• neaktualnost naskladneneho tovaru

bola som sklamana, z komunikacie a nakoniec aj z vysledku.

Po objednavke mi prislo automaticke potvrdenie. Tovar mal byt skladom, bol to darcek na meniny. Zial, nic sa nedialo. Po telefonickej urgencii mi bolo slubene, ze tovar hned v ten den expeduju. Neexpedovali. Urgoval som dalsi den rano, dostal som prislub, ze to preveria a daju mi vediet. Nedali, az vecer expedovali. Musel som gratulovat bez darceku.

Reakcia obchodu kamziksport

Dobrý deň, tovar bol objednaný 21.2. - v nedeľu.
    Expedovaný 24.2. - streda. Tovar prevzatý 25.2. o 11:44. Tovar sme expedovali do troch pracovných dní na štvrtý deň bol v dopoludňajších hodinách zákazníkovi doručený. O odoslaní balíka bol zákazník vopred informovaný. Je nám ľúto ak zákazníkovi vznikli ním uvádzané problémy. Tovar od nás kúpil vo veľmi výhodnej cene. V prípade záujmu nás môže zákazník telefonicky kontaktovať a môžme sa dohodnúť na ďalšej prípadnej kompenzácii. Ešte raz sa ospravedlňujeme a želáme všetko dobré.

• nedodava tovar nacas

nenakupovat tu uz nikdy

• .
    • Informácia o aktuálnej dostupnosti tovaru

• expedična doba
    • poštovné
    • slovenská pošta

Reakcia obchodu kamziksport

Dobrý deň, je pravda, že sme doručovali zákazníčke tovar dlhšie ako sú štandardné 3-4 pracovné dni, za čo sa zákazníčke ešte aj dodatočne ospravedlňujeme. Bolo to spôsobené tým, že na Slovensku bol ňou už batoh vypredaný, museli sme ho stiahnuť zo zahraničia. Nerozumieme výhrade voči slovenskej pošte, lebo táto tovar doručila na druhý deň od odoslania priamo na zákazníčkou udanú adresu. Tak isto poštovné pri tak nízkej objednávke (30 €) je štandard. Ďakujeme za podnet. V budúcnosti sa budeme snažiť naše služby ešte viac vylepšovať.
    S úctou Peter Sieklik.