita dfobrá

• Jr to kniha, ktorú dlho zháňam

Obchod by som odporučila.

• malý výber kníh
    • Tovar som objednala pred 10 dňami a zatiaľ mi nebol doručený.

Strašné!!!

• Veľmi dlhá dodávka lehota.

• Rýchlosť, prehľadnosť, ústretovosť.
    • Nemá.

Určite odporúčam.

• prehľadnosť
    • široká ponuka
    • informovanosť o dostupnosti tovaru
    • žiadne výhrady

odporúčam

Neviem lebo tovar ešte nemam

• dobré ceny
    • žiadna komunikácia
    • nepresný údaj o dĺžke doručenie

neodporučam,sú nespoľahlivý

• Zavádzajúco nízka cena
    • Nemožnosť kontaktu telefonicky

Nikdy tu nič nekupujte

• Ziadne
    • Stále sú mi dlžný peniaze a nikto nekomunikuje

Celé zle

• Objednala som synovi knizku a po tyzdni som sa musela ozvat aby mi ju vobec poslali a to som si davala dorucenie kuriérom aby som to mala skor doma aj tak som musela cakat smutné

• knihu, o ktorej píšu, že ju dodajú za 6 dní, nedodali ani za 24 dní, na maily neodpovedajú, telefón stále obsadený, na internete som až dodatočne našla absolútne neodporúčania na tento internetový obchod, je možnosť aj inak objednanú a zaplatenú knihu reklamovať? V iných obchodoch je už vo výklade a oni stále mlčia! Prečo to robia?

• Tovar označený že je na sklade, v skutočnosti nemajú a peniaze za neho boli vopred zaplatené.
    • Totálne ne komunikácia.
    • Žiadny tel. kontakt na kompetentného.
    • Neviem sa domôcť zaplatených peňazí.

Neodporúčam tento obchod a po mojej zlej skúsenosti ho už nikdy nepoužijem .

• vysoká cena dopravy
    • nulová komunikácia so zákazníkom
    • na tovar na sklade hned zaplatený cez SporoPay som čakal 10dní

Zažil som už aj horšie,ale napriek tomu som bol nemilo prekvapený.Kto má rád adrenalín pri nakupovaní odporúčam...ja som sa našťastie tovaru dočkal.

• Neprofesionalita, úplná ignorácia a arogancia.

Už niekoľko rokov nakupujem cez internet , ale s takou aroganciu a totálnym nezáujmom o klienta som nikdy nezažila. Po úhrade mi začali vypisovať, že nemôžu priradiť moju platbu. Nezdvíhajú telefón a neodpisujú na maili.Po 3 dňoch telefonovania, keď mi už konečne aj niekto zodvihol. Tak pán na druhej strane mobilu sa ma opýtala či som na materskej a nudím sa, keď riešim jeho prístup ku klientom !? Čerešnička bola , keď mi povedal, že ja neviem čítať po slovenský , lebo som z východu. Záver: Nikdy viac!!!!!!!

Chcela som si kúpiť tieto dve knihy, klikla som na stránku a bolo to, resp. mi oznámili kedy dostali aj tú druhú knihu. Myslím, že aj ostatní záujemcovia budú mať také šťastie a po 12 dňoch máte knihy doma. Teda, treba si rezervovať čas na dodávku.