• Žiadne.
    • Objednal som si peňaženku,no už 14 deň,čakám.

Už nikdy viac.Vybrať si iný Internetový obchod na pánske peňaženky.

• nakup a vratenie tovaru

----

• Tovar som vrátila hneď po doručení, ale do dnešného dňa mi nevrátili peniaze.

• nenašla som žiadne
    • slabá kontrola dostupnosti

• -prehladna stranka
    • -pekne panske penazenky a veci celkovo..
    • -napisane skladom a nie je skladom...
    • -obuv mnou objednana vraj poskodena,takze mi nebola ani ponuknuta nahradna alternativa...ani nic..
    • -na moju reakciu mi nebolo vobec odpovedane

..nespolahlivy

Sklamanie, objednaný tovar mi zatiaľ neprišiel (odoslaný bol vraj ešte 14.12.2014..)Mala som v pláne objednať si viac vecí,ale po tejto skúsenosti..

• zaujimava ponuka tovaru
    • zakupeny tovar som musela s velkostnych dovodov vratit, urobila som tak v zmysle postupu uvedeneho na ich web stranke, oznamila som im to mailom, no po 2 mesiacoch, kedy tovar prevzali, mi nik neodpisal a vobec mi nevratili peniaze

zaujimava ponuka tovaru, no nedostatocna komunikacia a hlavne nevyriesene odstupenie od zmluvy

• myslím si, že obchod je ako každý iný, len ponúka tovar, ktorý už nemá
    • prezentovaný tovar po mojom objednaní záhadne nebol už k dispozícii

chcel som objednať pre manželku kožené čižmy. Aj keď na stránkach veľkosť 39 figurovala, po mojom objednaní mi bolo zo strany obchodu tuším až ďalší deň napísané, že uvedenú veľkosť nemajú. Takže, kto sa spolieha doslova na poslednú chvíľu /manželka mala narodeniny/, že si prípadnú vec v danej veľkosti aj do určeného termínu kúpy, nech potom nie je prekvapený. Odporúčal by som, aby zo strany personálu bola viac venovaná pozornosť aktualizácii a kontrole tovaru na stránkach. Ďakujem nikdy viac.

Už si z tohoto obchodu nič neobjednám.

• kontaktne telefonne cislo, nikto opakovane nedviha

Neprisiel mi objednany tovar, na kontaktnom telefonnom cisle nikto nedviha telefon, na mail neodpovedaju. Aj keby mi nakoniec tovar prisiel, uz si od nich nic neobjednam.

• tovarm ktorý som si vybrala bol označený na sklade, ale za dva tyždne sa mi z obchodu nikto ani neozval a tovar nebol doručený

takýto prístup som ešte nezažila