Topánky boli zrejme stiahnuté z obchodu, pretože pri pravej sú viditeľné známky po skúšaní, dokonca aj odretie.

• z obchodu pri oznámení odstúpenia od kúpy nikto nereagoval a peniaze mi nie sú doručené ani po uplynutí 14 dňovej lehoty
    • Tovar mi ešte neprišiel a ani nemám odpoveď,či vôbec dorazí

• Poslali mi za 56 € zničené topanky, ktoré už niekto nosil. Spodok špinavý, kožená časť doškrabaná.

Peňaženka sa nedá zapnúť , nekvalitná príliš malá ani kreditky sa nedajú
    vložiť, takže iba do šuflíka a niekomu ju darovat

• Do dnesneho dna od 19.11. ma nikto nekontatktoval telefon neberu na email ziadna odpoved neviem co je s predmetnou objednavkou
  • CIZMICKY MI DORAZILI VCAS ALE SU YLE USITE TAKY TOVAR BY SA NEMAL PREDAVAT ANI VO VYPREDAJI POPROSIM O VRATENIE PENAZI ALEBO VYMENIT ZA INY TOVAR PANSKA KOZENA PENAZENKA BEAR -10965-HNEDA ZA POROZUMENIE DAKUJEM CELAROVA

• Chýba spatná komunikácia pri vrátení tovaru a peňazí za vrátený tovar.

Tovar je v poriadku, ale peniaze za vrátený tovar mi po mesiaci neprišli a na môj dotaz, kedy mi prídu za vrátený tovar peniaze, už nikto nereaguje.
    To nepovažujem za seriózny prístup k zákazníkovi. Dotazovala som sa e-mailom aj telefonicky. S pozdravom, Zuzana Hanzlíková

Od 21.08. som neobdržala číslo účtu, kam zaslať platbu vopred, aby mi bol tovar odoslaný. Ani na moju urgenciu mailom - 2x, mi číslo účtu nebolo doručené, žiadna odozva.

Na stránke uvádzajú peňaženky so statusom "skladom dodanie 2-5 dní" aj keď ten tovar skladom nemajú.

tovar som obratom vratila doporucene, pred 12dnami si ho predavajuci prevzal, avsak dodnes nemam ziadnu reakciu ani peniaze

• zdĺhavé vybavovanie objednávky
    • veľkostne tovar nezodpovedá - ale to nie je vinou obchodu, len je to zlá skúsenosť

nebola som spokojna nakolko som kvoli farbe este aj telefonovala aka vlastne je pretoze bola vyfotena pekna cervena ale napisane bolo bordova pracovnicka mi po telefone povedala ze je cervena ako na obrazku a dosli mi uplne bordove tmave

• Uvádza nepravdive informácie
    • hocičo si vyberiem, nič nemáte, netreba ponúkať tovar ktorý už nemáte na sklade

odporučila som aby si nič z Vašho obchodu neobjednávali, lebo čo si vyberie človek už to nemáte na sklade.

Tovar po 19 dnoch nebol doruceny na email nikto neodpoveda....

• Že uvádzajú skladom tovar, ktorý realne nemajú...

• pekny tovar, na obrazku.
    • cizmy, ktore som si kupila v zime, mali odretu kozu vo forme viditelneho flaku , musela som ich vratit, ale postovne mi uz nikto nevratil.Boli posledne v tej velkosti. vzapati som si vsimla, ze ich znova pridali do obchodu.

Nespolahlivy internetovy obchod, ozvu sa vam az za 48, nie do 24 hodin. Prvy nakup- bola hned aj reklamacia poskodenej obuvi, pricom trvala dost dlho, stala ma niekolko telefonatov, lebo na emaily oni neodpovedaju, akoby sa im nechcelo... a cizmy boli drahe.., takze som tam telefonovat musela.druhy nakup- po dvoch dnoch konecne prisiel email z obchodu- a to, ze topanky v mojej velkosti uz nemaju. Aj som nieco podobne cakala.

Ocakaval som ze tovar mi bude poslany ihned nakolko na stranke neuvadzali ze tovar je na objednavku.

• nekontrolujú tovar pred odoslaním, či je funkčný a nepoškodený

dobre zvážiť, či nakupovať v tomto obchode