• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar bol doručený, poškodení obal deravý na oboch stoličkách Na jednej oškretá farba aj koža. Pravdepodobné zlou manipuláciou.Kurier vravel že to v takom stave prebral.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku

• Nesedí priemer piesta do kríža, kríž má väčší priemer

Reakcia obchodu Kancelárske stoličky

veľmi sa ospravedlňujeme za kompikácie. Na tejto stoličke je piest s konesom, ktorý vždy mierne prepadne. U týchto typov, je teda piest pár centimetrov nad zemou, naozaj nejde o chybu.

Prajem krásny deň
    Martina, zákaznický servis

• Dodržali termín !!
    • Stôl mi poslali bez prostriedkov k tomu aby som ho mohla zostaviť !!! Ziadna šruba , matka, nič ale že absolútne nič ! Museli sme použiť vŕtačku na vyvrtanie dier a prisubovat nohu stola .

• Poškodený tovar

Reakcia obchodu Kancelárske stoličky

mrzí nás, že nákup neprebehol k Vašej spokojnosti a tovar dorazil poškodený. Problém sme, ale vyriešili reklamáciou a poslali nový tovar.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť a radi Vám pomôžeme.

Pekný deň
    Kája, zákaznícky servis

tovar mi síce prišiel skoro ale nie ten, čo som si objednala

Reakcia obchodu Kancelárske stoličky

ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Tovar išiel priamo od dodávateľa, ktorý tovar zamenil. Ihneď došlo k náprave a bol Vám zaslaný nový tovar. Týmto sa ešte raz ospravedlňujeme a prajeme spokojné používanie s terajšou stoličkou.

Pekný deň
    Kája, zákaznícky servis

čerpajú dovolenku

Dobrý den, milý zákazníku,

zasílám dočasné otvírací hodiny prodejny:

Z dôvodu choroby bude mať predajňa Bratislava obmedzenú prevádzku:

Po predajňa UZAVRETÁ
    UT predajňa UZAVRETÁ
    ST OTVORENÉ 10:00-18:00
    ŠT OTVORENÉ 10:00-18:00
    PIA predajňa UZAVRETÁ
    PRESTÁVKA 12:00-13:00

Přejeme Vám spokojené užívání a v případě potřeby se na nás neváhejte obrátit, jsme tady pro Vás.

Hezké letní dny,
    Karolína, zákaznický servis

• Komplikuju vratenie tovaru pri nakupe na ICO

Reakcia obchodu Kancelárske stoličky

Vaše reklamace byla vyřešená výměnou za jinou židli.
    Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá.

Hezký den,
    Kája, zákaznický servis

• Stolička prišla v poriadku,ale eko koža na vonkajšej strane stoličky už zažltnuta,od bielej ma ďaleko!

Reakcia obchodu Kancelárske stoličky

je nám líto, že s křeslem nejste spokojená.
    Rádi bychom situaci napravili - prosím o vyplnění reklamačního formuláře:
    Spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá.

Mějte krásný den,
    Kája, zákaznický servis

Tovar mal byt na sklade 17.02.23 .Nebol. Pisali mi ze bude nasklade az 21.02. a na druhy den ho expeduju do dnes stolicky neprisli ani sa len nikto neozval kedy budu .otras

Vážený zákazníku,

omlouvám se Vám za prodlení při vyřizování Vaši objednávky. Předávali jsme Vám informace o expedici na základě potvrzených dat od našeho dodavatele, který nesplnil dodací podmínky a došlo ke zpoždění expedice zboží na naší straně. Dne 27.2.2023 byla zásilka předána přepravní společnosti PPL. Doručení na Slovensko z ČR trvá standardně dva pracovní dny.
    Mrzí nás, že jsme nesplnili první slíbený termín a došlo k opoždění doručení Vaši objednávky.
    Věříme, že zásilka byla doručena v pořádku a k Vaší spokojenosti.

Mějte hezký den,
    Ela, zákaznický servis

Tovar prišiel v poškodenom stave!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie.
    Novu podrućku na kreslo Vám budeme posielat priamo na adresu

Vladimíra, zákaznícky servis

• Objednaný tovar, konkrétne kozmetický stolík prišiel v stave takom, že veľa dosiek bolo odretych

veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie.
    Nove diely na stolík Vám budeme posielat priamo na adresu

Vladimíra, zákaznícky servis

• Spolupráca z veľmi zlou dopravou .
    • Tovar stále nedorazil . Takze neviem hodnotiť produkt , aj po telefonáte stále nemám info kedy naozaj príde

Dobrý deň

veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie ohľadom prepravy . Chyba nastala na strane prepravcu ktorý nevyzvihol tovar u výrobcu v deň naplánovanej nákladky.
    Veríme, že s kancelárskou stoličkou budete veľmi spokojní :)

Vladimíra, zákaznícky servis

• Je škoda, že tak pekný výrobok na prvý pohľad trpel nekvalitními súčiastkami. Napr. strhané matky na opierkach rúk, čím teda sa nedalo dotiahnuť operadlá. Takou triviálnou chybou pokazený celý výrobok.

• siroka dostupnost nahradnych dielov
    • obrazok produktu je iny ako skutocne dorazil
    • slabo zabalene produkty

Obchod ma vela nahradnych dielov na kancelarske stolicky. Clovek si vie vybrat to co prave potrebuje. Lenze produkt na obrazku je iny ako dostanete. Taktiez mi zasielka bola rozdelena na dve. To je v poriadku. Obe ale prisli v ten isty den, inou kurierskou spolocnostou a ani pri jednej nebol ako odosielatel uvedeny tento obchod. Jedna zasielka bola len obalena foliou, ktora bola osuchana az ku samotnemu produktu. Ja v tomto obchode uz nebudem nakupovat.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

- po urgencii (po predbežnom termíne dodania) preverované dodanie, stolička stále nedodaná
    - objednávané na SK webe, na českej GLS v trackingu stále len evidovaný zvoz na sklad bez ďalšieho pohybu zásielky
    - požiadavka plnej platby vopred bez priebežného informovania zákazníka o stave objednávky

veľmi sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie.
    V deň objednania stoličky sme Vám posielali mailom informáciu kedy bude tovar vyrobený -kedže ste si vybral stoličku s dobou dodania 2-3 týždne .
    Čo sa tyká doručenia tovar prepravnou spoločnosťou GLS nevieme ovplyvnit keďže prepravne spoločnosti sú počas Decembra maximálne vyťažené a do toho prišiel ešte aj Lockdown a kuriery nestihali načas doručovateľ tovar