• Objednala som si tovar ruksak Husky Spiner, po objednani prislo automaticke potvrdenie, teda tovar mal byt skladom, no po styroch dnoch mi prislo oznamenie, ze moja objednavka sa rusi, lebo tovar nie je na sklade! Po obdrzani storna som ihned volala na cislo uvedene v maile, no nik sa zial ani neunuval telefon dvihnut!

Obchod neodporucam, maju sice uzasne zlavy, no co z toho, ked tovar i tak nedostanete!

• neaktualnost naskladneneho tovaru

bola som sklamana, z komunikacie a nakoniec aj z vysledku.

• Dobrá cena
    • Neviem.

Dobrá cena aj komunikácia ... všetko v poriadku, celková spokojnosť ... vrelo odporúčam novým zžkazníkom

• Kvalitne sluzby,vyborna cena

Odporúčam

• perfektna komunikacia
    • profesionalny pristup
    • rychlost dorucenia tovaru

• Tovar bol za najlepsiu cenu.

Po objednavke mi prislo automaticke potvrdenie. Tovar mal byt skladom, bol to darcek na meniny. Zial, nic sa nedialo. Po telefonickej urgencii mi bolo slubene, ze tovar hned v ten den expeduju. Neexpedovali. Urgoval som dalsi den rano, dostal som prislub, ze to preveria a daju mi vediet. Nedali, az vecer expedovali. Musel som gratulovat bez darceku.

Reakcia obchodu kamziksport

Dobrý deň, tovar bol objednaný 21.2. - v nedeľu.
    Expedovaný 24.2. - streda. Tovar prevzatý 25.2. o 11:44. Tovar sme expedovali do troch pracovných dní na štvrtý deň bol v dopoludňajších hodinách zákazníkovi doručený. O odoslaní balíka bol zákazník vopred informovaný. Je nám ľúto ak zákazníkovi vznikli ním uvádzané problémy. Tovar od nás kúpil vo veľmi výhodnej cene. V prípade záujmu nás môže zákazník telefonicky kontaktovať a môžme sa dohodnúť na ďalšej prípadnej kompenzácii. Ešte raz sa ospravedlňujeme a želáme všetko dobré.

• Dobry tovar za velmi nizku cenu.
    • Dlha dodacia lehota.

Velmi lacno som kupil spacak Husky, asi objednam este jeden.

Objednali sme vo vašom obchode detský spacák pre dcérku. Objednávka i doručenie prebehli bez problémov. Hneď ako prišiel ho dcérka skúšala, hrali sme sa na stanovačku a mala z neho veľkú radosť. My rodičia samozrejme tiež, lebo sme jej za výhodnú cenu kúpili kvalitný spacák, v ktorom jej nikdy nebude chladno a porastie spolu s ňou. Ďakujeme.

• Velmi dobra komunikacia s predajcom.
    • Prehladny e-shop.

• komunikácia so zákazníkom
    • nic

dobré ceny, rýchle dodanie, odporúčam

• nedodava tovar nacas

nenakupovat tu uz nikdy

• cena - aspoň čo sa týka daného produktu husky mandel
    • komunikácia
    • obchod som si vybral kvôli cene produktu
    • zrejme nie časté aktualizácie stránky, keďže nebolo vypísané, že daný produkt resp. v danej farbe nie je na sklade a v pohode mi dovolilo objednať si ho vo farbe, ktorá na sklade chýbala

Zaujímavý obchod, má čo zákazníkom ponúknuť a za zaujímavé ceny
    So zákazníkom obchod komunikuje čo najskôr, len škoda, že hneď neuviedli, že bude tovar omeškaný z dôvodu inventúry skladov. Mohol som tak lepšie predvídať kedy dôjde, keďže som produkt potreboval čo najskôr
    Ak budem v budúcnosti niečo nakupovať, určite sa pozriem aj na ich ponuku, keďže do teraz som o tomto obchode nič nevedel. Určite by som ho odporučil aj známim aby sa pozreli na ponuku obchodu.

Som veľmi spokojná s tovarom a hlavne sa mi páči prístup dodávateľa K nakupujúcim :)

• -Kvalitný tovar za výhodné ceny
    • -Dôležitý faktor je priama a zároveň veľmi príjemná komunikácia s majiteľom e-shopu
    • -zatiaľ som žiadnu nepostrehol, keďže som nakupoval po prvykrát

Príjemne ma prekvapila telefonická komunikácia s pánom Sieklikom a promptné riešenie nákupu v čase vianoc

• .
    • Informácia o aktuálnej dostupnosti tovaru

Veľká spokojnosť z mojej strany, nemám čo vytknúť, môžem len a len odporúčať!

• netova prehliadnosť
    • nebola spetná vazba, musela som urgovať ...
    • dlhšia doba čakania

som spokojna.

• pestrý sortiment
    • dobré ceny
    • Mám len jednu vytku...peniaze som poslala bankovým prevodom a boli Vám pripísané hneď na druhý deň pričom vyeexpedovane bolo uskutočnené až v piatok na podnet môjho e-mailu.Čiže tovar mi bol doručený kurierom až dalsi utorok. Dlha doručovacia doba v tomto prípade týždeň od objednania.
    • neskoré informačné e-maily

Celkovo spokojnosť, dobré ceny. Určite odporúčam obchod.

Flexibilita, komunikativnost, spolahlivost, kvalita cena....co si zakaznik moze este priat? :)