nech neplatia za tovar vopred, lebo sa len tak k peniazom nedostanú

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

peniaze za vrátený tovar sú uhrádzané hromadne raz týždenne, väčšinou sú teda na účte zákazníka priemerne do 7 dní. Vo vašom prípade to bolo o 8 dní. Ak to spôsobilo komplikácie tak nám to je ľúto. Zákon ukladá povinnosť úhrady do 14 dní, my sa snažíme vyjsť v ústrety v maximálnej možnej miere a robiť to čo najskôr. Individálne každému zákazníkovi robiť úhradu separátne hneď ako nám vráti tovar časovo nie je možné.

hrozná komunikácia
    nesedí im stav skladu
    pod chvíľou im nefunguje telefón...

• nízke ceny
    • nekvalitný tovar, nezvládnuté procesy pri online nákupe

Pri objednávke bola uvedená informácia, že tovar doručujú do 24 hodín a zároveň možnosť vybrať si deň doručenia. Zvolila som si 6.7. (objednávala som 1.7.), tovar prišiel 11.7.
    Nikto ma neinformoval o oneskorení dodania.

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

ďakujeme za spätnú väzbu a zároveň sa ospravedlňujeme za chybný dátum odoslania tovaru, ktorý bol odoslaný o 1 deň neskôr ako ste si zvolili, t. j. 7.7. (vyberali ste dátum odoslania, nie doručenia). Tovar, s ktorým nie ste spokojná môžete vrátiť a bez problémov vám vrátime peniaze. Kvalita tovaru je vzhľadom k cene na vysokej úrovni o čom ako bývalá zamestnankyňa zrejme máte vedomosť.

• Tovar nezodpovedal fotografiam v eshope, som sklamana z kvality tovaru.

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

Ďakujeme za spätnú väzbu. Všetok tovar si kvôli 100% autenticite fotíme interne a fotografie nie sú upravované a skrášľované. Rôzne rozdiely vo farbe môžu byť spôsobené aj nastavením obrazovky koncového zariadenia. V každom prípade vždy nám môžete tovar vrátiť naspäť a plnú sumu posielame bez ďalších otázok na účet zákazníka. Zatiaľ ste nás nijako nekontaktovali.

• Daleko od mesta a tovar mali na sklade a nie v predajni dosla som o 9 ako pusali no tovar bol stale na sklade a vraj mam dojst okolo obeda sklad je vedla predajne!

Neochotne predavacky stoja a nepomozu s nicim je ich tam 4 ! Pri pulte a bavia sa medzi sebou!! V pritomnosti zaksznika

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

Ďakujeme za názor. Ak Vám nevyhovuje lokácia predajne, tovar doručujeme aj kuriérom na Vami zadanú adresu. Predajňa v Bratislave je otvorená od 9:30, preto nebolo možné o 9-tej tovar vyzdvihnúť. O pripravenom tovar v predajni informujeme e-mailom, skôr ako obdržíte tento e-mail, tovar sa v predajni nenachádza.

• nízka cena
    • tovar bol nekvalitný

nízka cena, nízka kvalita

Reakcia obchodu JUSTPLAY.sk

Ďakujeme za hodnotenie. Ak nie ste spokojná, môžete tovar vrátiť do 30 dní od Vášho nákupu a bežne zákazníkom vraciame bez ďalších otázok peniaze. Nakoľko vaša objednávka bola uhradená kupónom, ktorý ste vyhrali v súťaži ISIC, tovar Vám môžeme vymeniť.