• Žiadna komunikácia

Tovar z objednávky mi nebol doručený, mám stále o tovar záujem, veľká nespokojnosť z mojej strany

• Prišla mi roztrhnutá náušnica, vysypané gorálky v sáčku.

Opasky su poškodene, odlepuju sa vrchná časť, max.nespokojnosť, volala som na uvedené číslo ale nedalo sa dovolať, poprosím o spätnú väzbu ohladom reklamácie.

• -prišla mi zlá veľkosť -nie najlepší materiál

Tovar, ktorý som objednala už nebol na sklade. Objednávka bola stornovaná so strany obchodu - momentálne čakám na vrátenie peňazí.

• Doprava kurierim DPD, kurier bol drzi, kričal, bol arogantny... Nikdy som sa s tykm kurierom nestretla ako teraz v DPD. Pristup k zakaznikovi nula bodov. Nezazila som aby kurier do telefonu na mna krical...

S tovarom ktory mi prisiel som spokojna. S dodatnim tovaru som velmi nespokojna. A na zaklade mojej skusebosti s vasim dopravcom DPD si uz od vas tovar neobjednam.

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

mrzí nás, že sa kuriér nesprával slušne. Ospravedlňujeme sa za to a Vašu sťažnosť budeme dalej riešiť s prepravnou spoločnosťou. Veríme že sa podobná situácia už nebude opakovať.

Napriek rychlemu dodaniu, nastal problém pri vrateni tovaru v zákonnej lehote. Spolocnost neprebera zásielky, nedviha telefony. Urcite neodporucam a v budúcnosti zvážim dalsi nákup vyrobkov tejto znacky.

• tovar som objednala ešte začiatkom novembra s tým,že mal byť na sklade,dodávka realizovaná až koncom januára.chcela som ho k vianociam

• Normalne si dovoluju v dnesnej dobe zasielat zakaznikovi opotrebovany- noseny tovar! Nepripustne!!!!

Zasielaju opotrbovany, aj obnoseny tovar v nizkej kvalite!

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

mrzí nás, že tovar, ktorý Vám bol doručený bol poškodený. Bez problémov ho možete vrátiť a postaráme sa o nápravu.

• Veľkosti na Číňania

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

tovar, ktorý vám nesedí môžete kedykoľvek vrátiť. Pri výbere oblečenia je najlepšie využiť veľkostné tabuľky a neobjednávať iba podľa zvyku. Vzhľadom k rôznym strihom, použitým technológiám a materiálom nevieme dizajnovať a vyrábať jednotnú veľkosť, vždy tam budú nejaké rozdiely.

• Po tyzdni cakania objednavku zrusili

Niektoré veci boli inej farby, ako na obrázku.
    Nie sú nafotené podstatné detaily oblečenia.

• Velmi uzke detske tricka,kupila som cislo 140 ale skor mi to pripada ako cislo 128

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

Dobrý deň, tričko môžete vrátiť a dostanete naspäť plnú kúpnu cenu. Pri ďalších nákupoch pokiaľ nie sú pri produkte uvedené presné rozmery (týka sa starších produktov) vám radi kedykoľvek premeriame požadovaný tovar.

• Payment details are unclear! Card payment could not be completed! E-shop card payment did not work! Payment information is incomprehensible.

• cena, vyber
    • sice pestry vyber tovaru, ale ked hladate nieco pekne s konkretnou predstavou v konkretnej farbe a velkosti, mate problem... v mojej velkosti je z toho mnozstva tovaru, ktory ponukaju, dostupne minimum
    • bola som si osobne prevziat tovar, šokovalo ma, ze mi uplne poplietli farby ponoziek, som z toho znechutena a sklamana, prisla som po praci utahana ako pes a posledne, co som vladala bolo hadat sa pre inu farbu ponoziek, nechala som to tak-tipujem ze mnou objednanu farbu napokon nemali (bola skladom pocas objednavania) tak mi ju proste vymenili za inu!
    • na stranke zavadzaju v popise materialov! pri ponozkach bolo "100%" bavlna na stranke ale realita je 70% bavlna na stitku
    • katastrofalna kvalita
    • kym povyberate tie male haciky, papieriky a umeliny, ktorymi spajaju ponozky do párov, ponozky budu znicene
    • posledna vec-tricko som vybalila z fólie a nasla som tam dieru

Neodporucam, ceny lakave, ale kvalita odstrasujuca :(

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

Dobrý deň, ďakujeme za názor a ospravedlňujeme sa za pochybenie.
    Veľkosť S patrí medzi najpredávanejšie v našom e-shope, preto sa stáva, že starší tovar už v tejto veľkosti dostupný nie je. Je nám ľúto, že sme sa pomýlili a pripravili vám nesprávnu farbu ponožiek, určite išlo o omyl počas prípravy objednávky, nie úmysel.
    Občasne sa môže stať, že popis tovaru je chybný, nakoľko je písaný ručne a zamestnanci môžu pri tom množstve urobiť chybu. Tieto vady vždy po upozornení odstránime.
    Na kvalitu máme prevažne pozitívne hodnotenia, samozrejme každá značka má aj nespokojných zákazníkov, každý má iné nároky.
    Radi vám vrátime peniaze a na vlastné náklady vám pri chybnom tovare môžeme vyslať kuriéra, ktorý tovar prevezme. Pozerám, že v systéme máte novú objednávku znova na ponožky a tričká, tak dúfam, že s ďalšou už budete spokojná.

• Nic ma nenapada
    • Velostne tabulky nesedia s velkostami oblecenia. Objednala sim si vestu a dve mikiny v jednej velkosti, vestu nezapnem, mikina jedna sedi a druha je mala.

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

Dobrý deň, ďakujeme za názor. Je možné, že vo veľkostiach sú rozdiely a tabuľky vzhľadom k tomu, že sú orientačné nie vždy na 100% sedia. Na požiadanie vždy premeriame zákazníkom aj skutočné rozmery. Tovar môžete vrátiť a bez ďalších otázok vám pošleme naspäť peniaze.

• male velkosti

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Vzhľadom k širšiemu sortimentu sú veľkosti u produktov rôzne, snažíme sa to uvádzať v popisoch produktov alebo univerzálnej veľkostnej tabuľke. Na požiadanie vieme tovar aj individuálne zmerať. Tovar môžete vrátiť a bez ďalších otázok vám pošleme peniaze naspäť.

• Zrejme tam maju neporiadok vo farbach ;-)

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

Dobrý deň, ďakujeme za názor. Je nám ľúto zlej skúsenosti, keď vami objednaný produkt už nebol dostupný v uvedenej farbe. Ojedinele sa to môže stať z rôznych dôvodov. Ešte raz sa za prípadné komplikácie ospravedlňujeme.

• rýchlosť dodania
    • zaslaný tovar nesúhlasí so zobraním - veľké sklamanie

neodporúčam

• Objednala som si tovar lyžiarsku bundu 19.10.2016 hneď som spravila prevod peňazí a az o štyri dni mi prišlo ze peniaze prišli na účet justplay a na šiesty den mi prišla mailom komunikácia ze bundu ktorú som si objednala uz nie je..to som mala vedieť hneď v tom momente ako som klikla na kolónku kúpiť a nie po týždni .. s človekom ktorí mi pisal Dominik Porubän nebol ochotný so mnou komunikovať musela som napísať dva maily aby som vedela ako a co sa teda deje dalej s mojou objednávkou nikto mi dva dni nezdvíhal ani telefón 0903 274 450 aj som to pisala p.Porubän a vôbec mi nikto nenapísal .. Zlá komunikácia zle vybavenie objednávky už nikdy viac nechcem objednávať u vás..

Dobrý deň Mária,

ďakujeme za spätnú väzbu a zároveň sa ešte raz ospravedlňujeme za nesprávnu skladovú informáciu a následnú nedostupnosť farby a veľkosti, o ktorú ste mali záujem. Objednávky s platbou prevodom sú vybavované po prijatí platby a od vás bola pripísaná na účet v pondelok 24.10.2016. Nasledujúci deň v utorok ste od nás obdržali e-mail s touto informácioiu a s možnosťami, ktoré boli, buď zaslanie inej farby, veľkosti alebo iného produktu. Písali sme vám dokonca aj o 2 dni na to a nikdy sme odpoveď nedostali. Po telefonickej dohode bola objednávka vybavená a expedovaná minulý týždeň so zmenou v produkte.