Spokojnosť

Milá Margita ,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že ste s našimi službami a servisom spokojná. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

• Rýchlosť doručenia
    • Kvalitne spracovanie

Milý Michal,

veľmi pekne ďakujeme za Vaše hodnotenie nášho obchodu. Sme nesmierne potešení, že ste s našimi službami a servisom spokojný. Veríme, že šperk splnil Vaše očakávania a bude Vám naďalej robiť radosť. Už teraz sa tešíme sa Vašu ďalšiu návštevu.

• Ústretovosť
    • Riešenia na mieru

Milý Stanislav,

S úctou, iZlato.sk

• Seriózny prístup, ochota pomôcť. Predavačka Miriam úžasná. Nakoľko elektronicky objednaný tovar k osobnému odberu nebol pripravený. Predavačka nevedela o objednávke, ale všetko telefonicky konzultovala s manažerom.

Elektronicky objednaný tovar nebol pripravený k osobnému odberu

Milá Alžbeta ,

S úctou, iZlato.sk

• Rychla komunikácia ,krasny tovar ,doba dodania rýchla a krasne zabalene odporúčam

Milá Jana,

S úctou, iZlato.sk

• rychle dodanie, krasne balenie, krasny sperk
    • zlava na nakup pre clenov

Milá Maggie,

• kvalita produktu, doručenie

Milá zákazníčka,

rychle vybavenie

Milá Maria,

S úctou, iZlato.sk

• Šperky vyzerajú ako na fotkách, popis úplne presný a vynikajúce ceny

Som stály zákazník a veľmi spokojný zákazník. Ďakujem

Milá Silvia,

S úctou, iZlato.sk

• Rýchle dodanie pekne zabalene sspokojnosť

Milá zákazníčka,

Výrobná komunikácia,
    Dodanie počas Vianoc expresne.

Milý Miloš,

• rýchlosť dodania
    • balík prišiel profesionálne zabalený
    • zadarmo darčekové balenie

Milá Marcela,

• Veľký výber produktov
    • Dobre ceny
    • Pekné šperky

S obchodom mám dobré skúsenosti. Objednal som prsteň, kde som si pomýlil veľkosť a výmena by trvala dlho. Tak som ho vrátil a objednal nový prsteň. Za vrátený prsteň mi prišli peniaze späť ani nie za dva týždne. Prsteň bol pekne zabalený v krabičke a aj v malej taštičke. Určite objednávam už len odtiaľto

Milý Slavomír,

S úctou, iZlato.sk

• Všetko bolo super náušničky prišli hneď na druhý deň, žiaľ musela som ich vrátiť. Boli pre moju dcérku a nesadla jej veľkosť boli príliš malé ale krásne.

Milá Sandra,

S úctou, iZlato.sk

• Najkrajšie šperky už roky kupujeme len odtiaľto

Milá Natália,

S úctou, iZlato.sk

Dobry obchod, opakovane som kupovala a odporucam. Rychlo vybavena objednavka, primerane ceny, bezpecne balenie s dovoz.

Milá Ingrid,

Veľká spokojnosť.